Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Interaktywna promocja tp biznes

Interaktywna promocja tp biznes

WitekT 13 Grudnia 2004 13:18

0 0

Nowa oferta tp biznes, promowana przez Telekomunikację Polską w mediach tradycyjnych, zyskała oryginalną, internetową prezentację stworzoną przez agencję interaktywną Digital One.

Koncepcja projektu opiera się na kontynuowaniu w Internecie wydarzeń zaprezentowanych w jednej z reklam telewizyjnych TP. Telewidz zamienia się w internautę i wchodzi przez WWW do biura pokazanego w spocie TV. Znajduje tu meble i przedmioty znane mu z reklamy, może korzystać z komputera podłączonego do Sieci, uruchamiać urządzenia znajdujące się w biurze, przejrzeć notes, sprawdzić co znajduje się na sofie czy wisi na ścianie, a wszystko odbywa się w konwencji fotorealistycznej, wzmacniając wrażenie autentyzmu.
Aktywności, podpięte do poszczególnych elementów prezentacji, służą atrakcyjnemu zilustrowaniu nowych propozycji TP dla klientów biznesowych i zachęceniu do zapoznawania się ze stosunkowo trudnym tematem usług telekomunikacyjnych i dostępowych. Każda z nich pokazana jest w odpowiednim kontekście podkreślającym korzyści płynące z jej zastosowania. Skomplikowane określenia usług, mają tutaj swoje odpowiedniki w postaci konkretnych zdarzeń, opatrzonych przystępnym wyjaśnieniem oraz możliwością natychmiastowego otrzymania dodatkowych informacji drogą elektroniczną.

Dopisując swoisty ciąg dalszy telewizyjnego spotu TP przygotowanego przez agencję DDB, Digital One udało się znacznie wzmocnić przekaz reklamowy, pozwalając jednocześnie odbiorcom na dokładne zrozumienie nowych usług. Promowaną w TV ofertę można łatwo sprawdzić wypróbowując działanie poszczególnych produktów w wirtualnym, zbudowanym w technologii Macromedia Flash, biurze i zyskując tym samym nowy punkt widzenia.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet