Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inteligentny dom już był, Hilton chce mieć inteligentne pokoje hotelowe

Inteligentny dom już był, Hilton chce mieć inteligentne pokoje hotelowe

Isand 8 Grudnia 2017 12:08

1 1

parishilton

Branża hotelowa bardzo się stara by nadążać za XXI wiekiem. Widzieliśmy już robota-konsjerża (Hilton), pokoje z porno w rzeczywistości wirtualnej (to w Las Vegas) a teraz w USA nadszedł czas na inteligentne pokoje.
Nowy system znajduje się obecnie w jednym hotelu, w ciągi kilku tygodni nowinka dotrze do kilku innych a pełnoskalowa ekspansja czeka Amerykanów w 2018 roku. Za pośrednictwem telefonu klienci będą mogli kontrolować oświetlenie, telewizję, temperaturę a nawet wystrój pokoju.

Wszystko będzie się odbywało poprzez aplikację Hilton Honours. Już teraz dzięki tej aplikacji można wybrać sobie pokój, zameldować się i otworzyć drzwi dzięki wygenerowanemu przez system kluczowi. W przyszłości wydawać polecenia będzie można również dzięki asystentowi głosowemu. To wszystko podczas spoglądania na swoje zdjęcia wyświetlone na ścianach.

Źródło tekstu: businesswire, wł     

Dodaj do:

Tagi: usa

w sumie: 1
  • 0

    1. ~wio  2017-12-08 12:48:53  host: a06-04-02.opera-mini.net

    I w pokojach barabara prosto na redtube

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet