Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet i telefon dla biznesu w UPC

Internet i telefon dla biznesu w UPC

WitekT 15 Stycznia 2008 13:52

0 0

UPC stawia na jasną komunikację, zmienia logo i nazwy usług w całej Europie. W Polsce pojawiły się także usługi skierowane do biznesu, m.in. symetryczne łącze 5 Mb/s, w pakiecie z dwiema liniami telefonicznymi.

Wcześniej o zmianach w wizualizacji i komunikacji UPC pisaliśmy szerzej w tej wiadomości.

UPC Biuro i UPC Biznes to oferty obejmujące szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz 2 linie telefoniczne, niezależnie od wybranego pakietu. Każda firma, która wybierze ofertę biznesową UPC otrzymuje także pakiet UPC Smart Guard z licencją na 3 komputery.

Oferta UPC Biuro przygotowana jest z myślą o osobach prowadzących firmy w domu. UPC Biznes to oferta dla niewielkich firm, dla których ważna jest prędkość wysyłania i pobierania danych.
upc b2bm

W każdym pakiecie usług dla biznesu klienci otrzymują 2 linie telefoniczne. Jeśli to nie wystarczy, mogą dokupić dodatkowe w cenie 39 złotych netto za 2 linie. Poza siecią UPC połączenia lokalne i międzystrefowe kosztują 0,11 zł brutto za minutę bez względu na posiadany pakiet usług internetowych. Cena za minutę połączenia do sieci komórkowych wynosi 0,80 zł brutto. W ramach sieci UPC rozmowy są darmowe.

Telewizja cyfrowa ma być dostępna już maju. Na początku pilotażowo w Warszawie, do końca roku w kolejnych kilku, a docelowo w 10 największych miastach. Już od samego początku dostępne mają być 3 wersje dekoderów - od najprostszych, do najbardziej zaawansowanych, z HD (ang. High Definition, czyli telewizja wysokiej rozdzielczości) i PVR (ang. Personal Video Recorder, czyli cyfrowe wideo).

W tej chwili UPC ma ponad 1 mln klientów telewizji kablowej, 300 tys. użytkowników szerokopasmowego Internetu i 110 tys. abonentów telefonii stacjonarnej. Z pakietu trzech usług naraz korzysta około 100 tys. klientów.

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~jarekt  2008-01-16 12:28:45  host: edg106.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Czy mi sie wydaje czy ceny sa jakies zupelnie kosmiczne?

 • 0

  2.  2008-01-16 13:11:39

  Telefon z UPC na dzień dzisiejszy nie nadaje się do firmy. Często zdarzają się sytuacje, że mimo braku połączeń osoba dzwoniąca słyszy sygnał zajętości i dopiero jak się podniesienie i odłoży słuchawkę wszytko wraca do normy. Dlatego odradzam - chyba, że się to poprawi pod pod względem samej oferty wygląda ciekawie. Ale na dziś straty byłyby większe niż korzyści.

 • 0

  3. ~nick  2008-01-23 23:37:26  host: ccd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A klienci indywidualni to troglodyci, że im sie daje10x mnieszy up od dl?

 • 0

  4.  2008-01-23 23:39:14

  nick: wynika to z potrzeb klientów i uwarunkowań technologii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet