Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Instalator CyanogenMod usunięty z Google Play

Instalator CyanogenMod usunięty z Google Play

sirmark 29 Listopada 2013 02:31

4 3

Oficjalny instalator najpopularniejszej modyfikacji Androida - CyanogenMod, został usunięty ze sklepu Google Play.




Aplikacja usunięta została z powodu naruszenia regulaminu. I choć jak twierdzi Google, nie była uznana za szkodliwą, to zachęcała użytkowników do łamania zasad gwarancji telefonu.


Po decyzji Google twórcy umieścili instalator na stronie głównej CyanogenModa. Proces instalacji nie został znacząco skomplikowany, ale teraz wymagane jest od użytkownika włączenie w ustawieniach telefonu opcji "instalowania z nieznanych źródeł".

Źródło tekstu: CyanogenMod, wł     

Dodaj do:

Tagi: cyanogenmod | google

w sumie: 29
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~jureks  2013-11-29 09:28:54  host: 193-106-245-140.noc.fibertech.net.pl

    nie ma wsparcia dla SG II ? Nie widze na stronie CyanoMod.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14.  2013-11-29 10:03:00

    @12: nie jest tajemnica, że CM jest trochę solą w oku Google. Okazało się, że grupka developerów potrafi zrobić lepiej działający i płynniejszy system niż największa firma informatyczna na świecie, a aktualizacje pojawiają się prawie natychmiast. Więc się wujkowi Google to nie podoba.... @13: tu masz: http://download.cyanogenmod.org/?device=i9100g

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2013-11-29 10:17:02  host: 213-238-119-78.adsl.inetia.pl

    @vonski możesz wytłumaczyć który to ma być rom na polskę

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16.  2013-11-29 10:19:36

    ~ 2) popieram, robiłem to samo i telefon jest nie do poznania! Szkoda tylko, że inni użytkownicy nie zdążyli go sobie przeinstalować. Fakt, znosił gwarancję z telefonu ale dla wysłużonych po gwarancji SGS II to był dobry zastrzyk o odnowiony system poprawiający ich działanie i jednocześnie dający odrodzenie telefonu na nowo! Szkoda...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2013-11-29 10:43:49

    @4 Android 4.3.1. wersja 10.2

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18. ~patryklu2  2013-11-29 10:45:11  host: 91.224.47.100

    @15 Rom nie zależy od kraju tylko od modelu :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2013-11-29 11:14:23

    @15: w każdym z nich jest język Polski. Proponuję instalację Stable 10.1 (android 4.2)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~ted  2013-11-29 11:16:16  host: xdsl.123.c93.petrotel.pl

    @jurek http://wiki.cyanogenmod.org/w/CyanogenMod_Installer#Supported_De vices

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~lee  2013-11-29 11:52:18  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    Ostatnio wrzuciłem na tablet cm 10.2 i różnica jest tak wielka że hej xd (na onde v972) pozdrawiam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~guzior  2013-11-29 12:49:52  host: 109.231.4.166.koba.pl

    A na andka 4.1.2, który?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~lee  2013-11-29 13:11:21  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    cm 10. 2 4.3.1. cm 10.1 4.2.2 to ten 4.1 to chyba będzie cm 10; )

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    24. ~  2013-11-29 13:32:00  host: ip-93-154-133-82.free.aero2.net.pl

    @12 mylisz pojecia. Oni nie robia systemu tylko go modyfikuja tylko do kilkunastu urzadzen. A to jest o wiele mniejsza praca niż Google ktory pisze go od nowa i to dziala na kilku lub klkunastu tysiacach modeli. Inna sprawa ze producenci go tez modyfikuja i tu jest problem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~m.  2013-11-29 14:55:12  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    A dla HTC One X+ z 4.1.1?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~tomek  2013-11-29 15:19:06  host: public13984.xdsl.centertel.pl

    tak to jest z "otwartym systemem" co z tego, że CM działa lepiej i udowadnia pazerność producentów odnośnie kupowania nowych telefonów.CM pokazał, że da radę zainstalować oraz płynnie obsłużyć SGS na sofcie 4.2, gdzie Samsung twierdzi, że więcej niż 2.3.6 nie da rady. To są o niebo lepsi programiści niż Ci od Samsung, LG, Motorola. Miałem SGS I, po zainstalowaniu CM odczułem 100% różnicę w działaniu oraz stabilności styemu, gdzei przy brand 2.3.5 bateria trzymała 40% krócej, soft zawieszał się i miałem masę niepotrzebnych apps. Czekam na ich Fona!!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27. ~ALEX  2013-11-29 16:29:34  host: ip-31-0-242-45.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    do 26 CM jest w standardzie w Goclever. Doczekałeś się ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Nick  2013-11-29 18:24:43  host: public-gprs410513.centertel.pl

    Jak to się instaluje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~Nick  2013-11-29 18:50:18  host: public-gprs410513.centertel.pl

    http://download.cyanogenmod.org/?device=p760&type= który z tych wybrać dla L9? Czym się różnią?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30. ~jureks  2013-11-29 20:12:43  host: 89-73-15-72.dynamic.chello.pl

    vonski dzięki , wycofali ze sklepu i wsadzili kij w mrowisko ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~Plum73  2013-11-30 09:01:30  host: aepv223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam. , mam pytanko czy może jest gdzieś podana wiedzą w sposób usystematyzowany jak działa i jak jest zbudowana ta modyfikacja bez zaglebiania się od razu w szczegóły, techniczne i detale. Krótko mówiąc elementarz dla lajkonika ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2013-12-01 14:23:32

    Plum73: http://www.telepolis.pl/artykuly/android-na-niebiesko-cyanogenmo d,3,3,601.html

Dodaj swoją opinię