Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Internet Cyfrowego Polsatu teraz również bez pakietu TV

Internet Cyfrowego Polsatu teraz również bez pakietu TV

LuiN 12 Października 2010 11:14

0 0

Od dziś Cyfrowy Polsat umożliwia zakup swojego Internetu na promocyjnych warunkach wszystkim osobom zainteresowanym usługą i mieszkającym w jej zasięgu, bez konieczności posiadania telewizji operatora.

cyfrowy polsat W ramach oferty Internet dla Każdego, spółka proponuje 4 poziomy abonamentu, różniące się wielkością danych do wykorzystania w miesiącu. Podstawowa opcja daje dostęp do 200 MB za 1 zł miesięcznej opłaty abonamentowej. Pozostałe warianty oferty to pakiety dodatkowe: 2 GB, 12 GB i 30 GB, za które należy uiścić opłatę w wysokości - 29, 49 i 69 zł miesięcznie.

Aktywacja usługi kosztuje 49 zł, a umowę można zawrzeć na 15 lub 29 miesięcy. Niezależnie od posiadanego abonamentu klient może korzystać z najwyższej dostępnej w technologii HSPA+ prędkości Internetu - nawet 21 Mb/s przy pobieraniu informacji i 5,76 Mb/s przy ich wysyłaniu. Po wykorzystaniu puli danych w abonamencie użytkownik nadal może korzystać z pełnych parametrów Internetu płacąc za każdy MB lub wykupując dodatkowe pakiety danych.

W ramach promocji Drugie Tyle w prezencie, klienci wybierający ofertę z pakietami dodatkowymi będą mogli korzystać z podwojonego pakietu danych przez 3 lub 6 kolejnych miesięcy.

W zależności od długości trwania umowy oraz dodatkowego pakietu danych, sprzęt można nabyć w cenie od 1 zł:




cyfrowy polsat

Dla osób korzystających z Multioferty ceny modemów są jeszcze niższe:

cyfrowy polsat

Wszystkie modemy oferowane przez operatora obsługują maksymalne prędkości charakterystyczne dla technologii HSPA+. Już wkrótce do sprzedaży trafi także modem wzbogacony o funkcjonalność MIMO (Multiple Input Multiple Output), który pozwoli na korzystanie z prędkości pobierania danych do 28,8 Mb/s.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    16. ~mk13  2010-10-12 13:24:18  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    Ciekawe czy mozna wziac sam ten abo za 1zl(200mb) :D Bo tak okazyjnego pokorzystania ciekawa opcja :)

  • 0

    17. ~ala  2010-10-12 13:51:25  host: 93-181-162-129.as.kn.pl

    15 a nie jest tak iż KAŻDY modem z umts900 zadziała? ta technologia jest wstecznie kompatybilna z hsdpa z umts....

  • 0

    18. ~tit  2010-10-12 13:58:30  host: 81.219.63.64

    puścili już bez pakietu TV to jeszcze trochę i puszczą bez modemu.

  • 0

    19. ~tit  2010-10-12 14:02:37  host: 81.219.63.64

    jak zrobią prepaida to będą mieli jeszcze większą grupę użytkowników. moim zdaniem oferta (tylko oferta)fajna dla studentów. przykro to mówić ale play z 1Mb/sek wypada słabo. w play poza prędkością brakuje nocnych dużych pakietów

  • 0

    20. ~  2010-10-12 14:09:18  host: user-109-243-38-221.play-internet.pl

    Szkoda, że nie mają prepaida. @1,4: Nie umiecie czytać?

  • 0

    21. ~  2010-10-12 14:11:56  host: user-109-243-38-221.play-internet.pl

    NIe podoba mi sie to kombinowanie typu tyle w nocy, tyle w dzień. Jak sprawdzić ile wykorzystałem w nocy, a ile w dzień? Poza tym modemy drogie.

  • 0

    22. ~gandalf  2010-10-12 14:22:26  host: dpm200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19 oferta raczej jest niefajna dla studentów, którzy raczej nie wiążą się z opami umowami, a tu na 15 miesięcy jest strasznie drogo.

  • 0

    23. ~...  2010-10-12 14:29:05  host: 92.117.205.222

    @7 To nie jest tak jak piszesz. Z 12 GB tylko 3GB będziesz miał w dzień do wykorzystania a resztę w nocy.

