Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Internet za darmo" w Multimedii

"Internet za darmo" w Multimedii

sirmark 31 Sierpnia 2007 16:50

0 0

Multimedia Polska wprowadza od 1 września nowa usługę "Internet Profit 1Mb", oferując pod pewnymi warunkami darmowy Internet.

Dostęp do Internetu, który za darmo oferuje Multimedia Polska realizowany będzie za pośrednictwem łącza o prędkości aż 1Mb/s. Usługa Internet Profit 1 Mb dostępna jest dla abonentów telewizyjnego pakietu Komfort lub dowolnej usługi telefonicznej Multimediów.

Jakie są ograniczenia w korzystaniu z darmowego łącza? Ograniczenie, jakie wprowadził operator to limity ściągania danych. Dla nowych klientów internetowych posiadających już jedną usługę operatora (pakiet tv Komfort lub dowolna usługę telefoniczną) miesięczny limit ściągania danych wynosi 500 MB. Dla tych klientów, którzy posiadają co najmniej dwie inne usługi Multimediów miesięczny limit ściągania danych wzrasta do 1 GB.
Jeżeli klient przekroczy wyznaczone limity 500MB lub 1GB wówczas zapłaci za usługę 49 zł brutto. Oczywiście klient będzie mógł na bieżąco kontrolować ilość pobranych danych , dzięki specjalnemu licznikowi na stronie www.multimedia.pl.




Faktycznie złamaliśmy najważniejszą barierę, uniemożliwiającą korzystanie z internetu. Teraz bez zobowiązań finansowych i czasowych klienci mogą surfować w internecie czy używać elektronicznej poczty. Równolegle przyzwyczajamy ich do wysokich standardów jakościowych naszych usług. - mówi Piotr Stryczek, dyrektor Pionu Marketingu i Produktów Multimedia Polska.

Umowa na "Internet Profit 1 Mb" realizowana jest w dwóch wersjach:
a) 12- miesięczna z bezpłatna aktywacją,
b) na czas nieokreślony, w której klient sam wskazuje czas rozwiązania umowy; w tej opcji jedyną opłatą jest aktywacja, która wynosi 99zł.

Zobacz regulamin promocji "Jesień 2007: Internet Profit 1Mb na 12 miesięcy".

Źródło tekstu: Multimedia Polska     

Dodaj do:
w sumie: 100
  • 0

    81. ~kież  2007-09-03 00:51:45  host: w3cache-te.pai.net.pl

    Nie twierdze, ze wiem - usiluje dociec. Czemu mnie to obchodzi napisalem kilka razy powyzej, hehe.

  • 0

    82. ~ja tez ukonczylem UL....  2007-09-03 07:45:48  host: aom52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludu... "wyksztalcony" kier... masz chyba jakies kompleksy... koszt przeslania pakietu jest zasadniczy, operatorzy rozliczaja sie miedzy soba za ruch przez ich punkty styku/routery, kier - przypomnij sobie jeszcze czym jest droga w grafie, a dyplomem z UL to mozesz sobie dupsko podetrzec jesli nie zjesz zebow "w praktyce".... idz do pracy - to zjedza Cie zywcem - razem z dyplomem...

  • 0

    83. ~kież  2007-09-03 09:15:47  host: w3cache-te.pai.net.pl

    Dziekuje za fantastyczne rady, pracuje w sektorze IT, tylko akurat nie w telekomunikacji. W miare mozliwosci kulturalnie usiluje sie dowiedziec jakie sa (chociaz w przyblizeniu) koszty dla ISP, ale po raz kolejny widze, ze sa "zasadnicze" - plus wycieczki osobiste. A konkretow zero. Powiedzialem tez, ze warto by sie dowiedziec, jaki limit transferu zostaje nalozony kiedy juz sie zaplaci te 49zl - 10GB? 50GB?

  • 0

    84. ~poznaniak  2007-09-03 09:35:48  host: 213-238-96-124.adsl.inetia.pl

    Koszty transferu w Polsce są duże. Kolega z UL (pai.net.pl) powinien - jako xpert - wiedzieć chociażby o ciągłych walkach między niezależnymi i portalami z jednej a TPSA z drugiej. Jeśli ruch idzie po punktach bezpłatnej wymiany, tragedii nie ma (jedynie koszty sieci szkieletowej), natomiast jeśli wymiana jest np. z TPSA to już jest inna bajka! Więc debata, że MM powinny dawać 24Mbps bez limitów za darmo jest śmieszna. Jak się komuś nie podoba MM niech idzie do TPSA (tam jeszcze niedawno było 5GB transferu)!

  • 0

    85. ~  2007-09-03 09:57:02  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @40 to masz bogate zycie. tylko wspólczuc

  • 0

    86. ~  2007-09-03 10:15:29  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ to w jakim sektorze IT pracujesz?

  • 0

    87. ~  2007-09-03 11:08:13  host: gru18.internetdsl.tpnet.pl

    do 85 - nie ma co duzo masz do powiedzenia - potrafisz cos innego niz czepianie sie rycerzu?

  • 0

    88. ~kie  2007-09-03 11:11:29  host: w3cache-te.pai.net.pl

    @85: tak, tak sobie tlumacz, dziecko @86: w beżowym

  • 0

    89. ~kież  2007-09-03 11:13:58  host: w3cache-te.pai.net.pl

    @84 - wreszcie jakis rozsadny glos - jak juz mowilem, telekomunikacja sie nie interesuje. Ciekawi mnie tylko jaki limit przewiduje MM kiedy juz zaplaci im sie te 49zl. To jest punkt wyjscia do dyskusji, ale tutaj to widze glownie opluwanie sie uskutecznia.

  • 0

    90. ~  2007-09-03 11:21:21  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @89 napewno powazny z ciebie informatyk nie watpie

  • 0

    91. ~  2007-09-03 11:24:56  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @89 opluwanie sie? mam ci przypomniec twoje wypowiedzi nieudaczniku?

  • 0

    92. ~  2007-09-03 11:43:40  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @46 gdy nie wezmiesz zadnego telefonu to dostajesz wiecej. Poczytaj troche i pomysl

  • 0

    93. ~  2007-09-03 12:09:18  host: gru18.internetdsl.tpnet.pl

    amb44, skoncz juz to, bo smietnik robisz.

  • 0

    94. ~K.D.  2007-09-03 12:20:10  host: host-81-190-107-241.rzeszow.mm.pl

    PYTANIE: CO MOŻNA SCIĄGNĄĆ (ZOBACZYĆ) MAJĄC DO DYSPOZYCJI 16,5 MB DZIENNIE ? WNIOSEK : LEPIEJ JEST MIEĆ KLIENTA KTÓRY ZAPŁACI ZA DWIE USŁUGI , A NIE ZA JEDNĄ !!!

  • 0

    95. ~  2007-09-03 12:27:58  host: amb44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @94 duzo mozna zalezy od kto ile potrzebuje. Nie kazdy spedza caly dzien przed komputerem i sciaga(kradnie) z p2p. @93 sam sie skoncz

  • 0

    96. ~rafiki  2007-09-03 13:08:09  host: w3cache.polsl.pl

    wy chyba nie rozumiecie do kogo skierowana jest ta usluga

  • 0

    97. ~r  2007-09-03 14:52:29  host: chello084010106085.chello.pl

    #96: nie rozumieją, kież się rzucił jak szczerbaty na suchary a tu zonk. Limit 500 mega. Nawet jednego filmu nie wyciągnie z sieci. Ale już kombinuje czy za 49zł nie będzie miał limitów. I pyta głąb na forum czy za 49 może ściągać bez limitu zamiast u dostawcy internetu pytać. Niby twierdzi, że studia skończył a z inteligencją jakoś krucho u niego, hehe.

  • 0

    98. ~marek  2007-09-03 19:50:22  host: nat-be2.aster.pl

    widać kolejni operatorzy idą drogą zapoczątkowaną przez Netię, ktora w lipcu zdecydowala sie na oferte darmowego internetu

  • 0

    99. ~nick  2007-09-04 21:25:47  host: cbs184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    98. ~marek - jestes słabo poinformowany i nie umiesz czytac. Pisałem wczesniej że w UPC darmowy net był wcześniej.

  • 0

    100. ~pantg  2007-09-09 18:31:11  host: p07-14.opera-mini.net

    dziwi mnie że tu dopuszcza się do tak chamskich komentarzy. Dlaczego nikt tego nie usuwa? Nawet jak zbierze się paru ludzi, co chcą coś się dowiedzieć, oraz chcą wymienić między sobą poglądy i doświadczenia, to jeden cham potrafi całą dyskusję zmienić w nic nie przynoszące pyskowki i wyzwiska. Czy nie ma sposobu na tego chama? Przecież widać jak na dłoni, że on robi sobie jaja i wogóle mu nie zależy na tej dyskusji. Sam napisał, że ukończył U Ludo. To niech wraca do U Ludo i tam niech robi sobie jaja.

Dodaj swoją opinię