Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inotel dla biznesu

Inotel dla biznesu

WitekT 7 Grudnia 2005 12:36

0 0

Firmy oferujące centralki telefoniczne oraz świadczące usługi IT dla przedsiębiorstw - to adresaci nowego programu partnerskiego Inotela . Celem programu jest zbudowanie sieci dilerów, którzy będą się zajmowali sprzedaża i wdrażaniem niedawno wprowadzonej przez Inotela oferty profesjonalnych usług telefonii IP dla biznesu.

Inotel chce zachęcić do współpracy potencjalnych dilerów oferując im atrakcyjne prowizje od sprzedaży i zysk z wdrożenia telefonii IP w firmach. Operator dodatkowo planuje także wsparcie swoich dilerów w postaci przekazywania im według podziału geograficznego wszystkich klientów, którzy będą się zgłaszali bezpośrednio do niego. Dilerzy będą sprzedawali usługi telefonii IP dla biznesu pod marką Inotel.

Do końca roku planujemy podpisać około 10 umów dilerskich, a kolejne 50 w pierwszym kwartale 2006 roku. To dość ostrożne prognozy biorąc pod uwagę fakt, że już w tym momencie jesteśmy blisko sfinalizowania umów dilerskich z kilkunastoma firmami. Liczymy na więcej, bo dla przedsiębiorstw zajmujących się handlem centralkami telefonicznymi i świadczącymi usługi IT dla biznesu, wprowadzenie do oferty usług telekomunikacyjnych to w zasadzie bezinwestycyjny sposób na pozyskanie nowych klientów i generowanie dodatkowych wpływów od już obsługiwanych firm - powiedział Jakub Dwernicki, Prezes Zarządu Inotela.
Ofertę Inotela dla biznesu tworzą 2 pakiety - Biznes Tele Ergonomia 500 i Biznes Tele Ergonomia 5000. Pierwszy z tych pakietów jest przeznaczony dla małych przedsiębiorstw. Drugi - dla większych firm. Każdy z pakietów oferuje o 66% więcej minut w abonamencie niż w porównywalnej ofercie TP, rozmowy poza abonamentem po 10 gr. za minutę w Polsce i 25 gr. zagranicą, a także bardzo rozbudowany zestaw usług dodanych (m.in. wirtualna centralka telefoniczna obsługująca IP Centrex, e-fax, IVR, poczta głosowa Voice2Mail, zintegrowanie telefonu z systemami klasy CRM i wiele innych).

Inotel swoją ofertę usług telekomunikacyjnych dla biznesu ogłosił w listopadzie. Wcześniej operator działał na rynku biznesowym za pośrednictwem sieci swoich resellerów, którzy swiadczą usługi telefonii internetowej w oparciu o platformę Inotela. Pośród tych resellerów znajduje się m.in. GTS-Energis Polska ze wszystkimi swoimi partnerami, a także ponad 40 dostawców Internetu z największych polskich miast.

Więcej informacji o Inotelu jest dostępne pod adresem www.inotel.pl.

Źródło tekstu: Inotel     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~innytel  2008-09-09 16:24:35  host: dee237.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Inotel na razie ma minus. Nie dotrzymują terminów realizacj zawartych w umowie.

 • 0

  2. ~maiko  2008-09-15 16:00:40  host: inet20909nh-1.eranet.pl

  olbrzymi minus - nie tylko nie dotrzymują terminów realizacji, ale totalnie olewają klienta!!!

 • 0

  3. ~zawiedziony  2008-10-08 10:31:54  host: static-62-233-187-62.devs.futuro.pl

  ja już czekam półtora miesiąca ...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy oglądasz telewizję przez Internet?

Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet