Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Informacje o stanie konta w Play24

Informacje o stanie konta w Play24

sirmark 10 Września 2008 15:15

0 0

Play udostępnił swoim klientom możliwość sprawdzenia stanu swojego konta w Play prosto ze swojej komórki w mobilnej wersji serwisu Play24.

Abonenci i użytkownicy Play nie będą musieli pamiętać ani krótkich kodów ani logować się z komputera do Play24 na stronie internetowej. Teraz wystarczy, że wejdą w telefonie do zakładki Playnet i wybiorą Play24 WAP w sekcji "Polecamy" lub wpiszą bezpośrednio adres wap.24.playmobile.pl.




Dodatkowo dzięki nowemu serwisowi Klienci indywidualni posiadający taryfy Play Abonament mogą sprawdzić informacje o ostatnio wystawionych fakturach, zarejestrowanej wpłacie, czy też stanu rozliczeń za faktury.

W niedługim czasie nowy mobilny serwis Play24 zostanie wzbogacony o nowe funkcje m.in. będzie można aktywować usługi i pakiety obniżające koszty, przejrzeć prostą historię ostatnich połączeń czy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Play.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~zdziwiony  2008-09-10 15:23:43  host: ars158.internetdsl.tpnet.pl

    Mam stary play abonament i nie ma tak żadnych usług obniżających koszty. Więc o czym mowa?:)

  • 0

    2. ~  2008-09-10 15:27:53  host: abil193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktoś wie może czy to jest płatne? czy może bezpłatne tak jak strona główna ?

  • 0

    3.  2008-09-10 15:30:58

    Ciekawe czy wejscie na ta strone bedzie darmowe jak na pierwsza strone WAPu czy tez bedzie ciagnac z konta za dane po niezwykle atrakcyjnej stawce ;)

  • 0

    4. ~index  2008-09-10 15:45:33  host: inet20909nj-1.eranet.pl

    to 1: w starej play karcie są usługi obniżające koszty

  • 0

    5. ~skalarek  2008-09-10 15:48:34  host: nat10.siec.alfa.pl

    *101# - faktycznie trudno zapamiętać he he

  • 0

    6. ~berdys  2008-09-10 15:52:01  host: dzi166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pamietac kody ? ja mam zapisane .Stan Konta i kod w ksiazce telefonicznej. Kontakty z kropkami sa jako pierwsze. wszystkie krotkie kody tak oznaczam, zebym nie musial szukac po ksiazce telefonicznej. Wiec co tu pamietac ?

  • 0

    7. ~jls  2008-09-10 15:52:18  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    Z tego co sprawdziłem działa na Play Karcie ok, i nie pobiera środków z konta.

  • 0

    8. ~hord  2008-09-10 16:01:57  host: dnf145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety kasują

  • 0

    9. ~  2008-09-10 16:04:12  host: ays177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    yyy w se u ustawieniach mozna sprawdzić stan konta a nie bawić sie w jakies kody itp...

  • 0

    10. ~ja  2008-09-10 16:07:53  host: cun234.internetdsl.tpnet.pl

    bajery jak pieron, a ciągle nie można pobrać z play24 faktury w pdfie...

  • 0

    11. ~Darth_Damien  2008-09-10 16:20:53  host: b1-65.koba.pl

    Sprawdzenie konta na play24 zajmuje 20-40 kb, w zależności od modelu telefonu :)

  • 0

    12. ~:))  2008-09-10 16:45:55  host: chello089076161248.chello.pl

    nie widzę KOMPLETNIE SENSU - najszybciej jest sprawdzić krótkim kodem... pomijam opłaty za transfer danych

  • 0

    13. ~  2008-09-10 16:56:59  host: 80.51.91.252

    co to sie porobilo nadworny wyznawca plej'a w postaci skalarka powrocil... szok po prostu!

  • 0

    14. ~jls  2008-09-10 17:48:33  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    7. minimalnie pobiera, ale mozna korzystac z tradycyjnego sprawdzania kodami wiec raz tak a raz tak ;-)

  • 0

    15. ~skalarek  2008-09-10 18:05:30  host: nat10.siec.alfa.pl

    #13 no ty się cały czas golu produkujesz ilekroć Play wypuści nowy cennik :D jaki masz szczęśliwy numer posta - pasuje idealnie do twoich zapatrywań na Play ;)

  • 0

    16. ~  2008-09-10 23:35:18  host: 80.51.91.252

    a jakze pasuje. bo plej to i tak bedzie play'ta - nie cierpie tej durnej sieci buhahaha

  • 0

    17. ~get  2008-09-11 01:42:10  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    16 - żałosny jesteś...

  • 0