Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Internet w telefonie" dla prywatnych w Erze

"Internet w telefonie" dla prywatnych w Erze

WitekT 7 Kwietnia 2007 18:47

0 0
Od 11. kwietnia w Erze będzie dostępna nowa promocja - Internet w telefonie. Jest ona dość prosta w konstrukcji, bo składa się konkretnej liczby ofert uniwersalnych, oraz oferty blueconnect w telefonie (50 MB na transmisję danych).

W promocji dostępne są następujące pakiety:
1x oferta uniwersalna i blueconnect (35 zł),
2x oferta uniwersalna i blueconnect (55 zł),
3x oferta uniwersalna i blueconnect (75 zł),
4x oferta uniwersalna i blueconnect (95 zł).

Zobacz: szczegóły oferty Internet w telefonie.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32.  2007-04-07 22:27:27

    Powiem Wam pewnie wielu sie obruszy z Was ale nie mozna miec wszystkiego w prepaidach :) wkoncu abonament musi byc w czym lepszy i dobrze ze choc z internetem jest :p .

  • 0

    33.  2007-04-07 22:37:53

    @32 No i jest lepszy bo możesz przecież sobie wziąć słuchawkę na raty ;D

  • 0

    34.  2007-04-07 22:41:58

    Gdyby np. dali do Simplusa możliwość włączenia IPLUSA za 60zł brutto to czym się to dla Polkomtela będzie różnić ? I w abo można wyłączyć i w Simplusie można by już więcej nie poświęcać tych 60zł na wykupienie neta na następny miesiąc.

  • 0

    35.  2007-04-07 22:45:12

    Chociaż dla prepaid-owców jest teraz również alternatywa, bo można sobie wziąć na rok suprkartę i uruchomić na niej IPLUSA jeśli jest nam potrzebny.

  • 0

    36.  2007-04-07 22:47:41

    No jakby w prepaidach sieci dawaly oferte do internetu taka jak dla abonamentu to mogly by abonament calkiem zlikwidowac bo skoro nie ma roznicy to po co klient ma przeplacac ;)

  • 0

    37. ~tymis  2007-04-07 22:53:58  host: proxy5.tkdami.net

    *Szalony: simdata=Dosia? ;-)))) Poważnie mówiąc to masz absolutnie rację ale opy swoje wiedzą i dostosowują ofertę do rynku. Póki co to oprócz Plusa nikt nie oferuje takiej usługi (simdata) na kartę, nawet Play najbardziej multimedialna sieć w Polsce ;-)))

  • 0

    38.  2007-04-07 22:54:19

    @ 36 szalony => Abonament dla tych którzy chcą upust na jakiś high-end-owy tel, którego nie ma w zestawach pre-paid. Chociaż patrząc na ceny słuchawek w abonamentach to można wywnioskować, iż opy niedługo przestana je dotować, a zaczną na nich zarabiać dając na nie ceny wyższe niż w takim Media Markt czy Mpunkcie.

  • 0

    39.  2007-04-07 22:57:03

    @ 37 tymis => A właśnie co do Play, to za około tydzień mają pokazać nowe pakiety danych i może dlatego Era zintegrowała te 50MB ze swoimi najpopularniejszymi abonamentami.

  • 0

    40.  2007-04-07 22:59:21

    Przeciez u nas operatorzy w 80% na telefonach w abonamencie zarabiaja krocie !!! To jest skandal i tyle - no ale zaraz ktos napisze ze nikt nie zmusza do kupna telefonu w abonamencie ;) Prawda jest taka ze doja klientow abonamentowych rowno... najlepiej jak brac abonament to z umowa max na rok i bez telefonu za to z upustem na uslugi...

  • 0

    41.  2007-04-07 23:05:34

    No wiadomo, że jak sie weźmie abo na rok bez tela to są dobre warunki, ale jak komuś się sypie tel to chce też tela za zeta. Chociaż ja mimo wszystko wolę kupić słuchawkę normalnie, a nie "refundowaną".

  • 0

    42. ~olo  2007-04-08 00:41:24  host: systemy46.toya.net.pl

    Szalony* z tym zarabianiem to chyba nie do końca jest tak jak mówisz, bo mało kto bierze telefony droższe niż 100zł... przynajmniej tak jest u mnie w salonie... telefony powyżej 100zł to może z 5% sprzedaży, a droższe niż 200zł to już rzadkość

  • 0

    43.  2007-04-08 11:18:47

    To ma być konkurencyjna oferta??? Na szcząście jestem w PLUSIE, za pakiet 50MB musiałbym zapłacić 30zł, ale, że korzystam z netu w telefonie głównie poza szczytem ma pakiet 100MB poza szczytem za 20zł.

  • 0

    44.  2007-04-08 17:16:57

    @43 patark => No wiesz, niektórzy, a śmiem powiedzieć, że nawet większość nie będzie czekać do późnego popołudnia aby sprawdzić dajmy na przykład rozkład jazdy autobusu :) Ten pakiet o którym piszesz jest niezły, ale tylko dla małego grona userów.

  • 0

    45.  2007-04-08 17:33:07

    A ja tam wole zapłacić 60 zeta i mieć 1 GB miesięcznie - iplus wł. jako usługa w abo.

  • 0

    46. ~  2007-04-08 18:13:27  host: p09-04.opera-mini.net

    Dla mnie jest to bardzo dobra oferta. W JINK korzystam z pakietu 20MB i płacę za to 20zł. Myślałam o Simdacie,ale wtedy trzeba mieć drugi tel do dzwonienia. A tu proszę-internet w cenie Simdaty i minutki do wygadania. Gdyby tylko ten dodatkowy pakiet minut schodził na równi z abonamentem,to byłoby idealnie.

  • 0

    47. ~mirekb  2007-04-08 22:12:22  host: apn-99-32.gprspla.plusgsm.pl

    simdata góra za 200mb(4razu pakiet50mb) wychodzi 60pln.proste;-))era smieszy takimi cenami.szkoda

  • 0

    48. ~czarny  2007-04-08 23:13:34  host: systemy22.toya.net.pl

    LOL. Era nadal klepie ten nędzny blueconnect w telefonie. Przydatny jest on chyba tylko wtedy jak ma się np operę mini w fonie zainstalowaną. Do podłączenia komórki pod laptopa i przeglądania w taki sposób neta zupełnie się nie nadaje.

  • 0

    49. ~michu  2007-04-09 10:45:53  host: host-100-129.gprsbal.plusgsm.pl

    Wiecie co mnie najbardziej denerwuje? Krytykowanie ofert! SIMDATA dołem bo minuta tam kosztuje 1,20 i co Wy na to? NIC - dla każdego jest coś innego! Mnie się podoba oferta ery. Potrzeba mi wlaśnie do 50mb miesięcznie. Mogłoby to kosztować 10zł, ale 15 to tez nie jest zbrodnia jak na komórkowy net. Jak komuś nie pasuje droga wolna. Cieszmy się, że w telefonii komórkowej nie ma monopolu i każdy może wybrać coś co mu najbardziej pasuje. Jednym blueconnekt w telefonie innym iplus.

  • 0

    50. ~haker  2007-05-07 23:20:32  host: de7.tcompressor.com

    simdata rulsss ssssssss ssssss sssssss ee ee r r r

  • 0

    51. ~justin  2007-10-13 18:02:39  host: alq130.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanie czy w ofercie za 35zl co miesiac bede dostawl 50mb

Dodaj swoją opinię