Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internetowe plany Canal Plus

Internetowe plany Canal Plus

WitekT 27 Czerwca 2005 11:09

0 0

Canal Plus chce zaoferować klientom dostęp do Internetu. Myśli także o ofercie przez gniazdko telefoniczne.

W przyszłości mogłoby to doprowadzić do oferty łączącej w sobie telewizję, telefon i Internet — mówi Arnaud de Villeneuve, prezez Canal Plus Cyfrowy.

Operator platformy telewizyjnej Cyfra Plus na razie rozgląda się po rynku. Na początek pomyśli o dodaniu do swojej oferty szerokopasmowego Internetu w systemie ADSL. Decyzja ma zapaść do końca roku. Canal Plus będzie chciał nawiązać współpracę z którymś z operatorów telekomunikacyjnych, oferujących już ADSL. Niewykluczone, że będzie to Telekomunikacja Polska.
Chcemy zachować dobre kontakty z operatorami kablowymi, ale musimy rozwinąć inne sposoby dystrybucji, o znacznie lepszych możliwościach technologicznych — podkreśla Arnaud de Villeneuve.

Oferta telewizyjna połączona z dostępem do internetu i telefonu pozwoli nam na zwiększenie bazy klientów i zysku, choć marża zysku może się obniżyć, bo będziemy dzielić się z partnerem — mówi Robert Raczkowski, członek zarządu do spraw finansowych.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mag  2005-06-27 18:02:00  host: pb134.gierzwald.sdi.tpnet.pl

    czyli ja i tak moge dalej pocalowac sie w d*** i meczyc sie z prymitywnym SDI

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet