Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet i WAP w systemie Era Tak Tak i w Era Mix

Internet i WAP w systemie Era Tak Tak i w Era Mix

sirmark 15 Lipca 2004 13:14

0 0

Od 15 lipca 2004 roku użytkownicy Era Tak Tak oraz Era Mix mogą korzystać z nowej oferty przesyłu danych w technologii GPRS: Pakiet 3MB WAP za 6 złotych oraz Nocny Internet za 59 złotych (ceny netto).

Regularne przeglądanie serwisów Era Omnix może teraz kosztować tylko 6 złotych miesięcznie, nawet, gdy użytkownik codziennie łączy się z WAP. Podczas jednej wizyty można przeciętnie zapoznać się z 5-20 stronami WAP. Pozwala na to subskrypcja Pakietu 3MB WAP, oferująca transmisję danych do 3 megabajtów miesięcznie według zryczałtowanej opłaty 6 zł . Dzięki Pakietowi 3MB WAP użytkownik lepiej kontroluje swoje koszty korzystania z Era Omnix.
Nocny Internet, natomiast, to możliwość nieograniczonego "surfowania" po zasobach Internetu bądź WAPu, codziennie w godzinach 23:00–6:00 (zryczałtowana opłata miesięczna 59zł netto). Nocny Internet pozwala na kontrolę kosztów korzystania z sieci, a także na uniezależnienie się od linii telefonii stacjonarnej (dostęp dial-up).

Promocja dotyczy usług: WAP (APN: erawaptt) i Internet (APN: erainternettt), świadczonych w oparciu o pakietową transmisję danych (GPRS), dostępnych z telefonów i urządzeń z funkcją GPRS.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet