Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet w TP e-bezpieczny

Internet w TP e-bezpieczny

WitekT 3 Marca 2005 15:02

0 0

Telekomunikacja Polska zaoferowała użytkownikom neostrady tp i pakietów internetowych tp usługę e-bezpieczeństwo, która zapewnia ochronę komputerów przed wirusami, hakerami, programami szpiegującymi oraz nieznanymi zagrożeniami.

Od marca Klienci TP mogą skorzystać z trzech pakietów e-bezpieczeństwo, które w zależności od opcji zapewniają wykrywanie i usuwanie wszystkich typów wirusów, robaków i trojanów. Chronią użytkownika przed hakerami, programami szpiegującymi oraz spamem. Filtrują też zawartość stron www oraz umożliwiają ochronę rodzicielską. Pakiety kosztują odpowiednio 9,99 zł, 14,99 zł i 19,99 zł brutto miesięcznie.

W usłudze e-bezpieczeństwo wykorzystywane są programy firmy Panda Software. Pakiety są łatwe w instalacji, na bieżąco aktualizowane i nie wymagają corocznego wykupywania licencji. Z usługi można korzystać bezpośrednio po jej aktywacji. Istnieje też możliwość darmowego przetestowania usługi przez 4 dni.
Dokładne informacje wraz z charakterystyką trzech opcji usługi e-bezpieczeństwa, regulaminem oraz formularzem zamówienia można znaleźć na stronie http://www.e-bezpieczenstwo.neostrada.pl.

Zaoferowanie Klientom nowej usługi jest kolejnym krokiem TP propagującym bezpieczne korzystanie z Internetu. Od ponad roku na stronach www.tp.pl i www.pakiety.tp.pl jest dostępny bezpłatny program antydialerowy - konektor tp, który uniemożliwia przekierowanie wbrew woli użytkownika połączenia internetowego na numery o podwyższonej płatności lub numery międzynarodowe. Klienci TP mogą też skorzystać z bezpłatnej blokady połączeń z numerami 0-700, 0-300 i 0-400.

Ponadto TP wprowadziła w umowach z service providerami rygorystyczne rozwiązania uniemożliwiające stosowanie niedozwolonych dialerów i innych nieuczciwych praktyk. To zdecydowanie zwiększyło bezpieczeństwo korzystania z Internetu przez Klientów TP.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~M.Piech  2005-03-03 16:57:00  host: net1.chomiczowka.net.pl

  ....ależ jak mogło by być inaczej:>> przecież TPsa zawsze dba o dobro i kasę swaich klijentów :P

 • 0

  2. ~kefasneo  2005-03-07 08:23:00  host: ci210.internetdsl.tpnet.pl

  śmiech na sali, z takim programem jak panda
  tp daleko niezajdzie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet