Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet z Multimediów na czas nieokreślony

Internet z Multimediów na czas nieokreślony

WitekT 31 Stycznia 2013 15:21

2 0
Od 1. lutego Multimedia Polska wprowadza umowy na Internet na czas nieokreślony. Klient może wybrać opcje od 6 do 120 Mb/s.

Ceny usług kształtują się nastepująco:
  • 30 Mb/s za 49 zł,
  • 60 Mb/s za 59 zł,
  • 120 Mb/s za 79 zł.

Oferta Multimediów skierowana jest do nowych klientów. Przy rezygnacji z umowy obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Osoby, które zdecydują się na zakup Internetu w ofercie bez limitów czasowych będą mogły w dowolnej chwili zmienić prędkość na wyższą, bez konieczności ponoszenia kar umownych.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: multimedia polska

w sumie: 37
  • 0

    19. ~  2013-01-31 16:57:54  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @12 Widzę, że masz neostradę. Chyba takie bzdury Ci w salonie Orange powiedzieli :) Nie słyszałem jeszcze kogoś żeby zgłaszał kolejne urządzenia. Nikt tego nie sprawdza. Nie wiem też po co potrzebne jakieś wsparcie techniczne i ich router. Jak masz wybór operatora to radzę przeanalizować ceny konkurencji, bo jednak Orange nie ma taniego internetu stacjonarnego a i na te "do" 10 coraz częstsze są narzekania. Mam też sporo znajomych na wsiach i skazanych na neostradę. To tam wieczorami poczty nie idzie sprawdzić. A Orange nawet nie kłamie i mówi prosto - stare linie i na mniejszą liczbę klientów.

  • 0

    20.  2013-01-31 17:07:17

    @18 chyba na przedluzenie... oferta dla nowych klientow w tej opcji to 95zl przez 3 miesiace a potem 120zl...

  • 0

    21. ~  2013-01-31 17:16:16  host: v18-09.opera-mini.net

    20 thonka, dla nowego klienta i na caly okres umowy 75zl. Jest tez pakiet za 95zl wiecej kanalow w hd ale dla mnie zbedne i telefon 240min a net 60Mb.

  • 0

    22.  2013-01-31 17:36:49

    @21 moze jestem slepy, ale widze tu: http://promocje.upc.pl/pakiet-start cos zupelnie innego.

  • 0

    23. ~hens  2013-01-31 17:42:40  host: 46.238.221.17

    Co z tego jak do tej pory w ofercie jest napisane 30Mb/s i jest ten cud miód dostepny za 49zł. Ale żaden warchoł w ofercie nie pisze że to jest do 30Mb/s ale u nich 50 mmetrów od firmy, a u abonenta 5km dalej bez reperkusji może być zresztą zgodnie z regulaminem\ złodzieja operatora 2Mb/s. No bo przecież internet jest,.............a że infrastruktura do du_py to nie ich problem. Jedna firma to infrastruktura......... a inna sprzedaje powietrze i to nie w litrach a w Mb/s.

  • 0

    24. ~  2013-01-31 17:44:48  host: v18-09.opera-mini.net

    22, a na stronie moze i tak jest. Ja umowe zawarlem z przedstawicielem. Pewnie to regionalne promocje. W kazdym razie jestem zadowolony, bo to imho dobre warunki.

  • 0

    25. ~  2013-01-31 18:05:10  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @23 Żaden z moich znajomych jeszcze powyżej 12 Mb/s nie ma w multimedii więc nie powiem jakie prędkości chodzą. Ja mam 12 i podobnie kilku znajomych. U mnie ZAWSZE jest prędkość 12 tak jak u znajomych z tego co pytam. W umowie na 12 mega nie mam zapisku "do".

  • 0

    26. ~  2013-01-31 18:11:57  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @22 Może to i umowa regionalna. Multimedia też takie ma. Czasem do mnie przedstawiciel dzwonił. Jak przyszedłem ostatnio do salonu przedłużać umowę, to też od razu przedstawiona mi została umowa na nowych warunkach. A takich warunków na stronie nie ma. Kablówki to nie operatorzy komórkowi, że można sobie wejść na stronę i sprawdzić wszystkie oferty, które są na całą Polskę.

  • 0

    27. ~erwe  2013-01-31 18:39:18  host: host-81-190-231-7.wroclaw.mm.pl

    Po 10 latach uwolniłem się od tp. Mam 60mbit od multimediów i łącze wyciąga 7.5MB/s 24/7 z serwisów typu netload, uploaded czy alldebrid. Dostałem modem arris'a, podpiąłem pod swój router i śmiga wybornie. Płacę 69zł (pierwsza cena) umowa 18 miesięcy.

  • 0

    28.  2013-01-31 18:49:50

    @23 znajdz mi operatora, ktory zagwarantuje Tobie w cenie do nawet 100zl lacze, ktore bedzie mialo zawsze 30mbit na swiat. podpowiem Tobie, ze nie znajdziesz takiego... zaden operator swiadczacy takie zwykle uslugi dostepu do Internetu nie zagwarantuje Tobie predkosci Internetu po za swoja infrastruktura, bo sklada sie na to zbyt wiele czynnikow.

  • 0

    29. ~  2013-01-31 19:52:19  host: ip-151-248-46-113.free.aero2.net.pl

    28 takich porządnych gwarantujących operatorów jest od groma a szybkość będzie mniejsza tylko w przypadku gdy stacja nadawcza nie będzie w stanie nadawać a naszą prędkością pobierania, analogicznie z uploadem

  • 1

    30. ~  2013-01-31 20:23:14  host: 77-253-143-47.adsl.inetia.pl

    Brałbym wersję 30Mbps z pocałowaniem ręki, ale cóż, nie mam dostępu i jestem skazany na amatorów z Netii.

  • 0

    31. ~tgapl  2013-01-31 23:49:32  host: 095160187000.olsztyn.vectranet.pl

    Mnie by wystarczyło 12 mbit za 30 zł:)

  • 0

    32. ~  2013-02-01 06:05:09  host: ip-93-154-182-66.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    A mnie 5 mbit w sieci, która deklaruje 150 :D Tymczasem mam niecałe 2 mbit/s na jakimś zasłanym sroamingu Plusa.

  • 0

    33. ~  2013-02-01 06:06:38  host: ip-93-154-182-66.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    btw. wypowiedzenie zostało złożone, a wiecie, że w Cypolsacie można podpisać umowę bezterminową na Internet?

  • 0

    34. ~rrr7  2013-02-01 12:12:10  host: host-89-230-176-113.gdynia-laczpol.mm.pl

    Ostatnie zdanie "Osoby, które zdecydują się na zakup Internetu w ofercie bez limitów czasowych będą mogły w dowolnej chwili zmienić prędkość na wyższą, bez konieczności ponoszenia kar umownych." normalnie już biegnę żeby skorzystać LOL.

  • 0

    35.  2013-02-01 17:01:45

    @29 nie ma zadnego operatora, ktory zagwarantuje Tobie takie predkosci ZAWSZE, bo to co jest za siecia operatora jest od niego niezalezne. taki operator nie robilby nic innego tylko odpisywal na reklamacje "bo dajecie gwarancje". moj operator gwarantuje mi predkosc tylko we wlasnej sieci i okresla minimum na 1/4 maksymalnej predkosci. tylko tyle. a to i tak dobra gwarancja. po za tym piszesz jak mniemam o internecie bezprzewodowym, tu juz w ogole zaden operator nie zagwarantuje Tobie transferu

  • 0

    36. ~  2013-02-03 12:16:30  host: ip-84-39-173-142.free.aero2.net.pl

    35 no przecież na pisałem: "szybkość będzie mniejsza tylko w przypadku gdy stacja nadawcza nie będzie w stanie nadawać a naszą prędkością pobierania" poza tym jak można niegwarantowac predkosci na własnej sieci? To szczyt skąpstwa, podaj nazwę twojego operatora żebym wiedział co mam omijac z daleka.

  • 0

    37. ~serfin  2013-02-04 15:12:23  host: host-89-228-60-82.elk.mm.pl

    a jaki jest upload w multimedii przy ofercie DL 30mb/s ? mam od dwoch lat od nich modem CISCO i wyciagam na nim w dzien 12mb a w nocy 20mb/s , ale babka powiedziala mi, ze i tak beda musieli mi wymienic modem, a jak powiedzialem, że mam całkiem świeży od nich modem CISCO to ona i tak powiedziala, ze bedzie trzeba zmienic na inny model, bo ten nie wyrobi sie z tak dużymi predkosciami. Ciekawe ile w tym prawdy jest. inna sprawa podpisalem aneks do umowy ktora konczy sie dopiero z koncem kwietnia mam obecnie 6mb za 69zł, podpisalem umowe na 30mb za 59zł, i musze czekac az do 1 maja aby mi wlaczyli szybsza opcje. Wolalem teraz podpisac aneks bo za jakis czas moze byc tak, ze wyczerpie sie limit oferty na lacze 30mb/s wiec wolalem juz teraz zaklepac sobie szybsze lacze

  • 0

    38. ~zalamany  2013-02-04 23:18:11  host: 178.182.40.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W czasach kiedy mobilny net TMobile za 19,90 miesięcznie wyciąga u mnie (na zwyczajnym modemie USB wewnątrz wieżowca jakieś 2km zabudowy miejskiej od nadajnika) 14Mbps "promocja" MM z karą umowną 2000 za dodatkowo podłączony telefon po wifi zakrawa na żenujący żart.

Dodaj swoją opinię