Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet na pokładzie samolotów Lufthansy

Internet na pokładzie samolotów Lufthansy

WitekT 29 Marca 2005 19:42

0 0

Lufthansa zdecydowała się udostępnić szybkie połączenia sieciowe na pokładach swych samolotów latających na trasie do Izraela.

Usługa Lufthansy, nazwana FlyNet, będzie dostępna na pokładzie zabierającego 221 osób samolotu Airbus 330-300, trzy dni w tygodniu, w poniedziałki, środy i soboty (w inne dni, na trasę wyrusza Airbus 330-200, bez internetowego wyposażenia). Opłaty za korzystanie z połączeń internetowych w niemieckich samolotach mają wynosić nie mniej niż 10 dolarów.
Do skorzystania z usługi FlyNet, w którą docelowo przewoźnik chce wyposażyć wszystkie swoje Airbusy serii 330 i 340, potrzebny jest komputer przenośny oraz z kartą WiFi.

Lufthansa jest największą zagraniczną linią lotniczą operującą na terenie Izraela. Rok temu zaproponowała ona swoim pasażerom możliwość skorzystania z sieci na piętnastu trasach. W tym roku firma planuje wprowadzenie usługi na kolejnych siedemnastu kierunkach.

Źródło tekstu: pclab.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet