Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internetowe plany Ery

Internetowe plany Ery

WitekT 15 Kwietnia 2005 07:23

0 0
Polska Telefonia Cyfrowa po komercyjnym uruchomieniu bezprzewodowego dostępu do Internetu w oparciu o sieć UMTS, ma zamiar co kwartał uzupełniać swój portfel o kolejne usługi.

PTC zamierza również wejść w segment usług internetowych oferowanych poprzez kabel i osiągnąć w ciągu 5-7 lat 20-25% udziału w tym rynku. Nie oznacza to, że zaczniemy nagle kłaść kable, raczej mówimy tutaj o byciu wirtualnym dostawcą takich usług - powiedział prezes spółki Tadeusz Kubiak.


Źródło tekstu: ISB, Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-22-2-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czu uważasz, że operatorzy komunikatorów powinni ujawniać klucze szyfrujące na żądanie władz?

Prawo do prywatności znowu przegrało w imię walki z terroryzmem. Tym razem w Rosji

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet