Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet Ery z nowym laptopem

Internet Ery z nowym laptopem

LuiN 18 Marca 2010 13:57

0 0

Oferta Internet z laptopem skierowana jest do klientów chcących korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu blueconnect lub Internetu stacjonarnego. W ramach nowej oferty, w cenie od 1 złotego brutto, klient otrzymuje laptop Samsung R530 wraz z modemem USB lub routerem WLAN.

era internet i laptop

Osoby, które wybiorą Erę Internet Stacjonarny (DSL) na linii TP otrzymają za 1 złoty brutto dekoder telewizji "n" wraz z kartą startową. W ramach pakietu klient otrzyma pakiet bezpłatnych kanałów plus dodatkowo, na 3 miesiące, m. in.: TVN24, nSport, TVN Turbo, TVP Sport, Discovery Chanel.

Klienci, którzy zdecydują się na Internet bezprzewodowy blueconnect otrzymają telefon stacjonarny za 1 złoty i usługę Nowa Era Domowa za 1 złoty miesięcznie w kontrakcie na 36 miesięcy.




Dotychczasowi abonenci sieci Era, niezależnie od propozycji, na którą się zdecydują, w ramach oferty SuperZestaw otrzymają 10 złotych brutto zniżki na abonament w nowej usłudze.

samsung r530 Samsung R530 wyposażony jest procesor Intel Pentium T4400 2,2 GHz, pamięć 2 GB, dysk twardy o pojemności 250 GB, zintegrowaną kartę graficzną Intel GMA 4500M, matrycę LED HD o przekątnej 15,5 cala (rozdzielczość 1366x768 pikseli), czytnik kart pamięci. Ważący 2,5 kg laptop pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7 Home Premium PL 32 bit.

Opisane wyżej promocje obowiązują od 22. marca.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    26.  2010-03-18 17:24:44

    Ciekaw jestem jak punktu u mnie w mieście i okolicy będą namawiać klientów na zakup tego hitu? Może przemilczą, jak zwykle, brak UMTS-u w Erze?

  • 0

    27. ~abradex  2010-03-18 23:20:50  host: dtd248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo, w jakim mieście Ty mieszkasz, że nie masz UMTS ? Na przejściu z Białorusią ? :-D

  • 0

    28. ~n  2010-03-18 23:39:53  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    wlo mieszka na tak zurbanizowanym terenie, że strefa tanich połączeń działa w promieniu 10km zamiast 1go km. Sam się chwalł.

  • 0

    29.  2010-03-19 07:55:07

    ~abradex - UMTS swojego operatora mam od kilku lat - mówię o Erze ;-) Play od roku już u mnie ma UMTS nawet ;-) Era nie ;-)

  • 0

    30.  2010-03-19 07:55:33

    Prowincjonalne, byłe wojewódzkie miasto w centralnej Polsce ;-)

  • 0

    31.  2010-03-19 07:56:55

    tak, zgadza się - strefa działa na bardzo dużym obszarze, 10 km... do 16 w jednym kierunku nawet! ;-)

  • 0

    32. ~pes  2010-03-19 08:54:29  host: dpc144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta wygląda ciekawie, przecież to są 2 usługi w cenie 1 praktycznie.

  • 0

    33. ~Sebol  2010-03-19 17:55:33  host: 87-205-163-35.adsl.inetia.pl

    Wszystko zależy od terenu w jakim mieszkamy. Ale faktycznie też czytałem o takich zasięgach. To jest duży plus oferty. Laptop jest fajny wg mnie jeden z najlepszych netbooków.

  • 0

    34. ~  2010-03-19 20:38:32  host: 109.243.73.170

    Sieradz - wioska taka , hehe to juz Szalony w metropoli Aleksandrowie ma Ere sam pisal ,a o Wlo Era zapomniala ;)

  • 0

    35. ~  2010-03-19 20:49:55  host: 109.243.73.170

    Wlo co ty gadasz ? Teraz patrzylem na www Ery i masz u siebie 3G !!! Gdzie ty jestes ze Ery zasiegu nie masz ?

