Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet na Białorusi

Internet na Białorusi

WitekT 3 Czerwca 2005 12:35

0 0
Na Białorusi jest 2 mln użytkowników Internetu co oznacza, że dostęp do sieci ma co piąty mieszkaniec tego kraju.

Dane te podał Vladislaw Kulaga, szef działu Międzynarodowego Centrum Komunikacyjnego w Beltelecom. Są one oparte o kalkulacje ITU (International Telecommunication Union) z 2003 roku poprawione o współczynnik wzrostu wyliczony przez Beltelecom.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
  • 0

    1. ~barek  2005-06-03 15:24:00  host: 2.e-nterart.pl

    taaaak napewno co 5-ty :)

  • 0

    2. ~Anam Cara  2005-06-03 15:30:00  host: 82.139.26.169

    !en czlek z bialorusi na pewno ma hehe(wiecej nie znam):D:D:D

  • 0

    3. ~ksad  2005-06-03 18:25:00  host: dial-3147.zgora.dialog.net.pl

    Przestańcie się nabijać. Łukaszenka słucha...!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-203-39.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

egran5 | 2017-05-26 20:49:06

raczej bym sie na xiaomi nie skusił poki co


~@ | 2017-05-26 20:43:47

Pocztex? no i luz ;]


słoneczny | 2017-05-26 20:42:30

Gdzie powierzchnia Hongkongu, a gdzie powierzchnia Polski?


~a | 2017-05-26 20:37:29

Ja bym od razu dal 16. Bez kozery ;)


~klimass | 2017-05-26 20:32:26

A to widzieli w tym banku?http://tlp.is/dmd

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci T-Mobile?

[Aktualizacja] T-Mobile -  koszty roamingu od 15 czerwca

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet