Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet w Vectrze w Tarnowskich Górach

Internet w Vectrze w Tarnowskich Górach

WitekT 13 Października 2005 12:44

0 0

VECTRA, drugi co do wielkości operator telewizji kablowej w Polsce, wdrożyła usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu w pięćdziesiątej pierwszej miejscowości.

Tarnowskie Góry to kolejna – obok Bytomia, Raciborza, Bielska-Białej, Zabrza, Rudy Śląskiej i Świętochłowic – lokalizacja na Śląsku, w której abonenci będą mogli korzystać ze sprawnego i szybkiego transferu danych za pośrednictwem tego operatora.

Dynamiczne rozszerzanie zasięgu naszych usług stanowi element strategii rozwoju VECTRY. Nasze plany uwzględniają ekspansję terytorialną oraz stałe wzbogacanie ofert. Systematycznie rosnąca liczba użytkowników usługi dostępu do Internetu świadczy o tym, że sukcesywnie udaje nam się spełnić oczekiwania naszych klientów. Jeszcze 4 lata temu oferowaliśmy szerokopasmowy dostęp do zasobów globalnej sieci jedynie mieszkańcom Białegostoku, w tej chwili z tej usługi korzysta ponad 55 tysięcy osób w na terenie całej Polski. Zamierzamy dalej inwestować w rozbudowę sieci, również pod kątem wprowadzania usługi telefonii cyfrowej – mówi Tomasz Żurański, prezes VECTRA SA.
Usługa jest dostępna dzięki pośrednictwu Śląskiej Telewizji Kablowej, w której od marca 2005 roku 100% udziałów ma VECTRA. Dzięki nowemu akcjonariuszowi Śląska Telewizja Kablowa rozpoczęła dynamiczny proces inwestycyjny w swoją infrastrukturę. Operator obecnie oferuje cztery, różniące się prędkością transferu danych, pakiety: eVmini, eVdom, eVspeed oraz eVglob oraz atrakcyjne warunki aktywacji usług. W związku z aktualnie trwającą promocją 39 zeta za neta wszyscy klienci, którzy do końca października tego roku zdecydują się na przyłączenie do sieci VECTRY, będą mogli liczyć na obniżkę abonamentu o ponad 30% do końca czerwca 2006 roku.

Dodatkowo, osoby, które zdecydują się na jednoczesny zakup pakietu dostępu do Internetu i telewizyjnego i podpiszą umowę na czas nieokreślony, otrzymają do 20% zniżki w opłacie za telewizję kablową.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-10-13 17:43:25

    heh, szkoda że nie było wcześniej jakiegoś info o vectrze, to bym nie podpisywał lojalki na neostradę :/ a swojądroga to i tak kablówka do mnie nie dociera :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier mobilnych?

Harry Potter: Hogwarts Mystery  zadebiutuje wiosną

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet