Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internetowy billing centralek firmowych

Internetowy billing centralek firmowych

WitekT 20 Kwietnia 2005 10:53

0 0

Warszawska firma Telium uruchomiła platformę umożliwiającą małym i średnim firmom analizę i rozliczanie kosztów rozmów telefonicznych poprzez Internet.

Jak informuje Jerzy Klimkowski z firmy Tellium, iBilling to w rzeczywistości internetowy system taryfikacyjny dla firm posiadających centralki abonenckie. Według Klimkowskiego analiza kosztów rozmów telefonicznych wpływa na racjonalizację korzystania z firmowych telefonów, a co za tym idzie na obniżenie rachunków firmowych nawet o 20-40%.

Nasz system to nie to samo co np. zwykły biling operatora. My podajemy podział kosztów z uwzględnieniem struktury organizacyjnej firmy. Taka szczegółowa kontrola daje do myślenia pracownikom, którzy świadomi wykorzystywania naszego systemu przez szefa po prostu bardziej się pilnują - informuje Dariusz Warowny - współtwórca systemu.
W ramach systemu użytkownicy otrzymują dostęp do specjalnego panelu www, z poziomu, którego możliwa jest analiza kosztów połączeń w postaci szczegółowych raportów.

Firma planuje zdobycie ok. 1000 klientów do 2005 roku.

Źródło tekstu: Tellium     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet