Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Infolinie TP bardziej międzynarodowe

Infolinie TP bardziej międzynarodowe

WitekT 15 Grudnia 2006 15:50

0 0

Telekomunikacja Polska wprowadza nowe usługi informacyjne dla cudzoziemców. Pod numerem 118 000 dostępna jest informacja o numerach telefonów w języku niemieckim, a pod numerem 118 712 - w języku rosyjskim. Od czerwca ubiegłego roku pod numerem 118 811 działa już informacja o numerach telefonów w języku angielskim.

Wszystkie te usługi dostępne są z telefonów stacjonarnych oraz automatów telefonicznych tp na terenie całego kraju przez 24 godziny na dobę. Koszt połączenia do każdej z usług wynosi 2,44 zł brutto za minutę.

Obsługę klientów w języku angielskim zapewnia także błękitna linia tp 93 93, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.
Polacy przebywający za granicą mają możliwość połączenia się z biurem numerów tp. Numer 118 913 jest dostępny z sieci następujących zagranicznych operatorów:
UTEL - Ukraina,
EIRCOM - Irlandia,
P&T - Luksemburg,
ALIATEL - Czechy,
MCI - USA,
TELIA - Szwecja,
TeleDanmark - Dania,
SINTEL - Singapur,
BELGACOM - Belgia.

Z kolei osoby poszukujące numerów telefonów do swoich krewnych lub znajomych za granicą mogą to zrobić za pośrednictwem międzynarodowego biura numerów tp 118 912. Klient, po otrzymaniu informacji o numerze telefonu za granicą, może zlecić doradcy połączenie z tym numerem. Dodatkowo można otrzymać informacje o numerach kierunkowych do innych państw, a także większych miast w poszczególnych państwach. Opłaty za zrealizowane połączenia pobierane są zgodnie z cennikiem usług. Koszt połączenia z numerem 118 912 to 2,44 zł brutto za minutę.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-12-17 23:22:57

    2,44 zł za minutę I pewno 10 minut się czeka, aż ktoś podniesie nas obsłuży. Prawie jak 0-700 :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet