Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Instrukcja zamawiania hamburgerów do pociągu

Instrukcja zamawiania hamburgerów do pociągu

WitekT 27 Grudnia 2006 12:07

0 0

Fakt ujawnił numer telefonu komórkowego do Marka Surmacza, wiceministra spraw wewnętrznych, który zapewnia, że z chęcią pomaga turystom w potrzebie, zamieniając m.in. policjantów w dostarczycieli jedzenia dla głodnych.

22. grudnia Dziennik opisał, jak Marek Surmacz 30. listopada wysłał policjantów z komisariatu we Wrocławiu, aby dostarczyli wiceminister pracy Elżbiecie Rafalskiej hamburgery do pociągu - bo ta poskarżyła się mu wcześniej, że jest głodna. Surmacz nie czuje się winny i obiecuje, że pomoże każdemu głodnemu turyście, który podróżuje pociągiem, a go tylko o to poprosi.




Jak sugeruje Fakt, jeśli zgłodniejemy w podróży oraz będziemy mieć ochotę coś wypić, śmiało możemy wykręcić numer do wiceministra Marka Surmacza - 607 808 088 - i złożyć odpowiednie zamówienie. Według słów ministra, można być pewnym, że na najbliższej stacji gońcy sieci restauracji Surmacz dostarczą zamówiony posiłek. Trochę można być zaskoczonym, że będą w mundurach policyjnych - dodaje Fakt.

Źródło tekstu: Fakt, Dziennik, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2006-12-27 12:13:45

    Wyłączony :(

  • 0

    2. ~Wroclawianin  2006-12-27 12:26:10  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Dzwoniłem i zajęte. Chyba właśnie ktoś zamawia powiększony zestaw :/. Szkoda bo głodny jestem, nie wiecie może ile kosztuje dowóz na terenie miasta?

  • 0

    3. ~ksad  2006-12-27 12:26:14  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Numer zajęty, niestety. Szkoda, bo jestem głodny.

  • 0

    4. ~dt  2006-12-27 12:36:21  host: wap.plusgsm.pl

    To teraz maly konkurs. Jak szybko zmieni sie nr. do Surmacza? Juz Dzis?Jutro? Czy dopiero pojutrze? :D

  • 0

    5.  2006-12-27 12:52:31

    4, dt, o właśnie i co z tego wyniknie? I tak nikt nie zamówi niczego, gościu zmieni numer pewnie jeszcze dziś, a fakt sprzeda więcej gazet. Beznadziejna jest ta gazeta!

  • 0

    6.  2006-12-27 12:55:32

    bosman102 - beznadziejny to jest minister ;-) pozim gazet to nie ten ranking - dlatego nie widzę potzreby nad tym się teraz rozwodzić.

  • 0

    7.  2006-12-27 13:06:15

    Ja nie widze powodu żeby tym się podniecać, miliardy w Polsce zginęły, a ktoś o hamburgera będzie robić aferę beznadziejny poziom gazet jest i tyle!

  • 0

    8. ~r  2006-12-27 14:21:08  host: chello087206151164.chello.pl

    #7: tu chyba nie o hamburgera chodzi. Bo ani ten hamburger nie zginął ani nie był kradziony jak mi się zdaje. Chodzi o to, że pani minister jak królowej się nie chciało ruszyć zadka do warsu i niechybnie by zmarła śmiercią głodową gdyby przewspaniały p. Surmacz nie pośpieszył jej na odsiecz ze swoimi giermkami, którzy to zamiast gonić złodzieja bawili się w kelnerów, ot co hehe

  • 0

    9.  2006-12-27 16:51:24

    Wrocławianin: Dowóz jest gratis radiowozem na koszt podatnikow. Placisz tylko za kanapki

  • 0

    10.  2006-12-27 18:31:01

    7# tu chodzi o kapowanie, i sprzedawanie się, policja sprzedała artykuł gazecie bo kto inny? Niejeden z was na murach pisze hwdp, a teraz stajecie w obronie policjantów.

  • 0

    11. ~ksad  2006-12-27 20:11:10  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    bosman102: ile Ty masz lat, że na murach piszesz?

  • 0

    12.  2006-12-27 22:31:02

    11 ile ty masz lat że nie umiesz czytać postów, a wogóle już nikt nas nie czyta jesteśmy na 2 stronie, a jutro na 3 więc DOWIDZENIA

  • 0

    13. ~blom  2006-12-27 22:36:21  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    halo??? a tak duzy chiseburger udka z kurczaka 2 sejki paczke chiosow i cole light na peron 2 tor 1

  • 0

    14. ~blom  2006-12-27 22:40:04  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    taka mala analfebetyczna dygresja wyzej :)

  • 0

    15. ~tf  2006-12-29 00:13:50  host: 213-192-115-50.softlab.gda.pl

    dzis w godz 6 do 8 bede w pociagu... ;-)

Dodaj swoją opinię