  • 0

    36.  2010-03-19 21:35:22

    Tak? Muszę popytać ludzi ;-) Rzeczywiście operam się na informacjach z jesieni zeszłego roku, kiedy w jednym punkcie sprzedaży sami sprzedawcy odradzali zakup blueconnecta. Jeśli już mamy UMTS, to zaraz opieprzę kolegę korzystającego z usług Ery, że mnie nie poinformował ;-)

  • 0

    37.  2010-03-19 21:37:29

    w kwestii strefy... żebyście mieli nieco satysfakcji - mam telefon ustawiony w tryb GSM - w UMTS strefa NIE DZIAŁA! Powiem więcej - wygląda na to, że chłopcy z Plusa nie dają sobie rady z tym problemem od lat ;-)

  • 0

    38.  2010-03-19 22:07:54

    Hmm w Lodzi strefa plus dziala ladnie w 3G :) widac mam szczescie ;) A na powaznie to ciekawe jak w Plusie to robia ze zaleznie od rejonu strefa plus dziala w 3G lub nie ?

  • 0

    39.  2010-03-19 22:08:57

    Szalony - aktywowałeś będąc zalogowanycm do 3G?

  • 0

    40.  2010-03-19 22:09:55

    Przepraszam - znowu opieram się na doświadczeniach i korespondencji z Plusem sprzed ponad pół roku ;)

  • 0

    41.  2010-03-19 22:45:28

    Zgadza sie w 3G aktywowalem.

  • 0

    42.  2010-03-20 01:07:01

    @25 Jak to oferta na przedłużenie to słabo się postarali. Sumarycznie zapłacisz 250zł więcej niż przy standardowej ofercie iplus 110, a jedyny bonus to limit czyli 20GB bo normalnie jest 16.

  • 0

    43.  2010-03-20 15:03:32

    no to musze u siebie spróbować ;-) a jak z zasięgiem strefy? różni się od tej w GSM (o ile mogą czy powinny się różnić - nie wiem od czego to zależy...)? Kiedy aktywowałem lata temu "strefy" (w tym np. siostrze i szwagrowi w Nowych Plusach), robiłem to zgodnie ze wskazówkami fajnego człowieka z działu technicznego Polkomtela - miał rację.

  • 0

    44.  2010-03-22 17:06:45

    moim zdaniem ceny nadal dość wysokie, niestety net mobilny ma to do siebie ze czseto zrywa polaczenie bez względu na dostawce. Szkoda , ze operatorzy neta stacjonarnego nie rozbudowali jeszczes swoich mozliwosci i nie można aktywowac neta mobilnego. Netia, Neostrada etc. mają zasieg chyba w calej polsce, więc taka opcja bylaby wygodna, ale tak sobie mysle,ze jak mam się zastanawiac czy nie będzie mi zrywalo polaczenia to chyba bardziej się oplaca wziac jednak net stacjonarny. Tym bardziej ze ceny tez znacznie nizsze , neo można teraz wziac za 69 zl , przy predkosci 6mb , więc jakby to przeliczyc oplata dzienna wynosi 3 zl. ,moze nie można skorzystac w podrozy etc, no ale cos za cos..

  • 0

    45. ~  2010-03-31 22:57:25  host: 88-199-80-67.tktelekom.pl

    Może ERA Blueconnect by zareklamowała w/na wagonach PKP INTER CITY itp? Kolorystycznie {niebiesko}obie firmy pasują do siebie .... a i milo by było jechać w wagonie gdzie jest SENSOWNIE działający/darmowy internet ! i hasło na wagonie : "Z Blueconnect Podróżujesz SZYBCIEJ" :-) Tomasz K. 606-394-2??.

Dodaj swoją opinię