  • 0

    24. ~tit  2010-10-12 16:55:13  host: 81.219.63.64

    @22 miałem na myśli że jak byłby prepaid to ta oferta byłaby dobra dla studentów

  • 0

    25. ~tit  2010-10-12 16:57:20  host: 81.219.63.64

    można wziąć na tydzień na próbę. ciekawe jak to chodzi

  • 0

    26. ~Psion  2010-10-12 17:27:18  host: apn-95-40-104-126.dynamic.gprs.plus.pl

    generalnie do d... , było tragicznie i Twórca yślał, że to tai rarytas i tylko dla abonentów TV, już wie, że nie, teraz się dowie, że sama goła oferta też jest mówiąc delikatnie "nie popularna", więc następne podejście (III.), uwzględniając bezwładność za 6-12 miesięcy, to opiero będzie warta realnej analizy. Takie pisanie, całkiem niezła oferta, to bez analizy, kto uczciwie dopisze "ja wziałem"... Jużnie wspomnę o aktywacji na poziomie 50 PLN :0 - współześnie to tragedia, nawet Polkomtel bodaj 18 PLN przy dowolnej aktywacji, a ceny modemów przy umowie na tak długo itd. itp...

  • 0

    28. ~cp  2010-10-12 17:49:06  host: w3cache.polsat.net.pl

    @26 Wyciąg z regulaminu promocji iplus: 4. Promocyjna opłata aktywacyjna w ramach każdej z Umów wynosi 50 zł z VAT (40,98 zł bez VAT).

  • 0

    29. ~  2010-10-12 19:36:31  host: apn-77-114-73-91.dynamic.gprs.plus.pl

    #28 No i co z tego ? Iplus ma zasięg ogólnopolski , a nie jak to coś . U mnie jest zasięg ale ja napewno z tego nie skorzystam , taki limit z taka prędkością i jeszcze podzielony na dzień i noc to chyba żarty .

  • 0

    31.  2010-10-13 15:11:03

    tutaj nie ma co sie sprzeczac o zasieg, bo kazda siec ma lepsze i gorsze miejsca. choc porownywanie CP do Orange czy Plusa, byloby troche dziwne. Orange samego cdma ma o wiele wiecej niz CP. A gdzie jeszcez 3g i edge, no i gprs?

  • 0

    32. ~pumpernikiel  2010-10-13 15:18:32  host: 078088060024.bielskobiala.vectranet.pl

    To rozseparowanie netu i usług innych - tv i telefonii to podejrzewam jest spory krok do przodu dla CP. To znak, że rzeczywiście przechodzą do ofensywy i chcą coś więcej w tej dziedzinie netu osiągnąć. Czyli to dobry znak.

  • 0

    33. ~Dorsz  2010-10-14 08:44:32  host: ebs135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta dla abo bez nakazu zakupu innej usługi polsatu może spotkać się z wielkim zadowoleniem, bo przecież nie każdy "mobilny" internauta potrzebuje TV lub telefonu, bo zazwyczaj jest w trasie i ma tel. służbowy. Polsat rozwija swoją usługę i regularnie poszerza swój zasięg. Konkurencja nie nadąża.

  • 0

    35.  2010-10-15 16:40:10

    Szczerze mówiąc jak dla mnie internet cyfrowego polsatu jest jeszcze stosunkowo krótko na rynku. Poza tym ciężko im będzie dorównać ofercie Freedom w Orange. Mam na myśli oczywiście zasięg i możliwości z nim związane. Druga kwestia to ceny- w ostatnim czasie wprowadzono nowe prędkości, a do tego przy zakupie routera wifi otrzymuje się zestaw neta mobilnego, tak więc można te dwie oferty połączyć, co wydaje mi się korzystniejsze.

  • 0

    36. ~  2010-10-17 18:47:49  host: t20-16.opera-mini.net

    Ludzie to oszustwo mi internet nie działał i oddałam go na drugi dzień tylko rezygnacja nie jest tak różowa miałam wcześniej tv z umowy na internet zrezygnować można ale umowa na tv mi się automatyczie przedłużyła

  • 0

    37.  2010-10-18 15:59:10

    Kiwi - trudno porownywac oferte mobilnego internetu z internetem stacjonarnym. Chyba ze pomyliles nazewnictwo. Internet mobilny w orange to Orange Free. Free, to cos takiego jak Neostrada.

  • 0

    38. ~em  2011-06-19 22:25:06  host: aapu213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @36 oddawać modem po jednym dniu nieudanego testowania - gdy ma się na to 7 dni - to niezbyt rozsądne posunięcie.

Dodaj swoją opinię