Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet za darmo w Orange One

Internet za darmo w Orange One

msnet 21 Września 2017 09:51

4 1

orange logo

Użytkownicy Orange One mogą od dzisiaj korzystać z promocji, w ramach której otrzymają dodatkowe pakiety danych za doładowanie.

Promocja Internet za darmo w Orange One jest dostępna dla wszystkich użytkowników taryfy Orange One w ofertach Orange na kartę, Zetafon i Minutofon. W jej ramach za doładowanie konta otrzymujemy bonus w postaci darmowego pakietu internetowego, którego wielkość i ważność uzależnione są od kwoty doładowania:




  • 2,5 GB za doładowanie nominałem 5 zł ważne 2 dni,
  • 5 GB za doładowanie nominałem 10 zł ważne 5 dni,
  • 15 GB za doładowanie nominałem 25 zł ważne 31 dni,
  • 15 GB za doładowanie nominałem 30 zł ważne 31 dni,
  • 15 GB za doładowanie nominałem 35 zł ważne 35 dni,
  • 20 GB za doładowanie nominałem 40 zł ważne 40 dni,
  • 25 GB za doładowanie nominałem 50 zł ważne 50 dni,
  • 50 GB za doładowanie nominałem 100 zł ważne 100 dni,
  • 100 GB za doładowanie nominałem 200 zł ważne 200 dni.

Ilość danych, które nam zostały, sprawdzimy wysyłając SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (0,20 zł) lub przez orange.pl/mojorange.

Promocja trwa od dzisiaj, 21 września, do 31 grudnia 2017 roku. Ponieważ Orange One to archiwalna taryfa, z promocji skorzystają tylko osoby, które wciąż z niej korzystają.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: Orange wycofuje ze sprzedaży Nowe Orange Go, One i POP

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | pakiet internetowy | orange one

w sumie: 23
  • 0

    4.  2017-09-21 10:04:17

    @1: POP-ek to był mój pierwszy telefon Alcatel 311. Do dzisiaj mam kilka wizytówek dołączonych do sim-a oraz portfelik nie używany z nadrukiem POP. Zebrało mi się na sentymentalne wspomnienia. :)

  • 0

    5.  2017-09-21 10:19:20

    @4: ja mam wizytówki oraz pudełko po starterze (takie jak po albumie CD z dwiema płytami) z 1999 r. oraz... Siemensa S11, wciąż na chodzie i wciąż dobrze trzymającą baterią :)

  • 0

    6. ~iphoneski  2017-09-21 10:21:32  host: ip-31-0-86-138.dynamic.gprs.plus.pl

    Za darmo to po ryju mozna co najwyzej dostac

  • 0

    7. ~jarko  2017-09-21 10:22:09  host: 188.146.160.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @1 Dziś wszystkie glowne taryfy karciane nazywają się "na kartę" Przecież były takie oryginalne nazwy, które przyjęły się w języku potocznym. Simplus, Tak Tak, POP to były rozpoznawalne marki. Jak ktoś mówił, że ma jedną z tych ofert to od razu było wiadomo o co chodzi. Dziś to jakoś brzmi tak bezpłciowo. Plus Na Kartę albo T-Mobile na kartę. Nazwa długa, w dodatku ani dla młodszego ani dla starszego użytkownika. Nie celuje w żaden target. Nawet Heyah jest bezpłciowa, bez żadnego marketingu. Jeszcze kilka lat temu było wiadomo, że karta jest dla młodzieży. Dziś operatorzy powoli do tego wracają (na przykład reklama T-Mobile na kartę - taka mlodziezowa"

  • 0

    8.  2017-09-21 10:40:13

    #2 Dario. A może Ty byś przyszedł do mojej firmy trochę popracować za darmo. Sądząc po wpisie to jeszcze niewiele umiesz, ale mógłbyś mi chociaż samochody umyć. Za darmo

  • 0

    9. ~  2017-09-21 10:44:54  host: 80.82.29.34

    2@ skąd takie herezje szerzysz. wp****ol za darmo dostać można.

  • 0

    10.  2017-09-21 10:44:54

    @7 Plush, RBM, albo niu :)

  • 0

    11. ~dziuberdxtminder  2017-09-21 10:52:21  host: a10-01-05.opera-mini.net

    Orange, wy to tam dobrze się czujecie? A może po prostu wam się nudzi? Nudzi? To może w Popie oraz Music dacie nielimitowane rozmowy i smsy i mmsy za darmo na 5 lat?! Co za firma...

  • 1

    12.  2017-09-21 10:54:26

    @1 A co dziś takiego ciekawego w OFnK. Po likwidacji RWK dla danych taryfa jakich wiele innych u wielu operatorów.

  • 0

    13. ~dziuberdxtminder  2017-09-21 11:02:46  host: a10-01-05.opera-mini.net

    9@ Tu chodzi o korzyści a nie niekorzyści dla nas.

  • 0

    14. ~Tom  2017-09-21 11:28:14  host: user-94-254-245-130.play-internet.pl

    Pomarańcza kombinuje, żeby mieć dobry wynik po 3Q. Walka z Play o 1-sze miejsce :). Trzymam kciuki, niech wygra lepszy.

  • 0

    15. ~locomoco  2017-09-21 12:28:25  host: user-94-254-247-158.play-internet.pl

    Lepiej niech zejdą z ceny za no limit. Te ich 35PLN wygląda śmiesznie w porównaniu z konkurencją.

  • 0

    16.  2017-09-21 12:54:28

    Ha ! Ale mi się udało, ze strony Orange OFnK zniknęła taryfa dla przenoszących numer za 28 zł (50GB). Przeniosłem w sobotę.

  • 0

    17.  2017-09-21 13:03:06

    @16 to jest cały czas, tylko z głównej usunęli. Masz tu: http://tlp.is/exc

  • 0

    18.  2017-09-21 13:10:07

    @ Moja radość trwała krótko. Ale i tak się cieszę. Tylko teraz liczą chyba bardziej na zapraszanie znajomych skoro usunęli z głównej. A tam tylko rozmowy no-limit przez 3 m-ce.

  • 0

    19.  2017-09-21 13:16:59

    @18 No zawsze dla operatora lepiej zarobić więcej za mniej.

  • 0

    20. ~pabloki  2017-09-21 13:20:29  host: user-188-33-39-203.play-internet.pl

    pewnie duzo klientów ucieka z orange mając tą popularna taryfę. tym ruchem chca zatrzymać odpływ. jak jest dowiemy sie z wyników. innego celu dodania bonusu nie widzę.

  • 0

    21. ~Dario  2017-09-21 13:29:24  host: user-94-254-143-127.play-internet.pl

    @8 Nawet Nie wiesz kim jestem i ile mogłem już zrobić dla kogos bezinteresownie... Ale to szczegół... A czytając twoja wypowiedz to nie wiele masz do zaoferowania względem siebie nie wspominając o kulturze... Wiec jak nie masz ludzi to posprzątaj sobie sam.... Pozdrawiam

  • 0

    22. ~///  2017-09-21 13:42:18  host: user-94-254-160-15.play-internet.pl

    Jeszcze Orange zostało nju do zepsucia, świetna oferta 50 GB za 28 zł chyba się skończyła.

  • 0

    23.  2017-09-21 13:56:17

    @22 jesteś pewien http://tlp.is/exc

Dodaj swoją opinię