Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet non stop w Heyah

Internet non stop w Heyah

Ringu 14 Lutego 2011 16:29

0 0
Sieć Heyah zaprezentowała nową promocję dostępu do internetu w komórce. Za stałą miesięczną opłatą można otrzymać pakiet danych, po którego wykorzystaniu nie są naliczane dalsze koszty - zmniejsza się jedynie prędkość transferu.

Za 9,08 zł miesięcznie otrzymuje się pakiet 100 MB. Po jego wykorzystaniu można dalej korzystać z Internetu bez dodatkowych opłat, zmniejszana jest jedynie prędkość transmisji do 16 kb/s.

Przez pierwszych 7 dni usługa działa bezpłatnie z limitem 25 MB. Po 7 dniach naliczana jest opłata 9,08 zł i przyznawany jest pakiet 100 MB. Usługa odnawia się cyklicznie co 30 dni.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy taryfy Nowa Heyah.

Sposoby aktywacji usługi:
wybranie kodu *110*12#
wysłanie SMS-a o treści NET na bezpłatny numer 8010
wybranie odpowiedniej opcji w menu *100#
w internetowym serwisie zarządzania usługami na numerze na heyah.pl
poprzez IVR na *2222

Aktywacja następuje w ciągu maksymanie 72 godzin i jest potwierdzana wiadomością SMS od operatora.

Sposoby wyłączenia usługi:
wybranie kodu *110*12*1#
wysłanie SMS-a o treści NET ANULUJ na bezpłatny numer 8010
wybranie odpowiedniej opcji w menu *100#
w internetowym serwisie zarządzania usługami na numerze na heyah.pl
poprzez IVR na *2222

Dane w usłudze taryfikowane są co 100 kB.

Zobacz: regulamin oferty Internet non stop (plik .pdf; 248 kB).

Źródło tekstu: Heyah     


Dodaj do:
w sumie: 201
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    192. ~niezadowolona  2011-08-13 14:15:34  host: host-117-41.nettelinwestycje.pl

    marny ten internet w heyah; poprzedniego dnia zaplacilam 9zl08 no i ladnie chodzilo az kiedy nastepnego dnia dostalam sms ze predkosc internetu zostala zmniejszona i zeby odnowic ja trzeba jeszcze raz zaplacic 9zl08 :( Widocznie wlasnie tak heyah probuje wyssac ludziom kase!! >:( lepiej juz nie korzystac z tej oferty!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194.  2011-10-12 15:24:27

    191 - faktycznie, to naliczanie z góry 60 gr to gra w kule w majestacie regulaminu. Powinni tego zabronić. W OFnk jakoś mogą normalnie naliczać i systemy wyrabiają. Tu, nie dość, że można " nabić " niezły debet - i nic od lat z tym nie robią, to jeszcze takie oszukańcze naliczanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    195. ~  2011-10-12 15:27:08  host: z35-03.opera-mini.net

    toms - oni nie dotrzymują tych 16 kb/s jest zaledwie 7-10kb/s

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    196.  2011-10-12 16:04:04

    Piszę przecież o necie bezpakietowym.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    198. ~  2012-03-02 00:05:00  host: z45-07.opera-mini.net

    No tak mam internet non stop ale co po jakimsi pu miesioncu pszestalo mi odbieraci wugule youtube i fecbuk i nie polecam i puziniej jest umulaly nie polecam rzcze milego dnia

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    200. ~adam  2012-05-03 11:51:07  host: 178.182.198.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    internet nonstop w heyah,to lipa po całej lini.na zasięg 3G i maksymalną prędkość do 1MB/s nie ma nawet co liczyc!ta siec nadaje sie tyko do smsów i rozmów w sieci,nic więcej.Nic dziwnego że od lat heyah,nie ściąga do siebie tylu klientów co chodźby orange na karte czy simplus.co mi po internecie który jest wolny jak złów.dla przykładu internet w orange przez mojego HTC 1.7MB/s to sie rozumie a nie 8kb/s,no puknij cie się operatorzy heyah w wasze głowy.dla mnie heyah to sieć tylko i wyłącznie do smsów i rozmów w sieci! całe szczęście że zasięg mają w miarę bo żadnego klienta by nie mieli

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    201. ~młoda  2012-06-23 16:26:48  host: user-46-112-34-13.play-internet.pl

    To oszukańcza sieć pasorzytuje na wszystkich nalerzy wystrzegać się jej jak djabła w kościele

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    202. ~Tikej232  2012-07-11 10:04:43  host: z16-09.opera-mini.net

    Wie ktoś jak sprawdzić ile zostało pakietu internetowego w heyah???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    204. ~gość  2012-07-29 17:27:55  host: 178.182.84.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Testowałem kilka internetow mobilnych oczywiście jako modem telefon bo specjalnie nie kupuje modemu ma usb które w gorszym zasięgu czyli słabszym mają problem z nawiązaniem połączenia,ale za to telefo tego nie ma żadnego problemu,sony ericsson w715i dokładnie i najlepiej chodzi internet z play lub plus no orange po nocach w miarę ale za dnia nic wielkiego,zależy oczywiście to od chwilowego obciążenia przekaznika i sieci,oczywiście mówię tutaj o zasięgu UMTS bo gsm to nie można tutaj wogóle porównywać najsłabiej wychodzi heyah i teraz już t-mobile,pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    205. ~gosc  2012-07-29 17:31:04  host: 178.182.84.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pisze z heyah akurat bo wykorzystam ten darmowy internet na tej karci i zmykam do play z powrotem,fakt faktem ze internet w miare idzie ale jest duzo gorszy transfer no i nie jest stabilny tak jak w play lub plus gdzie mozna sobie transmisje na zywo ogladac bez wiekszego problemu. Pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    206. ~  2012-08-08 16:48:55  host: aej146.internetdsl.tpnet.pl

    Net jest ok, w wiekszym miescie w zasiegu HSPA transfery po 500kb (czyli jak lacze 4MB) w mniejszych wioskach tragedia. Minus jest taki że nie mozna sprawdzic stanu MB. transferu i mozesz wykupic nocny transfer. Predkosc do 42mb/s zalezna glownie od modemu i zasiegu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    207. ~  2012-08-08 16:51:24  host: aej146.internetdsl.tpnet.pl

    Do kolegi 205 mialem internet play i jest zablokowany do 1mb odblokowanie do 4mb kosztuje 10zl/miesiac. Najlepszym rozwiazaniem jest simplus na karte, dostajesz za doladowanie 100zl 14gb transferu i masz 100 zl na rozmowy, predkosc internetu do 42mb/s. Glownie zalezy od modemu i zasiegu ale nawet na wiosce mozna wyciagnac 4-6mb/s z dobrym modemem i dobrze ustawiona antena.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    208.  2012-08-08 17:17:08

    207 Srały muchy będzie wiosna:) Na wiosce nie ma nawet 3G ***, a 14GB masz tylko na 1 miesiąc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    209. ~Obca  2012-11-24 17:41:42  host: v47-11.opera-mini.net

    Ja mam tego neta od kilku dni i mi zabiera parę groszy na razie.Nie narzekam na niego jeszcze ale zobaczmy po upływie 7 dni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    211. ~heh  2012-11-25 15:25:59  host: c-76-116-112-198.hsd1.de.comcast.net

    ten net to porażka żałuje że go kupiłem heh

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    212. ~rafaln84  2012-12-25 23:16:08  host: 188.147.114.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Testowalem wczoraj i uzyskalem wynik: Data testu: gru 25, 2012 11:27:42 AM Typ połączenia: Hsdpa Serwer: Kielce Pobieranie: 5778 kbps Wysyłanie: 35 kbps Ping: 131 ms Zewnętrzny adres IP: 178.180.114.224 Wewnętrzny adres IP: 10.120.162.154 Szerokość geograficzna: 52.59310 Długość geograficzna: 19.08940 Szczegółowy obraz dla tego wyniku można znaleźć w tym miejscu: http://www.speedtest.net/android/324656928.png

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    213. ~:)  2013-01-10 20:15:42  host: v42-12.opera-mini.net

    to jest zdzirstwo mi nie działa wiszą mi 30 zł za ten jejch zajebany internet

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    214. ~mobile.pl  2013-04-24 11:56:14  host: v31-15.opera-mini.net

    Ten net to do dupy,wykupilem pakiet 100 mega non stop i czekałem 24h i nic wreszcie zadzwoniłem do biura obsługi i powiedzieli mi że internet mi włączą w ciągu 6 dni ..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    215. ~  2013-04-24 12:05:50  host: v30-16.opera-mini.net

    214 :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    216. ~heyah  2013-09-22 23:53:22  host: v26-13.opera-mini.net

    witam ja jestem bardziej zadowolony z internetu w heyah jak ten w plusie lte mam b. dobry zasieg w heyah wykupuje internet za 15zl a heyah porownalem z plus lte na probe sciagalem piosenke 8mb to w heyah mi sciagnelo w okolo 7min a w plusie lte okolo 15min plus byl bedzie i jest naciagaczem i najdrozsza siecia jaka moze byc. A ja akurat z heyah jestem zadowolony nawet z internetu. W heyah jestem 5lat i zadna siec mnie nie przekupi na zmiane nr

Dodaj swoją opinię