Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Internet w kieszeni" w Erze

"Internet w kieszeni" w Erze

WitekT 22 Lutego 2006 22:18

0 0

Od 22. lutego wybrani abonenci i użytkownicy w sieci Era będą mieli możliwość, w ramach testów, za darmo przeglądać strony wap i www.

Test, który będzie trwał 4 tygodnie, ma na celu poznanie opinii użytkowników dotyczących korzystania z przeglądarki internetowej w telefonie komórkowym. Klient w swoim telefonie będzie miał możliwość bezpłatnego przeglądania stron www, wap oraz korzystania z e-maila (za pomocą klienta e-mail wbudowanego w telefon).




Wybrani klienci sieci Era za pomocą SMS-a zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w badaniu. W zależności od posiadanego modelu telefonu do klienta zostanie wysłany: link do pobrania do telefonu przeglądarki www (Opera Mini lub Opera Mobile) lub profil konfiguracyjny do telefonu.

Test jest najprawdopodobniej przygotowaniem operatora do wprowadzenia komercyjnie abonamentu na przeglądanie stron wap i www.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39. ~haze  2006-02-23 20:54:17  host: ebf70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W pazdzierniku kupiłem 2 fony w abonamencie i dostałem 10MB GPRS-u na 1 m-c. Zapomnieli dodac ze taktują po 500kB i to w dwie strony. Czyli w sumie 10 wizyt na Eraomix bo inne strony są zbyt duże aby sie ładowały i jak je przeglądać. Fajne to jest ale dla kogo, reklamowali sie ze to tylko 0,72 zł ale wychodzi 1,44 zł bo do sieci i do telefonu. Opłata jak i taktowanie to kpina dla przecietnego klienta. Tym bardziej że duzo osób ma dostep do netu w domu i w pracy jednocześnie.

  • 0

    40. ~loco  2006-02-23 21:55:02  host: cpq62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ja mogę prosić o zaproszenie do testu? :) ostatnio bardzo się zrobiłem bezprzewodowy :D

  • 0

    41. ~  2006-02-24 00:12:40  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    juz zglosilem swoje 2 numery, moze jeden wybiora i oddzwonia w ciagu 7dni

  • 0

    42. ~Apacz  2006-02-24 01:46:47  host: aqm142.internetdsl.tpnet.pl

    Myślę, ze tak ze to 500MB moze byc za 30, ale mnie osobiscie tak z 50MB (na wap/www)za 5pln by tez w zupelnosci starczylo :-) Czasy w@pniaków by wróciły... Pozdrawiam posiadajacych stare taryfy z ryczałtem na w@p :-)

  • 0

    43.  2006-02-26 20:42:53

    chcecie skorzystac z tej promocji? dzwoncie na 6089293 polaczenie bezplatne. tam wszystko powiedza i mozna sie zapisac pozdrawiam!

  • 0

    44. ~wojtek w worku  2006-03-01 12:35:42  host: st250.internetdsl.tpnet.pl

    trzy miesiace temu skonczyla mi sie umowa z plusem. jezeli era zaproponuje cos na ksztalt pamietnego "ryczaltu", to era (od)zyska nowego (starego) abonenta . pakiety tez wchodza w gre, ale jedynie niegorsze niz obecnie mam w plusie, czy u konkurencji (orange).

  • 0

    45.  2006-03-01 23:35:38

    zadzwonilem i czekam :P

  • 0

    46.  2006-03-02 13:40:41

    ja zadzwonilem w sobote 25.02 i do tej pory nic ale jeszcze sa 2 dni do 7 dni o ktorych mowa

  • 0

    47. ~  2006-03-02 17:57:36  host: 80.232.117.69

    A jednak się udało. W tej chwili testuje sobie tą usługę. Zgłosiłem się 23marca i dziś dostałem smsy o tym że biorę udział w teście. Dziwne jest to że najpierw dostałem info że moje konto w taktaku zostanie doładowane kwotą 50Pln jako poczet na test tej usługi i że wszystko zostanie rozliczone po zakończeniu testowania - czyli za 4 tygodnie.

  • 0

    48. ~  2006-03-02 18:21:09  host: 80.232.117.69

    oczywiscie miało być 23luty. Narazie wszystko działa super tzn. opera mini, zwykły wap oraz klient email. Kasy z konta nie ubywa.

  • 0

    49.  2006-03-02 18:42:32

    kolego z IP 80.232.117.69: kase dostales na WAPA czy jak ? bo nie czaje .. ja sie zapislme i tez czekam na info jakies.

  • 0

    50. ~  2006-03-02 19:21:08  host: 80.232.117.69

    Adres jest taki bo korzystam z opery mini i moje zapytania przelatują przez ich serwer. Jesli chodzi o kase to dostałem od ery 61 brutto i napisali ze ta kasa to na poczet testu jest i że rozliczenie nastąpi po zakończeniu testu. Narazie już od 2godz się bawię i kasy nie pobiera więc nie mam pojęcia po co to doładowanie było.

  • 0

    51.  2006-03-02 19:50:15

    ale dziwi mnie jedno. Adres Ip jest ze skandynawi . dania czy jakos :) hmmm

  • 0

    52. ~mcgrey  2006-03-03 10:01:58  host: eaw218.internetdsl.tpnet.pl

    Z moich 61 PLN przyznanych do testów wykorzystałem już 48 PLN i to w ciągu zaledwie 4 godzin korzystania. Opera-Mini przy każdym kliknięciu w linka na stronach rozpoczyna nową sesję GPRS a to wiąże się w Erze z nową paczką danych czyli 1,44 PLN.

  • 0

    53. ~mcgrey  2006-03-03 10:03:23  host: eaw218.internetdsl.tpnet.pl

    Jak nie zmienią tego durnego taktowania co 500kB osobno za dane wysłane i odebrane to niestety GPRS w Erze dalej będzie usługą małopopularną.

  • 0

    54. ~dok  2006-03-05 13:47:51  host: ppp129011.ostnet.pl

    i jak dziala to wa m?

  • 0

    55.  2006-03-06 12:32:22

    zapisalem sie 1 marca i nic :>:>

  • 0

    56. ~Biały  2006-03-06 20:11:39  host: cmo100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak chcecie sobie to zamowic to dzwoncie na darmowy nr ery 6089293. tam jest wszystko o tym

  • 0

    57. ~  2006-03-11 21:34:18  host: abci20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wpisz "internet za free w HEYAH" w googlach

  • 0

    58. ~kamil  2006-05-25 13:33:38  host: acft168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to nie działa

Dodaj swoją opinię