Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet w Plusie od 14,90 zł

Internet w Plusie od 14,90 zł

Q! 28 Czerwca 2012 12:57

0 0

Od 29. czerwca Plus wprowadza nową ofertę dostępu do Internetu. Wśród dostępnych pakietów pojawia się pakiet 0,5 GB w cenie 14,90 zł. Nowa oferta Internetu w Plusie przedstawia się nastepująco.



Technologie HSPA+ / HSPA LTE, HSPA+ / HSPA
Taryfa/plan cenowy Okazjo- nalny Począ- tkująca Częsta Codzienna Wszech- stronna Inten- sywna Bardzo intensywna
Abonament przy zakupie modemu/routera 14,90 zł 29,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł 109,90 zł 159,90 zł
Pakiet danych dla nowych klientów (8:00-24:00) przy zakupie modemu/routera 0,5 GB 2 GB 7 GB 10 GB 15 GB 22 GB 35 GB
Pakiet danych dla klientów posiadających mixa/inny abonament (8:00-24:00) przy zakupie modemu / routera 0,5 GB 3 GB 8 GB 12 GB 18 GB 27 GB 40 GB
Pakiet 50 GB danych (24:00-8:00) W planie Okazjonalnym do 16. listopada 2012 pakiet jest bezpłatny, później 10 zł/m-c. W pozostałych taryfach dostępny bezpłatnie
Długość umowy 24 miesiące

Najniższy pakiet dostępny jest w przypadku zakupuusługi wraz z modemem. Wśród dostępnych urządzeń znalazły się: ZTE MF821 LTE, Huawei E398 LTE (także dostępny z anteną zewnętrzną), Huawei E353 HSPA+, ZTE MF669 HSPA+, Huawei E173s-2 HSPA. Routery dostępne w ofercie: Samsung GT B3800 LTE, Huawei E586 HSPA+.




W nowej ofercie jest również możliwość podpisania umowy wraz z zakupem laptopa Acer Aspire 5733 z modemem Huawei E398 LTE lub ZTE MF669 HSPA+ lub z zakupem tabletu Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE. Sprzęt jest dostępny już od 1 zł z VAT.

Taryfa Codzienna Wszech- stronna Intensywna Bardzo intensywna
Abonament przy zakupie laptopa/tabletu 79,90 zł 99,90 zł 129,90 zł 159,90 zł
Pakiet danych dla nowych klientów (8:00-24:00) przy zakupie laptopa/tabletu 6 GB 10 GB 15 GB 25 GB
Pakiet danych dla klientów posiadających mixa/inny abonament (8:00-24:00) przy zakupie laptopa/tabletu 8 GB 13 GB 20 GB 30 GB
Pakiet danych (24:00-8:00) 50 GB
Długość umowy 36 miesięcy

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    55. ~  2012-06-28 17:44:17  host: v04-15.opera-mini.net

    @54 Hahahaha aleś mnie rozbawił ale to szczera prawda!!!

  • 0

    56. ~darko28  2012-06-28 17:50:14  host: 31-128-3-9.ip.xcore.pl

    @ 35 Z tym blueconnect nie jest tak źle. U mnie łapie zasięg HSPA i powiem, że jak w okienku wyświetli te 4-5 Mb/s to jest bardzo dobrze. Szybszego internetu raczej nie potrzebuję, bo to co mam mi w zupełności wystarcza.

  • 0

    57.  2012-06-28 17:52:44

    A jaka oferta bez modemu?

  • 0

    58. ~  2012-06-28 17:53:39  host: apn-46-169-129-114.dynamic.gprs.plus.pl

    a co byś wolał audi z 5 litrami paliwa czy tico z 6 litrami? :) jak masz dobrze dobrany pakiet wystarcza, chyba ze ktos ma bardzo aktywne konto na chomiku :)

  • 0

    59. ~  2012-06-28 18:04:50  host: 178.183.134.75.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Tico ma 6 litrów. Pojemności bagażnika :D

  • 0

    60.  2012-06-28 18:07:20

    @58 troche glupie porownanie z tymi samochodami, bo samochod jak kogos stac by kupic droga maszyne to stac go zapewne na jej zalanie. tu natomiast gryzie sie nowoczesna technologia z absurdalnym limitem. tu bardziej trafnym porownaniem motoryzacyjnym jest nie ilosc paliwa, a ilosc kilometrow ktore mozesz zrobic - nie wazne czy najnowsze A8 czy micra - majac blokade na 100km odleglosci i tak dalej nie pojedziesz. reszta to tylko komfort uzytkowania.

  • -1

    61. ~  2012-06-28 19:19:51  host: afnk44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nooo nie, ktoś (play) wciąż uważa że Polacy to debile

  • 0

    62. ~  2012-06-28 19:23:26  host: afnk44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oczywiście plus a nie play

  • 0

    63. ~  2012-06-28 19:33:16  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    modem +7GB za 50zł to cyba nie jest zle. Tyle samo oferuje Play w ofercie z modemem.

  • 0

    64.  2012-06-28 19:39:40

    Śmieszy mnie, jak trolle piszą, że Play ma zasięg trzech sieci, szczególnie jak chodzi o internet mobilny, partnerzy roamingowi, przynajmniej u mnie, wpuszczają tylko po edge, a to do internetu mobilnego bardzo kiepsko.

  • 0

    65. ~  2012-06-28 19:57:14  host: dslb-092-076-074-081.pools.arcor-ip.net

    @40 a potrzeba 50 mbit/s i wiecej do wyslania maila. n.p z blokowiska albo z stadionu. bo wszyscy sobie to 50 mbit dziela. I nawet to niewystarcza jak bylo mozna zobaczyn na Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej Mężczyzn 2012

  • 0

    66. ~Misiek  2012-06-28 23:11:27  host: 89-72-108-255.dynamic.chello.pl

    Czy w tych pakietach jest lejek?

  • 0

    67. ~  2012-06-28 23:33:19  host: 91.227.66.139

    Oferta w T-Mobile HIT za 6,9 brutto miesięcznie plus modem za 1zl limit 1 GB . Oferta do końca urodzin czyli do 30.06. Przed chwila do mnie dzwonili , wierzyć się nie chce. Umowa na 48 mies. Ale strasznie tanio. Sprzedaje się modem za 150 a kartę do tableta . Po odliczeniu modemu wychodzi coś koło 4,5 zł za 1 GB na miesiąc REWELKA. T-Mobile rządzi

  • 0

    68.  2012-06-29 01:22:13

    @65 tja... tylko taki stadion to miejsce specyficzne, na ktore operatorzy daja wiecej "mocy"... blokowiska? a kto tam uzywa bezprzewodowego internetu? dzisiaj wielu operatorow oferuje umowy bezterminowe w takich cenach, ze wystarczy miec ich kabel i za ca. 30zl ma sie te 3-6mbit...

  • 0

    69. ~  2012-06-29 10:03:20  host: z57-04.opera-mini.net

    @49 Jak mam olo zrobić by w ofnk mieć 6 GB za 22 pln na 12m- cy? Na stronie orange nic w tym stylu znaleźć nie mogę. Czego mam szukać?

  • 0

    70. ~  2012-06-30 13:02:14  host: 65.255.47.12

    53 - Polska to nie tylko Warszawa. 63 - Rzeczywiście dobrze, że to zauważyłeś. Tylko w tej ofercie Plusa brakuje mi większych limitów w ofercie z notebookiem/laptopem bo za 79,70 limit 6 GB to nie jest jakaś rewelacja zwłaszcza, że Play daje za 69 zł w ofercie z notebookiem 12 GB, przy zakupie przez net 14 GB, więc Plus powinien dać chociaż te 12 GB w tej ofercie, nie tylko 6 GB.

  • 0

    71. ~  2012-06-30 13:04:29  host: 65.255.47.12

    te taryfy za około 15 zł i za około 30 zł są dobre na potestowanie Plusa bez stresu, że w ciągu 7 dni jak się nie zrezygnuje to umowa się przedłuża, to od razu na 2 lata można wziąć za około 30 zł te 2GB bo w tej taryfie jest już to LTE i zobaczyć jak to działa jak ktoś nie jest jak ja do końca przekonany do Plusa.

  • 0

    72. ~mw  2012-06-30 21:37:57  host: dnf116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szału nie ma, troszke drogo. Najwiekszym minusem jest to, ze nadal nie ma lejka, ale z drugiej strony jest sporo plusów. Oferte z Tabletem i Laptopem pomijam, bo raczej nikt, kto umie liczyc i ma zdolność kredytową nei zwiąże sie z żadnym operatorem na 3 lata. Tu jest przecietnie. w umowie na rok/2 lata jest lepiej, zwłaszcza jesli ma sie juz telefon lub wysle sie internetowe zgłoszenie żeby przedłużyc umowe. Te limity, patrzac na konkurencje wyglądają dobrze, ale wciaż to sa limity, no i brak lejka. Ale limit to nie wszystko. Od kilkunastu dni mam służbowe lte i limit 8gb na modemie e398. wczesniej to było hsdpa na modemie e173. Korzystam w różnych miejscach. Tam gdzie na ich mapie zasięgu jest lte wewnątrz, w zaleznosci od miejsca na speedtestach wychodzi od 7 do 25 mb. Jak na mobilny internet to predkość jest kosmiczna. Fakt, ze jak mam 8gb, to poszaleć trudno, tym bardziej, ze nie ma lejka, a te gb kończą sie strasznie szybko, ale jakość to miłe rozczarowanie... W domu, gdzie mam niby hspa+ na zewnątrz, jest gorzej, ale od 2 do 8, w zależnosci od pory dnia i pogody jest, wiec spoko. Poza tym swojej neostrady i tak na nic innego nei zamienie.. Ta najniższa taryfa za 15 zł..no cóż...do tableta sie nada..ale nie wiem czy ktos sie połasi w domie internetu w komórkach..to samo z drugiej strony...35 gb za 160 zł...raczej postoje:)

  • 0

    73. ~  2012-07-01 15:22:31  host: ip-37-209-137-67.free.aero2.net.pl

    coś się nie pokazuje ta nowa taryfa...

  • 0

    74. ~  2012-07-02 08:48:33  host: 64.25.56.72

    72, jak już ktoś ma net mobilny w innej sieci i nie jest przekonany do tego LTE w Plusie i prędkości i do tego jak działa net mobilny Plusa na terenach gdzie do tej pory sieci W3 mają prędkości EDGE to te taryfy za 15 i 30 zł z niskimi limitami bo z niskimi ale jest czas aż dwa lata na testowanie tego netu :) w różnych warunkach, czy to wewnątrz budynku czy za miastem, w dzień, w nocy,a jak się spodoba to można potem przedłużyć umowę. Minusami tej oferty bez wątpienia jest umowa na 3 lata z notebookiem, jakby nie mogło być umowy na 2 lata, a oferta z samym modemem powinna być dostępna na 1 rok, 1,5 roku i 2 lata max, nie dłużej.

Dodaj swoją opinię