Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet za darmo w hotspotach Orange

Internet za darmo w hotspotach Orange

LuiN 24 Lipca 2009 12:49

0 0

Do 30. września we wszystkich hotspotach Orange można korzystać z darmowego dostępu do Internetu. Aby łączyć się z siecią wystarczy pobrać bezpłatny kod dostępu ważny przez 24 godziny. Liczba kodów jest nieograniczona i można z nich korzystać wielokrotnie.



Darmowym dostępem do internetu można cieszyć się w ponad 220 punktach na terenie całego kraju. Hotspoty Orange znajdują się w centrach handlowych, hotelach, kawiarniach restauracjach, na lotniskach oraz w salonach Orange i jej partnerów. Wśród dostępnych lokalizacji znajdują się nie tylko duże miasta, ale także popularne wakacyjne kurorty.

Darmowe kody umożliwiające dostęp można pobierać na 4 sposoby:
wejść na www.orange.pl/hotspot, podać swój numer telefonu i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
wejść na wap.orange.pl, podać swój numer telefonu i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
wejść na stronę logowania orange.hotspot będąc w zasięgu Orange Hotspot, podać swój numer telefonu i odebrać darmowy SMS z kodem dostępu;
przyjść do najbliższego salonu Orange, podać swój numer telefonu i zaakceptować regulamin.




Kod dostępu umożliwia korzystanie z Internetu przez 24 godziny od momentu jego aktywacji. Liczba kodów wykorzystywanych w czasie trwania promocji jest nieograniczona.

Zobacz: regulamin promocji Orange Hotspot za darmo (plik .pdf; 40 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~dase  2009-07-24 14:01:18  host: don138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba tak jak thonka napisał, ale w sumie się na tym sfokusowałem, że net jednak głównie z laptopa używam, więc mam BC i wiem, że HS za darmo mam

  • 0

    13. ~gomi  2009-07-24 14:06:01  host: 217.116.100.231

    A ja własnie zalogowałem się do hot spota :-) I to działa dla wszystkich, mam telefon w Plusie. Oj mogło by tak zostać na stałe...

  • 0

    14. ~aserty  2009-07-24 14:20:48  host: user-89-108-234-3.mobile.playmobile.pl

    hehe w erze HS nie jest za darmo...

  • 0

    15.  2009-07-24 14:25:01

    Hotspoty Orange to czasami masakra...router 3G podpięty po EDGE (w miejscu,w krórym dostępne jest HSPA !) do najbliższego BTSa...prędkość 235 kbit/s,więc zaalokowana pewnie "na sztywno" maksymalna ilość zasobów radiowych,a pingi jak to na EDGE 200-300 ms. IP z tej samej puli,co moje,czyli GPRS-PTK-NET Dialup.

  • 0

    16. ~  2009-07-24 14:40:22  host: t09-13.opera-mini.net

    heh. tak apropo hotspotow. nie orientuje sie ktos w jakiej odległości od hotelu moglby łapać taki hotspot z hotelu? czy z odległości 0,5km do 1km od takiego hotelu byłaby szansa korzystania z tego czegos czy nie ma szans? wie ktos?

  • 0

    17. ~Fan  2009-07-24 14:48:09  host: eki170.internetdsl.tpnet.pl

    hotspot można spokojnie złapać z odległości 1 km ale tylko za pomoca anteny kierunkowej. Oferta jest duża, niektóre nieskomplikowany i niedrogie a mimo to skuteczne.

  • 0

    18. ~vari  2009-07-24 14:49:18  host: eis2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Darmowe hotspoty to daje TPSA za pośrednictwem swych abonentów dających sobie wcisnąć LiveBoxa. Malo kto skonfiguruje go prawdiłowo. A ilez innych WiFi otwartych. Wystarczy pojeździć z laptopem po okolicy. Niestety to nie jest dla mnie internet. To trochę tak jakby jakiś Park Narodowy otworzył polankę z "bezpłatnym zbieraniem jagód i grzybów". No bo w Parkach Narodowych zbierać nie wollno. Ale cóż z tego jak wiele osób zbiera i wcale ich nikt nie ma zamiaru łapać. Robienie z otwarcia takiej "polanki" wielkego hallo, to trochę właśnie sytuacja jak z tymi darmowymi hotspotami.

  • 0

    19. ~mhm  2009-07-24 15:02:02  host: dnv200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bc w mcdonalds login: mcd@mcd.pl haslo: era

  • 0

    20. ~Carlito  2009-07-24 15:02:38  host: ptkbm.centertel.pl

    ~aserty: śmiejesz się z Ery a sam masz internet w Playu, który jak wiadomo ma ZERO hotspotów i najmniejszy zasięg w Polsce ;P

  • 0

    21. ~  2009-07-24 15:11:14  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @4 wiedzą wiedzą.mamy dobry punkt (dez)informacji turystycznej ;-)zapraszam na wakacje w świętokrzyskie

  • 0

    22. ~Carlito  2009-07-24 15:41:58  host: ptkbm.centertel.pl

    a są tam hotspoty za free? :)

  • 0

    23. ~kikulo  2009-07-24 15:42:20  host: chello089078049232.chello.pl

    ~Mike, jakbyś zerknął na drzwi wejściowe w McD to byś zobaczył informacje, które podał 19 (mhm).

  • 0

    24. ~Carlito  2009-07-24 16:30:07  host: ptkbm.centertel.pl

    @21 - o co ci chodzi z tą (dez)informacją?:)

  • 0

    25. ~Zachwycony  2009-07-24 19:03:47  host: nat-10.net-serwis.pl

    To świetna wiadomość!!!:))) Mam Hotspot Orange na uczelni ale nie mogłem z niego korzystać, trochę szkoda że dopiero w wakacje ale akurat teraz piszę pracę licencjacką i mogę przyjść wreszcie z laptopem i pracować na swoim laptopie online za free! Rewelacja, powinno tak zostać na stałe

  • 0

    26. ~Vildi  2009-07-24 19:52:37  host: 78.142.140.194

    Oferta jest taka sobie. Ograniczona czasowo, przy czym wlasnie Era ma je zawsze i tez bez ograniczen i kodow. Szkoda ze Orange nie pojdzie w ich slady.

  • 0

    27. ~WILUsiek  2009-07-24 19:59:10  host: evdo-78-30-101-2.subscribers.sferia.net

    Od kilku miesięcy korzystam z HS Orange zupełnie za darmo i bez problemów bez żadnych kodów i opłat. Bardzo mnie zaskoczyła ta wiadomość że "nagle TERAZ" jest za darmo...

  • 0

    28. ~~gość  2009-07-25 10:21:25  host: t09-11.opera-mini.net

    FanClub play musi być załamany - jak orange mógł im to zrobić?! Przecież zasięg 'mobilnego' netu play jest porównywalny z zasięgiem HS orange. Tyle że ten drugi jest darmowy :]

  • 0

    29. ~gość  2009-07-27 11:36:39  host: ptkbm.centertel.pl

    @26 Vildi: Era ma darmowe hotspoty tylko dla użytkowników BC, nie dla wszystkich klientów Ery - nie mówiąc już o klientach konkurencji, którym inne sieci nigdy nic nie dały za darmo ;P

  • 0

    30. ~dawq  2009-07-28 16:20:40  host: dqc158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja i tak korzystam (dzięki temu ze 2x2 schodzi na net też) z netu w telefonie, ale nie bede narzekał że przy okazji mogę z hs korzystać.

  • 0

    31. ~~gość  2009-08-06 10:05:30  host: ptkbm.centertel.pl

    z hotspotów też w telefonie można korzystać :)

Dodaj swoją opinię