Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet satelitarny we francuskim Orange

Internet satelitarny we francuskim Orange

sirmark 14 Stycznia 2009 11:53

0 0
Francuski Orange poprzez spółkę zależna NordNet zaoferował dostęp do szerokopasmowego Internetu poprzez dostęp satelitarny. Oferta dostępna jest na terenie całego państwa.

W ramach oferty Internet Satellite Pack użytkownik otrzymuje dwukierunkowe połączenie szerokopasmowe o prędkości 2 Mbit/s z miesięcznym limitem transferu 2 GB danych. W zestawie wypożyczana jest także antena satelitarna oraz router WLAN. Koszt pakietu wynosi 34,90 euro miesięcznie.

Nowa usługa uzupełnia szerokopasmowy Internet w technologii ADSL, który we Francji dostępny jest dla 98,4% ludności.


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2009-01-14 12:07:08

    A w Polsce szerokopasmowy internet dzieki tpsa dostepny jest dla 50% ludnosci! Gin telekomuno!

  • 0

    2. ~ukenamuniu  2009-01-14 12:20:37  host: 212.160.172.70

    saturnv: stawiasz gin? Chętnie sie napiję...

  • 0

    3. ~miko  2009-01-14 12:44:09  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    no i to przecież wina TP... zaraz się posypie....

  • 0

    4. ~omega  2009-01-14 12:46:43  host: 79.191.10.200

    To skoro pokrycie ADSL w Polsce jest dwa razy mniejsze to bardziej by się Francy opłacało tę usługę udostępnić w Polsce, chyba? Czekamy!!!

  • 0

    5.  2009-01-14 12:57:50

    omega: A po co? Z resztą u nas jest CDMA czyli Orange Free Pro :) Większy limit transferu, taniej niż we Francji, a w przyszłości pojawi się wersja mobilna CDMA z modemami hybrydowymi (korzystającymi również z HSPA). Na razie sieć jest w budowie, ale do końca roku ma być pokryte 100% kraju.

  • 0

    6. ~tajniak  2009-01-14 13:00:20  host: avl124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A sprzęt dostaje się za darmo?

  • 0

    7. ~tajniak  2009-01-14 13:01:02  host: avl124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i na ile jest umowa? :>

  • 0

    8.  2009-01-14 13:41:52

    @7 z pewnoscia nie na 36 m-cy jak to jest przy umowach w PTK ;)

  • 0

    9.  2009-01-14 13:45:10

    I tak dużo się zmieniło, u mnie na wsi kiedyś nie można było wziąść SDI a teraz ja mam 2Mbity od TP:). Ale 6 Mbitów już mi nie pójdzie na tych parametrach lini :(

  • 0

    10. ~mirekb  2009-01-14 13:46:58  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @5 modemy hybrydowe??czy to takie ktore sie loguja do cdma/3g/hsdpa czy cdma/3g/hsdpa/edge/gprs??chyba tylko te pierwsze bo abonament za cdma nie obejmuje chyba gsm?wie juz ktos jak to dokladnie bedzie?moze polacza usluge pro/free np 3Gb z cdma i 1Gb z free za 100pln??

  • 0

    11. ~Tyfus  2009-01-14 22:27:54  host: 77-253-98-200.adsl.inetia.pl

    znacie jakies modemy obslugujace handover z CDMA do gsm/umts ?

  • 0

    12. ~a  2009-01-18 16:42:47  host: 212.160.172.70

    aa

Dodaj swoją opinię