Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ING: Mobilne badanie piersi [wideo]

ING: Mobilne badanie piersi [wideo]

LuiN 17 Września 2013 08:26

6 2

ING Życie w ramach kampanii promującej ubezpieczenia na wypadek nowotworów przygotowało aplikację mobilną PiersiBadacze, w której znani sportowcy i artyści uczą panie samobadania piersi.

W ramach kampanii edukacyjnej PiersiBadacze zaproszono znanych i lubianych mężczyzn, aby wzięli udział w filmach instruktażowych dotyczących samobadania piersi. To oni będą co miesiąc przypominać o dacie samobadania i pokażą, jak to się prawidłowo robi. Co więcej, kobiety same będą mogły zadecydować, który z nich zagości na ekranie ich telefonu.

Inspiracją dla aplikacji PiersiBadacze był Your Man Reminder, aplikacja stworzona dwa lata temu przez kanadyjską fundację Rethink Breast Cancer. Tam innowacyjność rozwiązania spotkała się z ogromną popularnością, a twórcy kampanii z entuzjazmem przyjęli pomysł zaszczepienia tego konceptu w Polsce. Akcja PiersiBadacze jest wspierana merytorycznie między innymi przez Polską Unię Onkologii oraz Federację Amazonek.
Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Darmową aplikację użytkownicy urządzeń z Androidem pobrać mogą pod tym adresem. Wersji dla iPhone'ów szukać należy tutaj.

Źródło tekstu: ING Życie, wł     

Dodaj do:

Tagi: ing

w sumie: 3
 • 0

  1. ~ana  2013-09-17 09:34:24  host: 89-171-146-140.ip.netia.com.pl

  Fajne!

 • 0

  2. ~  2013-09-17 09:58:34  host: public-gprs699936.centertel.pl

  macanie popieram , ale jak jusz ktoś wymaca to jusz wystarczy zapisać sie do koleiki i jusz za czy cztery lata moszna wycinać

 • 0

  4. ~Namakon  2013-09-17 11:23:37  host: 81.219.84.18

  @2 ta, to taka nowa 'politykazdrowotna' w polsce... czyli szybko musisz się dowiedzieć to sam się psychicznie wykończysz i nie będzie trzeba czekać => kolejki się skrócą... no oczywiście bardziej odporni psychicznie dalej będą wrednie czekać i umierać ze starości "w ogonku" ale za to coraz więcej kasy z podatków idzie do NFZu! Starczy na kolejny salon w biurze prezesa...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet