Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet z telefonem taniej w Crowley

Internet z telefonem taniej w Crowley

sirmark 22 Października 2008 09:34

0 0

Crowley Data Poland zachęca klientów biznesowych do zakupu swoich usług w pakiecie, łącząc dostęp do Internetu z usługami głosowymi.

W przygotowanej akcji promocyjnej klient, który przy korzystaniu z Internetu Crowley (łącza symetryczne, przepustowość od 1 do 10 Mb/s) przeniesie także swoje telefony stacjonarne (prefiks) do CDP może liczyć na specjalne stawki za połączenia oraz dodatkowy rabat w postaci obniżenia abonamentu internetowego do symbolicznych 5 zł (bez względu na przepływność łącza). Oferta dotyczy umów zawartych na okres 12 miesięcy.
Usługi głosowe stanowią jeden z najdynamiczniej rosnących kategorii produktów w Crowley Data Poland. Po trzech kwartałach tylko przychody ze sprzedaży usług prefiksowych w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym wzrosły o blisko 20%. Dostęp do Internetu od lat posiada największy udział w przychodach firmy, choć zmienia się struktura oferowanych przepływności (w kierunku coraz większych) oraz technologie dostępowe oferowane przez Crowley Data Poland (LMDS, Radiolinie, DSL, światłowód).

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-224-176.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet