Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet w bielskiej Vectrze

Internet w bielskiej Vectrze

WitekT 26 Października 2004 15:41

0 0

Vectra, drugi co do wielkości operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza na terenie Bielska Białej usługę VectraNet - dostęp do Internetu przez gniazdko anteny telewizyjnej.

Mieszkańcy osiedli Wojska Polskiego i Piastowskiego będą mogli korzystać z tej usługi już od końca października. Wkrótce też dostęp do globalnej sieci zyskają osiedla Kopiec Lipnicki, Złote Łany oraz pozostałe dzielnice Bielska, w których Vectra jest obecna.

VectraNet jest pakietem usług obejmującym możliwość stałego pozostawania w sieci bez limitu ilości ściąganych danych, konto e-mail o pojemności 100 MB oraz miejsce na własną stronę WWW. Dostęp do Internetu w sieci Vectra oferowany jest w trzech wersjach różniących się prędkością przesyłu danych. Dzięki temu abonenci mają większą możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych.
Dodatkowo, każdy nowy abonent VectraNet otrzyma 20% zniżki w opłacie za abonament telewizji kablowej przez okres trwania umowy terminowej (12 lub 6 miesięcy).

Grupa Vectra działa od 1991 roku. Swoim zasięgiem obejmuje 98 miast, dostarczając programy telewizyjne i radiowe zgrupowane w pakietach programowych. Vectra rozpoczęła udostępnianie Internetu w połowie 2001 roku. Obecnie usługa VectraNet jest oferowana w 42 miastach, korzysta z niej 32 tysiące abonentów.

W roku 2003 Vectra przejęła radomską sieć kablową Dami, obsługującą około 100 tysięcy abonentów. Dzięki temu dostarcza telewizję kablową do ponad pół miliona odbiorców i jest drugim, co do wielkości operatorem telewizji kablowej w Polsce.

Źródło tekstu: Vectra     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet