Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet UPC dla firm teraz również poza pakietem

Internet UPC dla firm teraz również poza pakietem

LuiN 22 Grudnia 2008 16:24

0 0

Oprócz dostępnych do tej pory pakietów zawierających łącza internetowe o przepustowości do 20 Mb/s oraz linie telefoniczne, właściciele małych i średnich firm mogą teraz zamawiać w UPC usługę internetową i telefoniczną oddzielnie.
Usługa internetowa dla firm dostępna jest w trzech wariantach zróżnicowanych pod względem przepustowości:
Internet dla Firmy start - oferta skierowana głównie do firm, które chcą mieć stabilny dostęp do Internetu w atrakcyjnej cenie. W ramach usługi przyznawane jest łącze o przepustowości 2 Mb/s dla downloadu i 1 Mb/s dla uploadu.
Internet dla Firmy plus to rozwiązanie przygotowane z myślą o niewielkich firmach. Oprócz transfer 10 Mbit/s (download) / 2 Mbit/s (upload), użytkownicy tego otrzymają również do 3 publicznych adresów IP.
Internet dla Firmy max to łącze o przepustowości 20 Mbit/s, przeznaczone dla abonentów wymieniających przez Internet duże ilości danych. Oprócz szybkiego ściągania danych, oferowany jest także szybki uplink (4 Mbit/s) oraz 5 publicznych adresów IP.


Klienci, którzy zdecydują się na zakup usługi internetowej dla firm (osobno lub w pakiecie z usługą telefoniczną) mogą również skorzystać pakietu bezpieczeństwa UPC SmartGuard. Pakiet zabezpiecza komputery przed wirusami, spamem, phishingiem oraz innymi niepożądanymi lub niebezpiecznymi treściami występującymi w Internecie. Możliwa jest również instalacja routera WiFi z zaporą ogniową.


Wariant Łącze internetowe (dwonload / upload) Dodatkowe usługi Cena netto Cena brutto
Internet dla Firmy start 2 / 1 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 80,00 zł 97,60 zł
Internet dla Firmy plus 10 / 2 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 200,00 zł 244,00 zł
Internet dla Firmy max 20 / 4 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 450,00 zł 549,00 zł


Dodatkowo do oferty została wprowadzona usługa stałego adresu IP, która umożliwi korzystanie z serwera ftp, czy utrzymanie firmowej strony www. Opłata za usługę wynosi 29 zł brutto.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-174-129-188-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet