Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Integrated Solutions osiągnął 412 mln zł przychodów w 2015 r.

Integrated Solutions osiągnął 412 mln zł przychodów w 2015 r.

sirmark 26 Lutego 2016 12:04

2 0

Integrated Solutions, integrator ICT należący do Orange Polska, ogłosił wyniki finansowe za rok 2015. Przychody spółki wyniosły 412 mln zł, o 44% więcej niż rok wcześniej. W 2013 r. były one na poziomie 201 mln zł.

Największe projekty zrealizowane przez IS w 2015 roku to m.in. budowa informatycznej platformy biomedycznej na terenie Data Techno Park, wdrożenie systemu innowacyjnej edukacji w województwie kujawsko-pomorskim oraz stworzenie platformy komunikacyjnej w Poczcie Polskiej. Poszerzając ofertę, spółka postawiła na rozbudowę platform chmurowych, usługi data center, smart city oraz rozwiązania bezpieczeństwa teleinformatycznego.
Spółko chwali się, że w 2015 wzrosła także niemal dwukrotnie liczba klientów i użytkowników korzystających z jej sztandarowej usługi chmurowej UCaaS (Unified Commmunications as a Service). Na cloud postawiły takie firmy, jak np. SGB-Bank SA, Krakowska SKOK, Onninen Polska czy Bank Spółdzielczy we Wschowie. Nie zabrakło także projektów związanych z zarządzaniem danymi i bezprzewodową transmisją danych. Dotyczyły one budowy i wyposażenia "bezobsługowych" placówek banków, instalacji systemu zdalnego zarządzania treścią na ekranach zamontowanych na jednym z lotnisk oraz wdrożenia infokiosków w sieci sklepów spożywczych.

Źródło tekstu: Integrated Solutions, wł     

Dodaj do:

Tagi: integrated solutions | orange

w sumie: 2
  • 0

    1. ~daro  2016-02-26 16:12:22  host: 188.146.139.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ciekawe jest to, że zawsze podają przychody a nie EBITDA ;)

  • 0

    2. ~  2016-02-27 14:04:07  host: afcg89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdzie jest magiczne słowo zysk netto ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-108-238.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet