Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ingram Micro Poland dystrybutorem telefonów Nokii w Polsce

Ingram Micro Poland dystrybutorem telefonów Nokii w Polsce

orson_dzi 23 Stycznia 2017 11:16

5 2

Ingram Micro Poland zajmie się dystrybucją nowych smartfonów Nokii w Polsce.

Komunikat firmy mówi o nowych smartfonach i choć wymienia model Nokia 6 to nie wspomina, aby miał trafić do Polski. Nokia 6 to pierwszy przedstawiciel nowych smartfonów Nokii. Urządzenie w pierwszej kolejności trafiło na rynek chiński, gdzie póki co nie brakuje chętnych na jej zakup.

Zobacz: Milion chętnych na Nokię 6




Nokia w ofercie Ingram Micro Poland to nie jedyna marka. Firma ofertuję także urządzenia innych marek takich jak: Archos, BlackBerry, Huawei, Microsoft oraz Philips.

[Aktualizacja]

W pierwszej wersji wiadomości poinformowaliśmy, że Nokia 6 ma trafić do Polski. Błędnie zinterpretowaliśmy wiadomość i wpleciony w komunikat firmy model Nokii. Wiadomość poprawiliśmy.

Źródło tekstu: Ingram Micro Poland      

w sumie: 24
  • 0

    11. ~  2017-01-23 11:56:59  host: edm223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 android 7.

  • 0

    15.  2017-01-23 12:20:16

    LTE bez 800

  • 0

    16.  2017-01-23 12:29:20

    Marek. - ja bym poczekał na wersję europejską, czy dedykowaną na polski rynek.

  • 0

    18. ~Marcin.503  2017-01-23 12:40:21  host: 77-255-84-81.adsl.inetia.pl

    @9. Używam WP8.1 i bardzo podoba mi się ten system, chociaż wiem że trzeba będzie się przerzucić na inny, bo z czasem znikną telefony z WP.

  • 0

    20. ~  2017-01-23 13:32:25  host: achb161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dane techniczne Nokia 6 : http://tlp.is/cfj

  • 0

    21.  2017-01-23 13:38:36

    wlo- żeczywiście europejska wersja może mieć inne parametry, mnie jeszcze jedno nurtuje mam lumię 640 LTE z windows 10 i wbrew niektórym opiniom ten system Mi pasuje nie chcę już powrotu do androida.

  • 0

    22. ~  2017-01-23 13:42:11  host: apn-37-7-155-68.dynamic.gprs.plus.pl

    A czy będzie mieć 6 lat gwarancji?

  • 0

    23. ~21  2017-01-23 13:42:18  host: 212.160.130.67

    Żeczywiście?

  • 0

    24.  2017-01-23 13:44:05

    Rzeczywiście
    i opinią

  • 0

    25. ~A  2017-01-23 14:18:01  host: host83-188-252-110.limes.com.pl

    @24 Akurat "opiniom" było dobrze napisane. :)

  • 0

    26. ~kanku3  2017-01-23 14:52:01  host: user-94-254-190-61.play-internet.pl

    Ja osobiście używałem przez 3 lata lumi 925 i gdyby nie to, że bank nową aplikacje wydał tylko na androida i ios to pozostał bym na windowsie, płynnie działanie i może kilka restartów. Teraz używam Xiaomi redmi 3s z miui 8 i co do telefonu rewelacja a android kwestia przyzwyczajenia. Nokia ? może tylko sentyment do nazwy zobaczymy jakie ceny zaproponują.

  • 0

    27. ~sueshack  2017-01-23 15:08:31  host: 89-72-95-173.dynamic.chello.pl

    Czym to się będzie różniło od pozostałego badziewia z tym spywarem udającym system operacyjny?

  • 0

    28.  2017-01-23 15:45:19

    Marek. - moja żona używa dokładnie tego samego modelu Lumii i - może nie o powrocie, ale o Androidzie - mówi zawsze kiedy koleżanki swoje Samsungi wyciągają i używają ;-)

  • 0

    29. ~Ex orange  2017-01-23 15:46:41  host: afrg119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie było Noki, ludzie narzekali. Wróciła Nokia też narzekają.
    Co za naród.

  • 0

    30.  2017-01-23 15:57:51

    @29 A skąd masz pewność że to ci sami ludzie narzekali i narzekają dalej? ;)

  • 0

    31.  2017-01-23 16:48:29

    Póki co zostaje przy swojej lumi 640 LTE z W10

  • 0

    32. ~Partyzant  2017-01-23 17:54:34  host: apn-77-114-9-205.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak dla mnie Nokia pogubiła się już gdzieś przy modelach "Asha" i już nie wróciła na właściwy tor....

  • 0

    33. ~pabloki  2017-01-23 18:08:30  host: 188.146.174.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    kupiłbym jakąś nokię ale tam będzie andrut i raczej cena kosmiczna zdecydowanie mnie zniechęcą.

  • 0

    34.  2017-01-23 21:03:43

    Kiedy Nokia...było Nokia miała własne punkty, sama produkowała w Europie. Ale skoro Trump chce trochę pod publiczkę pokazać takie kwestie to skoro amerykanie mają kupować swoje produkty to może czas przyjrzeć sie dokładniej transakcji sprzedaży Nokii Microsoftowi...za grosze kiedy po latach rządów Elopa akcje zjechały z 12$ do bodajże...chyba 2$ ;) Jak się zarżnęło własny dobry system i weszło w nowy, który nie był gotowy, jak się podpisało umowę na wyłączność z Microsoftem, niedawnym wrogiem-konkurentem, że nie będzie się korzystało z niczego innego np. Androida. Mieli Symbiana, MeeGo, a Android zbierał udział w rynku jak lawina...za to WPorażka/Mobile nigdy nie przekroczył ~ 4-5% :D

    Może w takim razie jeśli US za Trumpa będzie prowadzić taką politykę to proponuję wysokie cła na iPhony, prawdziwe opodatkowanie Apple, Amazona w Europie...a nie na Cyprze czym w innym raju podatkowym ? Już wiecie czemu Unia się sypie ? Bo za bardzo zawadza możnym tego świata, zaczęto interesować się tym, że Starbucks, Apple, Amazon, Pepsi i inni nie płacą podatków. Udają, że płacą, transferują zyski z kraju do kraju, a potem do rajów i od setek milionów czy miliardów nie płacą praktycznie nic.
    Cytat:
    "Komisja Europejska orzekła, że Irlandia udzieliła firmie Apple niedozwolonej pomocy publicznej w wysokości 13 miliardów euro. Technologiczny gigant płacił od swoich zysków podatek w wysokości… 0,005%. "
    Kto jako podatnik jako firma, kto z was płaci 0,005% ?! Też bym tak chciał...tylko wtedy żadne państwo nie mogłoby funkcjonować. Złodziei należy karać.

    Do tego nie Ingram...a raczej już chińska grupa HNA, prawda ? Ingram Micro za 6 mld $ trafił do HNA w 2016 roku, zajmuje się...jak to konglomerat wieloma kwestiami http://tlp.is/cfs ;)

  • 0

    35. ~tomaszk-poz  2017-01-24 03:08:12  host: dhcp95-108-51-198.eaw.com.pl

    @13 pacman o mamy komuniste! Jak Apple miało płacić wysokie podatki w Irlandii jak przecież zysk był z całej Europy? Wiesz, ile ludzi mieszka w Irlandii? NIEWIELE. Irlandia to był tylko adres.
    "Udają, że płacą, transferują zyski z kraju do kraju,", nie Apple, nie transferuje, bo od tego w USA musiałby zapłacić podatek, dlatego mimo, że Apple śpi na pieniądzach, to firma musiała wziąć pożyczkę.

    "Złodziei należy karać." jakich złodziei? Dogadali się, zrobili deal. Idź chłopie do psychiatry. Możesz też w sklepie zacząć płacić 3x więcej no bo przecież bułki są za tanie, a handel na za niskich podatkach.

Dodaj swoją opinię