Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inotel startuje z programem partnerskim

Inotel startuje z programem partnerskim

WitekT 23 Maja 2005 10:53

0 0

Inotel SA - niezależny operator telekomunikacyjny oferujący profesjonalne usługi w zakresie telefonii VoIP – ogłosił program partnerski dla dostawców Internetu w Polsce. Pierwszą firmą, która przystąpiła do tego programu i zaoferuje usługi telefonii internetowej swoim klientom, jest PSI Internet z Poznania.

Poznańska firma poszerzyła swoją ofertę praktycznie bez jakichkolwiek inwestycji. W ramach swojego programu, Inotel dostarcza bowiem partnerom kompletne rozwiązanie obejmujące: infrastrukturę sieciową, system billingowy, system CRM oraz panel dla użytkownika końcowego, który umożliwia samodzielne zarządzanie usługami przez WWW. Dodatkowo Inotel zapewnia także wsparcie we wdrożeniu usługi, w tym pomoc techniczną, szkolenia i know-how na temat sprzedaży i marketingu usług telefonii internetowej.

PSI Internet będzie świadczył usługi telekomunikacyjne pod własną marką handlową. Ma także możliwość prowadzenia samodzielnej polityki cenowej. Te zasady dotyczą wszystkich dostawców Internetu, którzy zdecydują się na przystąpienie do programu partnerskiego Inotela.

Dla dostawców Internetu nie ma pytania czy wprowadzać telefonię IP, jest pytanie kiedy i jak! Przystąpienie do naszego programu to szansa na bezinwestycyjne pozyskanie nowych klientów i generowanie dodatkowych wpływów od klientów już istniejących. Zaoferowanie usług telekomunikacyjnych przyczyni się także do budowania lojalności klientów oraz zwiększania przewagi konkurencyjnej na rynku. Z tych powodów liczymy na duże zainteresowanie naszym programem wśród dostawców Internetu w Polsce - powiedział Przemysław Siwek, Dyrektor Sprzedaży Pośredniej Inotel SA.
Platforma Inotela to najbardziej stabilny i zaawansowany technologicznie produkt w zakresie telefonii internetowej w Polsce. Korzysta z niej m.in. Energis Polska, który w oparciu o platformę Inotela oferuje firmom profesjonalne usługi telefonii VoIP. Za pośrednictwem platformy można telefonować przy pomocy specjalnych aparatów telefonicznych (tzw. IP Phone), bramek VoIP, do których można podłączyć dowolny aparat telefoniczny, lub przy pomocy słuchawek i mikrofonu podłączonych do komputera.

Przewagą platformy Inotela nad konkurencyjnymi rozwiązania jest lepsza jakość połączeń oraz bogactwo usług dodatkowych przeznaczonych dla abonentów. Najlepszą na rynku jakość rozmów zapewniają zastosowane w platformie najnowsze rozwiązania firmy Global IP Sound, która jest m.in. dostawcą warstwy dźwiękowej popularnego oprogramowania do rozmów głosowych Skype. Usługi dodatkowe oferowane przez platformę to m.in. możliwość wysyłania i odbierania faksów za pomocą poczty elektronicznej, a także samodzielnego konfigurowania parametrów swojego telefonu przez Internet (np. przekierowywanie połączeń, blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących natychmiastowy dostęp do aktualnego billingu).

Platforma Inotela obsługuje obecnie 12 stref numeracyjnych: krakowską (012), rzeszowską (017), warszawską (022), katowicką (032), łódzką (042), bydgoską (052), gdańską (058), poznańską (061), wrocławską (071), lubelską (081), olsztyńską (089), szczecińską (091).

Źródło tekstu: Inotel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet