Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości INFO-TV-FM ma decyzję o rezerwacji częstotliwości na DVB-H

INFO-TV-FM ma decyzję o rezerwacji częstotliwości na DVB-H

sirmark 26 Czerwca 2009 18:08

0 0

Prezes UKE podpisał decyzję w sprawie rezerwacji częstotliwości z zakresu 470-790 MHz przeznaczonych do świadczenia audiowizualnych usług medialnych w technologii DVB-H na obszarze całego kraju.

Operator telekomunikacyjny Info-TV-FM, spółka zależna NFI Magna Polonia, wygrał przetarg na operatora telewizji mobilnej w technologii DVB-H i została uprawniona do wykorzystania zarezerwowanych częstotliwości w okresie do 31 maja 2015 roku na obszarze 31 miast Polski oraz w okresie od 1 czerwca 2015 roku do 31 grudnia 2023 roku na obszarze całego kraju.




O rozstrzygnięciu przetargu oraz zobowiązaniach zwycięzcy pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~dj1910  2009-06-26 18:14:26  host: wdz-nic-n162.coe24.net

    DVB-H w Polsce nie wróże sukcesu...za mało odbiorców bedzie w stosunku do kosztów infrastruktury...

  • 0

    2.  2009-06-26 18:45:13

    Znajdzie się trochę nawiedzonych szpanerów, którzy zapragną obejrzeć na ekranie komórki mega hit pt. "Kewin sam w domu"

  • 0

    3.  2009-06-26 18:50:27

    jareckim pacnij się w pusty łeb, nie wiem co ma ze szpanem obejrzenie filmu na komórce, ponad 2 lata oglądam tyle że nagrane wcześniej, bynajmniej nie dla szpanu. Mnie szpanerem nazywali w liceum jak pierwszy w klasie miałem komórkę , to się śmiali na co mi takie coś,potem każdy biegał ze swoją i to przypiętą do paska. Tym bardziej w 2015 roku oglądanie filmu na komórce czy innym urządzeniu z tunerem nie będzie szpanem.

  • 0

    4.  2009-06-26 18:54:40

    Hiroshima ciebie to już chyba coś dawno pacnęło w pusty łeb. Jak nie wiesz co ma ze szpanem oglądanie filmu na ekranie wielkości paczki papierosów, to nigdy się nie dowiesz.

  • 0

    5.  2009-06-26 19:09:40

    Tak, pacnęło już dawno i zmądrzałem, najwyższy czas na ciebie. Niedowidzisz? Musisz widzieć pory na twarzy Durczoka jak oglądasz wiadomości? Czy będziesz zabierał na wyjazd swojego XX calowego Panasonica wraz z talerzem?

  • 0

    6.  2009-06-27 09:56:59

    Co do poziomu mądrości kogoś przedkładającego oglądanie filmu na ekranie wielkości paczki papierosów nad wielkoformatowym TV mam poważne obawy. A ani porów, ani tym bardziej całego Durczoka nie mam potrzeby widzieć. Jak byłbym spragniony na, wyjeździe, najnowszych wiadomości, to tańszym i lepszym źródłem jest radio, gazeta, internet.

  • 0

    7.  2009-06-27 10:34:12

    Ja sobie na komórce często oglądam TV Biznes, które mam za darmo. :)

  • 0

    8.  2009-06-27 10:34:36

    Poza tym DVB-H jest nie tylko dedykowany do komórek.

  • 0

    9. ~  2009-06-27 10:45:53  host: nat05.rtk.net.pl

    a jednej rzeczy nie rozumiem. Skoro nadawcom tak zależy na odbiorcach telefonii komórkowej to dlaczego nie dogadają się z plusem który ma ponad 14 mln klientów i przecież już teraz mogą nadawać przez wap za free tak jak to teraz robi tv biznes?? Dlaczego jak eurozet i innym nowym stacjom tak zależy na telefonii mobilnej to nie współpracują z plusem?? plus jest taki że gdziekolwiek by sie nie było - nawet w njwiększej dziurze - jest choćby gprs plusa i np tv biznes można oglądać. Byłem kilka razy w takiej sytuacji że byłem kilka dni w takim miejscu gdzie tv naziemna nie odbierała - radia też znaleść nie mogłem a tv biznes w gprs na darmowym wapie i z darmowym odbiorem oglądałem... Dlaczego rmf maxx i inne stacje nie chcą tak współpracować z plusem jak tv biznes?? reklamy mi nie przeszkadzają - oby odbiór tv był za free całkowicie... Są możliwości - i to nie 2015 roku że niby na terenie całego kraju najwcześniej a już teraz jest to możliwe we współpracy z plusem,, Jak się pomyśli to można wiele...

  • 0