Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Informacja miejska tp

Informacja miejska tp

WitekT 4 Maja 2005 15:48

0 0

Każdy dzwoniący na numer informacji miejskiej tp - 9491 - może teraz dowiedzieć się gdzie znajdzie najbliższy bankomat, sklep, aptekę, kino czy posterunek policji.

Doradca poda także trasę, którą można najszybciej dojść lub dojechać pod wybrany adres. Umożliwia to geolokalizacja, nowa funkcjonalność informacji miejskiej tp.

Pozwala ona m.in. wyszukiwać placówki, o które pyta Klient, leżące najbliżej miejsca które wskaże. Usługa ta dostępna jest na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Dzięki informacji miejskiej tp klient może szybko uzyskać informację, której potrzebuje - numery telefonów oraz adresy służb alarmowych i pogotowia, dyżurujących aptek i szpitali, banków, hoteli i pensjonatów, pubów i restauracji oraz instytucji użyteczności publicznej. Otrzyma także informacje o repertuarach kin i teatrów, wynikach gier liczbowych, kursach walut, kodach pocztowych oraz numerach kierunkowych międzymiastowych i międzynarodowych.
Już wkrótce klient za pośrednictwem numeru 9491 będzie mógł zamówić i zapłacić za bilety do teatrów, na koncerty czy inne wydarzenia kulturalne. Planowane jest także udostępnianie informacji o pracy urzędów w największych polskich miastach - co, gdzie, kiedy i w jakich godzinach można załatwić.

W dalszej przyszłości możliwe będzie zamawianie przez informację miejską tp międzynarodowych biletów na połączenia autobusowe, rezerwacja biletów lotniczych, miejsc hotelowych oraz możliwość realizacji płatności kartą kredytową przez telefon.

Minuta połączenia z numerem 9491 kosztuje 1,05 zł (z VAT 1,28 zł).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-110-222.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak często chodzisz do kina?

Studenci i uczniowie z Blikiem płacą mniej w Multikinie

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet