Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inteligo będzie MVNO w PTC

Inteligo będzie MVNO w PTC

WitekT 20 Kwietnia 2008 16:08

0 0

PTC podpisała z Inteligo umowę o współpracy w zakresie MVNO. Dzięki temu, jako operator wirtualny, Inteligo wkrótce zaoferuje klientom usługi telekomunikacyjne oparte o infrastrukturę sieci Era.

W ramach zawartej umowy wypracowany został rozbudowany model współpracy wykraczający poza dotychczas przyjęte rozwiązania. Pozwoli on wspólnie obu firmom na przygotowanie i wprowadzenie na rynek zupełnie nowej propozycji łączącej oferowane przez PTC usługi telekomunikacyjne i produkty finansowe dostarczane przez Inteligo.




PTC zapewnia nam dostęp do szerokiego wachlarza usług telekomunikacyjnych, dzięki czemu będziemy w stanie skoncentrować się na szukaniu przewag konkurencyjnych w obszarze naszych kompetencji, a model współpracy, który przyjęliśmy gwarantuje pełne zaangażowanie obydwu organizacji w przygotowanie wspólnej oferty. Spodziewamy się pozyskać kilkaset tysięcy klientów w ciągu pierwszych trzech lat działalności- powiedział Jacek Komaracki, prezes Inteligo Financial Services i dyrektor Centrum Bankowości Elektronicznej PKO Banku Polskiego.

Inteligo to dla nas bardzo cenny partner dysponujący dostępem do kilkumilionowej grupy klientów poprzez kanał internetowy oraz szeroką siecią dystrybucji w postaci oddziałów i agencji banku. Jest to już nasza trzecia umowa z firmami chcącymi świadczyć usługi jako tzw. wirtualni operatorzy MVNO. Wierzę, że doświadczenie Inteligo w zakresie nowoczesnych usług finansowych, w połączeniu z zaawansowaną technologią i posiadaną przez PTC infrastrukturą, pozwoli nam skonstruować atrakcyjną ofertę - powiedział Klaus Hartmann, prezes PTC.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 68
  • 0

    49.  2008-04-21 13:53:39

    47# Ja wcale nie place za obsluge konta ;) W Inteligo mialem daaawno temu konto i jedynie co mi tam nie odpowiadalo, to te kody zdrapki, ktore trzeba bylo zamawiac. Tak poza tym, to bank jak kazdy inny. No chyba ze bierzemy jeszcze dostepnosc bankomatow, ktorych PKO ma najwiecej w kraju, co jest na PLUS, ale o jakosci tych bankomatow wole sie nie wypowiadac... Mam ten przywilej, ze bankomatow/oddzialow mojego banku w moim rejonie jest wiecej niz PKO, wiec niebieskim juz dawno temu podziekowalem :) Szwagier tez wspominal, ze przelewy z PKO ida masakrycznie dlugo...

  • 0

    50.  2008-04-21 13:57:18

    Jesli chodzi o pomysl MVNO, to za pozno... Aczkolwiek duza ilosc klientow moze sprawic, ze pomysl sie uda, lecz musieli by naprawde dac konkurencyjna oferte. Mamy juz mBank Mobile i nawet fajna oferte, a jakos nie widze nadmiernego zainteresowania. To samo bedzie z Inteligo...

  • 0

    51. ~  2008-04-21 14:03:27  host: p07-12.opera-mini.net

    @50, empireus - co to za bank?

  • 0

    52.  2008-04-21 14:52:14

    52# hanyski ;D

  • 0

    53. ~MaRiO  2008-04-21 16:08:21  host: 68-218.is.net.pl

    pewnie chodziło mu o mBank.. bo tam nie ma żadnych opłat.. (sam mam u nich konto) ostatnio nawet przelewy za free.. tyle ze główne konto (np eKonto) nie jest oprocentowane ale za to są konta oszczędnościowe eMAX plus których możesz aż 4 założyć.. pytanie po co aż tyle ?? a po to żeby móc 4 razy w miesiącu wybierać kasę z nich bez żadnych dodatkowych oplat.. pozdro :))

  • 0

    54. ~kst7  2008-04-21 16:54:18  host: public-gprs73281.centertel.pl

    z bankami jest podobnie jak z operatorami wystarczy dobrze policzyc poszukac i można życ ;-)

  • 0

    55. ~pepe  2008-04-21 16:58:26  host: host242.emitel.pl

    Przeczytałem to dwa razy.mam wrażenie że komentarze są nie na temat.w PKOBP jest teraz iPKO ,a Inteligo to chyba inna taryfa ,do tego ERA ma tam interes czysto sieciowy.... jeżeli jest inaczej to mnie poprawcie.....

  • 0

    56. ~hansen  2008-04-21 17:56:58  host: ust39.p3.interarena.pl

    @ wlo - nigdy nie było opłat pomiedzy bankami pko bp we wszystkich miastach w Polsce. Pomyliło ci sie pewnie z NBP (nie wiem jak jest teraz ale wszystkie izby skarbowe mialy kiedys konta w NBP i pewnie teraz dalej maja bo po co ma zarabiac na tych pieniądzach prywatny bank jak moze skarb państwa.) Jesli było tak jak mowie to opłata byla. Co do mvno to powiem że cieszy mnie każdy nowy podmiot na naszym rynku gsm i z regóły dobrze mu zyczę

  • 0

    57. ~eddy  2008-04-21 18:00:14  host: hcq201.internetdsl.tpnet.pl

    @47 w bzwbk za utrzymanie konta płacę.... nic nie płacę :)

  • 0

    58.  2008-04-21 21:24:33

    54# zle mnie przeczytales, bo ja pisalem o banku, ktory ma swoje bankomaty, a nie o mBanku, ktory kozysta z euronetu, ktorego akurat w mniejszych miastach jak na recepte, a w moim chyba nawet nie ma... Pisalem o ING Bank Slaski. Bankomaty po kilka w kazdym miescie i miescinie na Slasku/Zaglebiu/Jurze...

  • 0

    59. ~koli  2008-04-22 09:48:02  host: dpz136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja wybrałem Inteligo ze względu na ilośc bankomatów PKO w całej Polsce...ale nie o tym info jest, tylko o nowym MVNO - jeśli naprawdę zaproponują coś oryginalnego, szerszego niż mBank Mobile to mogą zaistniec na rynku - tak to teraz widzę

  • 0

    60. ~hard  2008-04-22 12:04:36  host: dqj195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja sie zastanawiam czy beda w stanie zaproponowac cos na tyle innego niz mBank mobile zeby nie skoczyc jak oni. tez w ptc dziala mobilking ktory radzi sobie doskonale wiec mozna, ciekawe tylko czy inteligo bedzie mialo to cos.

  • 0

    61.  2008-04-22 20:12:43

    spewnoscia, w inteligo ma naprawde masa ludzi, a taka usluga jak telefon z usluga finansowa moze byc naprawde ciekawa wkoncu jak by nie patrzec ulatwilo by to bardzo zycie:):) a ptc zapewni odpowiednie zaplecze tak jak mobilikingowi, pomysl fajny jest...

  • 0

    62.  2008-04-22 21:55:10

    ~hansen - nie mówię o PKO BP a nie o Pekao NBP to insza inszość. Mówię o PKO BP! Za dokonanie wpłata gotówkowej opłaty skarbowej w jednym oddziale PKO BP na konto urzędu w innym oddziale PKO BP, żądano ode mnie 5 złotych polskich!

  • 0

    63.  2008-04-22 21:55:53

    jak to można być źle zrozymianym przez brak przecinka... nie, mówię o... ma być ;-)

  • 0

    64.  2008-04-22 21:56:55

    i jeszcze... a nie o Pekao. NBP to...

  • 0

    65. ~aron  2008-04-27 21:25:07  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    wyglada na to, ze szykuje sie innowacyjna propozycja na rynku. dobrze ktos to wykombinowal, zeby to akurat era dostarczyla infrastruktury dla mvno inteligo

  • 0

    66. ~hans  2008-04-28 10:15:37  host: dom46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    myślę, że mają jakiś ciekawy pomysł, przecież znają ofertę mBanku, i skoro zapowiadają nowy rodzaj usług, to raczej są zbyt poważnymi firmami aby rzucac słowa na wiatr...a że doświadczenie w swoich branżach mają duże,to moż ebyc dobrze dla klientów

  • 0

    67. ~wlo jak zwykle  2008-04-28 14:45:26  host: bdr149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo jak zwykle nie rozumie co napisał a jak już przeczyta po raz n-ty swoje ... i się zastanowi to znów popełnia wielbłądy :)

  • 0

    68.  2008-05-04 22:00:24

    Jeśli dadzą za darmo na tych swoich kartach powiadomienia sms o przelewach i usługę "Płacę smsem" no i menu w stylu simextra dzięki któremu można szybko wykonywać przelewy to specjalnie kupię sobie drugi telefon żeby korzystać z ich MVNO.

Dodaj swoją opinię