Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Infolinia na VoIP

Infolinia na VoIP

WitekT 15 Czerwca 2005 12:30

0 0

Centerphone to nowa usługa Contact Center TP Internet. Dzięki niej klient będzie mógł porozmawiać z konsultantem wprost z komputera, bez konieczności pamiętania numeru infolinii, sięgania po telefon i bez ponoszenia kosztów rozmowy.

Jako pierwsi na polskim rynku call/contact center udostępniamy takie rozwiązanie. Narzędzie zostało opracowane przez naszych specjalistów. Liczymy, że ten nowy kanał komunikacji spotka się z dużym zainteresowaniem naszych obecnych i przyszłych klientów, bo jest tani i przyjazny w obsłudze – mówi Michał Karzel, dyrektor Contact Center TP Internet.
Centerphone działa w technologii VoIP.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto wygra w meczu Polska - Senegal?

Promocja doładowań w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet