Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości INQ Mini 3G wypływa na szersze wody

INQ Mini 3G wypływa na szersze wody

Q! 15 Września 2009 08:32

0 0

inq mini 3g phone Firma INQ Mobile, twórca jednych z najbardziej społecznościowych telefonów, poinformowała, że podpisała umowę z jednym z największych azjatyckich operatorów - Singapore Telecommunications - na sprzedaż urządzenia INQ Mini 3G na tamtejszym rynku.

Oznacza to ogromny krok naprzód, gdyż do tej pory telefony INQ były dostępne jedynie poprzez oddziały sieci Hutchison Whampoa, która jest waścicielem spółki.

INQ Mini 3G jest pierwszym telefonem na rynku, który natywnie obsługuje sieć społecznościową Twitter. Wiadomości na serwer przesyłane są nie za pomocą usługi oferowanej przez portal, ale z wykorzystaniem połączenia internetowego. Oznacza to, że operatorzy będą mogli udostępnić swoim klientom np. możliwość bezpłatnego dostępu do serwisu.

Oprócz tego, wśród obsługiwanych natywnie sieci społecznościowych i usług znajdą się m.in. takie jak Facebook, Skype czy Gmail. To sprawi, że aby skorzystać z takiej usługi nie będzie konieczne każdorazowe logowanie się na swoje konto za pomocą np. przeglądarki internetowej.
INQ Mini 3G będzie oferowany operatorom za mniej, niż 140 dolarów. Dzięki temu będą oni mogli zaoferować go swoim klientom, przy podpisaniu umowy terminowej, za przysłowiową złotówkę.

W przyszłym roku INQ zamierza również wprowadzić na rynek telefon pracujący pod kontrolą systemu Google Android.

Więcej o telefonie INQ Mini 3G pialiśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: yahoo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~nyczaj100  2009-09-15 11:46:12  host: 078088224018.kielce.vectranet.pl

  A gdzie przednia kamera?

 • 0

  2. ~adi  2009-09-15 12:55:57  host: eke194.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ostatni akapit -> "pialiśmy" ;)

 • 0

  3. ~  2009-09-15 15:20:18  host: v01-10.opera-mini.net

  Ale przeciez mozna piac z zachwytu wiec czepiasz sie :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-158-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet