Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet UPC dla firm teraz również poza pakietem

Internet UPC dla firm teraz również poza pakietem

LuiN 22 Grudnia 2008 16:24

0 0

Oprócz dostępnych do tej pory pakietów zawierających łącza internetowe o przepustowości do 20 Mb/s oraz linie telefoniczne, właściciele małych i średnich firm mogą teraz zamawiać w UPC usługę internetową i telefoniczną oddzielnie.

Usługa internetowa dla firm dostępna jest w trzech wariantach zróżnicowanych pod względem przepustowości:
Internet dla Firmy start - oferta skierowana głównie do firm, które chcą mieć stabilny dostęp do Internetu w atrakcyjnej cenie. W ramach usługi przyznawane jest łącze o przepustowości 2 Mb/s dla downloadu i 1 Mb/s dla uploadu.
Internet dla Firmy plus to rozwiązanie przygotowane z myślą o niewielkich firmach. Oprócz transfer 10 Mbit/s (download) / 2 Mbit/s (upload), użytkownicy tego otrzymają również do 3 publicznych adresów IP.
Internet dla Firmy max to łącze o przepustowości 20 Mbit/s, przeznaczone dla abonentów wymieniających przez Internet duże ilości danych. Oprócz szybkiego ściągania danych, oferowany jest także szybki uplink (4 Mbit/s) oraz 5 publicznych adresów IP.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup usługi internetowej dla firm (osobno lub w pakiecie z usługą telefoniczną) mogą również skorzystać pakietu bezpieczeństwa UPC SmartGuard. Pakiet zabezpiecza komputery przed wirusami, spamem, phishingiem oraz innymi niepożądanymi lub niebezpiecznymi treściami występującymi w Internecie. Możliwa jest również instalacja routera WiFi z zaporą ogniową.
Wariant Łącze internetowe (dwonload / upload) Dodatkowe usługi Cena netto Cena brutto
Internet dla Firmy start 2 / 1 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 80,00 zł 97,60 zł
Internet dla Firmy plus 10 / 2 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 200,00 zł 244,00 zł
Internet dla Firmy max 20 / 4 Mb/s SmartGuard, Router WiFi 450,00 zł 549,00 zł


Dodatkowo do oferty została wprowadzona usługa stałego adresu IP, która umożliwi korzystanie z serwera ftp, czy utrzymanie firmowej strony www. Opłata za usługę wynosi 29 zł brutto.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 2

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet