Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet na pokładzie samolotów Lufthansy

Internet na pokładzie samolotów Lufthansy

WitekT 29 Marca 2005 19:42

0 0
Lufthansa zdecydowała się udostępnić szybkie połączenia sieciowe na pokładach swych samolotów latających na trasie do Izraela.Usługa Lufthansy, nazwana FlyNet, będzie dostępna na pokładzie zabierającego 221 osób samolotu Airbus 330-300, trzy dni w tygodniu, w poniedziałki, środy i soboty (w inne dni, na trasę wyrusza Airbus 330-200, bez internetowego wyposażenia). Opłaty za korzystanie z połączeń internetowych w niemieckich samolotach mają wynosić nie mniej niż 10 dolarów.

Do skorzystania z usługi FlyNet, w którą docelowo przewoźnik chce wyposażyć wszystkie swoje Airbusy serii 330 i 340, potrzebny jest komputer przenośny oraz z kartą WiFi.

Lufthansa jest największą zagraniczną linią lotniczą operującą na terenie Izraela. Rok temu zaproponowała ona swoim pasażerom możliwość skorzystania z sieci na piętnastu trasach. W tym roku firma planuje wprowadzenie usługi na kolejnych siedemnastu kierunkach.

Źródło tekstu: pclab.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-87-71-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet