Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internetowa taryfa nocna Vectry

Internetowa taryfa nocna Vectry

sirmark 15 Maja 2007 16:45

0 0
Vectra, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy, uruchomiła taryfę nocną, dzięki której internauci otrzymali podwojenie prędkości bez dodatkowych opłat.

Taryfa nocna pozwala na dwukrotnie zwiększenie prędkości pobierania danych z sieci w godzinach 23:00-8:00. Obejmuje wszystkie pakiety internetowe oferowane przez Vectrę w 74 miastach Polski. Zwiększenie prędkości jest bezpłatne, odbywa się automatycznie i nie wymaga dodatkowego zaangażowania ze strony abonenta.


Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~nonPascal  2007-05-15 16:54:45  host: chello087207117030.chello.pl

    Moze UPC z usluga chello pojdzie w ich slady ?

  • 0

    2. ~dejo  2007-05-15 17:01:25  host: ti112210a080-10259.bb.online.no

    no to w zwiazku z tym wzrosnie podwojnie ilosc sciagnietych z internetu filmow :P

  • 0

    3.  2007-05-15 17:16:33

    Ja mam VectraNet i powiem, że dobrze działa. Awarie zdarzają się niezwykle rzadko, rzadziej niż jak miałem Neostrady. Problemu z transferem nie ma, a podwójną prędkość zauważyłem już z miesiąc temu. Mam nadzieję, że w sierpniu jak skończy mi się umowa na 256kbps za 50 zł, to zaproponują mi w tej cenie 512kbps na stałe.

  • 0

    4.  2007-05-15 17:17:37

    ale ceny tez mają "podwojone" :] do 95 zl za 512kbit.

  • 0

    5.  2007-05-15 17:22:05

    ja bym tam wolal podwojenie uploadu a nie downloadu ;)

  • 0

    6. ~DuDa  2007-05-15 17:30:21  host: 81.15.135.108

    ja mam z Vectry neta 1mb + kablowka zloty pakiet + tel za 129zl/miech to nie wiem czy to tak duzo

  • 0

    7.  2007-05-15 17:53:53

    no to w pakiecie ładna cena:)

  • 0

    8. ~  2007-05-15 17:56:10  host: 87-205-33-56.adsl.inetia.pl

    Najlepiej jakby Netia również wyskoczyła z taka ofertą !!!

  • 0

    9.  2007-05-15 18:08:33

    DuDa: Właśnie, sam Internet cennikowo jest dość drogi, ale w pakiecie tv+Internet+tel za każdą z usług płaci się mniej. W efekcie wychodzi dość korzystnie.

  • 0

    10. ~Pawrzes  2007-05-15 18:27:59  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Przynajmniej szybciej jest po 23:00 nie po 2:00 jak w Aster.

  • 0

    11.  2007-05-15 19:33:58

    Niech się nie wygłupiają tylko nich mi zwiększą transfer z 256 na 512 !!!! Nikt już nie ma 256 !!!!

  • 0

    12. ~o  2007-05-15 19:43:44  host: clr107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niech upload zwiększą...

  • 0

    13.  2007-05-15 20:28:47

    ja w nocy mam 1mb a normalnie 512kb/s! Tak w ogole to Gów** oni zwiekszaja bo jak sciagam z proxy to idzie mi 60kbs i z p2p tez 60kbs tylko w nocy kanaly sumuja sie na p2p i mozna na torencie wycisnac 120! Wiec zadne to przyspieszenie! W ogole po co oni uzywaja jeszcze proxy? To powinna byc opcja tylko dla osob na wlasne zyczenie! Troszke mnie to denerwuje ze jak chce wykozystac moc z mojego lacza to musze sciagac cos na proxy i p2p - powinoo byc tak jak w nocy ze kanaly(paczki) sie sumuja i idzie 120 - "DUDA" po IP widze ze jestes z mojego osiedla i tez masz zewnetrzne IP :) Pozdrawiam

  • 0

    14. ~Ravel  2007-05-15 20:40:55  host: gee146.internetdsl.tpnet.pl

    jak patrze na ceny internetu i predkosci jakie sa oferowane za ta cene to nie chce mi sie wierzyc, ze jestesmy w XXI. nie mowie tu o malych miasteczkach czy wioskach ale o miastach. proponuje skierowac wzrok na 100tys Tarnow. za 55zl/mc 100Mb pod kompa podporowadzone. osiedla polaczone 1Gb siecia, 1Gb bramki miedzy ISP (nie licze tu kablowki, bo ona ma jakas dziwna polityke). oczywiscie transfery tez sa ladne. np w IS czesto na torrentach dochodza do 2-3MB/s. z uploadem jest podobnie. sporo ruchu p2p rozchodzi sie po tarnowie za pomoca DC, wiec lacza na swiat nie sa zapychane. do tego telefon po VoIPie od 12zl/mc a w tym 30min. oczywiscie romowy po sieci za free. jesli o mnie chodzi, jestem z wioski oddalonej o ok 7km od Tarnowa, wiec tylko DSL....

  • 0

    15. ~ja  2007-05-15 20:55:33  host: 88.156.63.21

    adriand: zamiast 60+60 masz 120+60, faktycznie, zadne to przyspieszenie :)... a proxy zostaw w spokoju. mi pasuja dwie oddzielne kolejki jak teraz.

  • 0

    16. ~tymis  2007-05-15 21:37:33  host: proxy5.tkdami.net

    Aha, to dlatego mam tego wyraźnie wyczuwalnego kopa po 23-tej ;-) Korzystam z Vectry (przed przejęciem to była TK Dami a nie jakaś tam sieć sznurkiem wiązana) i jestem zadowolony. Dla mnie nie jest to istotne bo nigdy nie ssałem na potęgę ale dla wielu to (był) wyznacznik. Nigdy nie miałem limitów i to w czasach kiedy nikt w TP, nawet po cichu w toalecie, nie mówił, że taką usługę za rozsądną cenę można w ogóle świadczyć ;-) Do tego prędkości prawie nominalne :-) Przez kilka lat miałem dwie awarie i to mówi w zasadzie wszystko. Były jeszcze grzechy zaniechania ale podobno każdemu to się zdaża ;-) W zeszłym roku pisałem, że konsolidacja rynku kablówek jest pozytywnym zjawiskiem i miałem rację. Oprócz nowych serwerów proxy zaoferowano tzw. triple play, obecnie udostępniany jest za darmo dekoder który ma zapewnić lepszą jakość obrazu bez telewizora HDTV (podobno) i parę gadżetów (lista ulubionych, przypominanie o programie, program TV bez gazety, wybór wersji językowej). Tak naprawdę to wstęp do rzeczy "konkretnych" czyli cyfrowa nagrywarka (tzw. PVR) i wideo na żądanie (tzw. VOD) oraz pewnie usługa "pay per view". Zamiast płacić abonament za taką cyfrę+ kupuję dostęp do jednego meczu, piękna sprawa :-) Na koniec krytyka konstruktywna. Obsługa klienta to właściwie dno. Nie ma eboku więc jakiekolwiek zmiany wymagają osobistego kontaktu w biurze obsługi klienta gdzie "zawsze" kłębi się tłum ludzi i kończą obsługiwać klientów o wyznaczonej godzinie, bez znaczenia czy ktoś stoi w kolejce od np.: dwóch godzin :-/ Zróbcie coś z tym bo dwie czy trzy osoby nie są w stanie obsłużyć coraz większej liczby klientów...

  • 0