Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inotel: wakacyjne pakiety z nagrywarką PVR

Inotel: wakacyjne pakiety z nagrywarką PVR

sirmark 20 Czerwca 2013 11:07

1 0

Wielkopolska sieć Inotel wprowadziła nową promocję na pakiet usług - 3-Pak Plus.

W ramach pakietu 3-Pak Plus, za kwotę miesięczną 104 zł abonenci zyskają dostęp do telewizyjnego pakietu podstawowego złożonego z 80 programów TV (w tym 12 HD), Internet o prędkości 45 Mb/s, internet mobilny o limicie 0,5 GB oraz telefon stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami w Polsce i do krajów Unii Europejskiej.
Dodatkowo osoby zamawiające ten pakiet otrzymają darmowy dostęp do pakietu Sport, a także możliwość bezpłatnego korzystania przez okres sześciu miesięcy z pakietu HBO. W cenie abonamentowej jest także sprzęt - dekoder z nagrywarką PVR oraz router WiFi.
Jeszcze bardziej rozbudowany jest pakiet 3-Pak Max z internetem o prędkości 250 Mb/s, który obok wymienionych wyżej korzyści, został dodatkowo wzbogacony o darmowy dostęp do pakietu Canal+ Platinum. Za 3-Pak Max zapłacić trzeba 144 zł miesięcznie

Osoby zainteresowane samym łączem internetowym, bez dodatkowych usług, za łącze o prędkości 10 Mb/s zapłacą 39 zł, 45 Mb/s to koszt 49 zł, natomiast 100 Mb/s - 79 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: Inotel     

Dodaj do:

Tagi: inotel

w sumie: 3
 • 0

  1.  2013-06-20 18:26:33

  jak wszystko działa to nawet są OK, jak coś przestaje działać to miesiącami się ciągnie, albo kończy wręcz informacją: winny jest soft w dekoderze, nie wiadomo kiedy i czy w ogóle naprawimy...

 • 0

  2. ~  2013-06-20 19:39:48  host: ip-151-248-46-120.free.aero2.net.pl

  dobre into to że "Internet o prędkości 45 Mb/s" a nie do 45 mega, a jak z wysyłaniem?

 • 0

  3. ~Piotr  2013-10-09 20:26:45  host: host-212-67-148-170.cable.net-inotel.pl

  Również nie mogę powiedzieć nic dobrego o firmie inotel. Po prostu są słabi. Na montaż czekałem prawie miesiąc. Jestem nieszczęśliwym użytkownikiem ich usług od soboty 05.09.2013. Zamówiłem maksymalny pakiet z wszystkimi dostępnymi usługami. Do dzisiejszego dnia działa tylko internet ale nie można go nazwać szybkim raczej przeciętnym. Telewizja w ogóle nie działa. Do tego już miałem dwie przerwy w dostawie również internetu. Zgłaszam codziennie awarie ale bez żadnego odzewu. Mam wrażenie jakby nikogo to w tej firmie nie interesowało. Na infolinie nie mogę dostać żadnej konkretnej odpowiedzi. Przeważnie słyszę nie możemy obiecać, albo powinno być dziś wszystko wyjaśnione bo przekazaliśmy to dalej. Straciłem już nadzieje że komuś oprócz mnie zależy żeby u mnie usługi działały. Czekam do weekendu i rezygnuje z usług. Widząc opieszałość i brak profesjonalizmu wątpię żeby coś się zmieniło. Szczerze odradzam tą firmę.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet