Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inotel wchodzi na niemiecki rynek

Inotel wchodzi na niemiecki rynek

WitekT 12 Października 2005 10:41

0 0

Inotel, operator telekomunikacyjny specjalizujący się w oferowaniu usług telefonii Internetowej, rozpoczął proces budowania sieci resellerów w Niemczech.

Strategia działania Inotela na rynku niemieckim ma być podobna do tej z rynku polskiego. Inotel zamierza dotrzeć do klientów indywidualnych przez sieć resellerów, którą chce zbudować m.in. wśród operatorów telekomunikacyjnych działających w Niemczech, lokalnych dostawców Internetu, sieci telewizji kablowych.

W Niemczech jest zdecydowanie bardziej rozwinięty rynek stałego dostępu do Internetu, co jest warunkiem koniecznym do zaoferowania usług telefonii internetowej. Jednocześnie Niemcy są nadal w bardzo dużym stopniu dziewiczym rynkiem, jeśli idzie o profesjonalne usługi telefonii internetowej. Z tego powodu liczymy na powtórzenie sukcesu z Polski - powiedział Jakub Dwernicki, Prezes Zarządu Inotel.
W Polsce w ciągu zaledwie pół roku działania Inotel zdołał zbudować sieć resellerów liczącą 10 lokalnych dostawców Internetu. Z 30 kolejnymi są obecnie finalizowane umowy o współpracy. W oparciu o platformę Inotela swoje usługi w zakresie telefonii internetowej dla firm oferuje również m.in. Energis Polska, wraz ze wszystkimi swoimi partnerami i resellerami. Każda z tych firm oferuje telefonię internetową Inotela pod własną marką.

W ramach swojego programu resellerskiego Inotel dostarcza partnerom kompletne rozwiązanie, które umożliwia zaoferowanie telefonii IP. Obejmuje ono: infrastrukturę sieciową, system billingowy, system CRM oraz panel dla użytkownika końcowego, który umożliwia samodzielne zarządzanie usługami przez WWW. Dodatkowo Inotel zapewnia wsparcie we wdrożeniu usługi, w tym pomoc techniczną, szkolenia i know-how na temat sprzedaży i marketingu usług telefonii Internetowej.

Źródło tekstu: Inotel     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2005-10-12 16:37:15  host: external.ciech.waw.pl

    Tak się ciekawie złożyło, że miałem okazję popatrzeć w system CRM na platformie Inotela. Wrażenia są ... dziwne ...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-79-128.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~h3x0n | 2017-10-17 08:09:37

Szkoda bo chciałem go kupić :/, ale gdzie


~Edward Chetny | 2017-10-17 05:57:32

Kolejna jednorazówka?


~ | 2017-10-17 05:26:00

Chiński złom i tyle


~~ | 2017-10-17 02:40:24

@11 Według mnie, raczej nie ma


~Gliwice | 2017-10-17 00:52:57

@msnet Czepiasz się zwyczajowo jak to w telepolis wypada:-/Kątówka to pewnie nie szlifierka, fleksa czy nawet ściernica bo to jest zespół...

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet