Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Infinity Blade - jabłkowy Unreal bije rekordy popularności

Infinity Blade - jabłkowy Unreal bije rekordy popularności

LuiN 14 Grudnia 2010 11:51

0 0

Gra Infinity Blade trafiła do App Store 9. grudnia. Przez pierwsze trzy dni zarobiła ponad 1,6 mln dolarów sprzedając się w ponad 271 tys. egzemplarzy. Co takiego oferuje nowy rekordzista pod względem szybkości sprzedaży?

Gra, jako jedna z pierwszych na smartfonowym rynku, przygotowana została w oparciu o należący do Epic Unreal Engine 3. Pod względem złożoności oprawy graficznej i dynamiki gry Infinity Blade nie ma sobie równych. Warto przy tym podkreślić, że nie jest to jedynie pusta bijatyka, w której walczymy używając gestów, ale rozbudowana gra RPG i wciągający na dłużej niż na jedną chwilę pożeracz czasu.






Grę w cenie 5,99 dolara znaleźć można w AppStore pod tym adresem.

Źródło tekstu: geeky-gadgets, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~nocuje  2010-12-14 12:14:28  host: 89-79-68-162.dynamic.chello.pl

    można nie lubić iphona ( zwykle największymi krzykaczami są ludzie ktorych nie stać na niego ) ale pod względem jakosci i ilości aplikacji iphone totalnie wymiata ( od gier po podcasty itunsa )zrezygnowałem z samsunga galaxy na rzecz iphona i to była słuszna decyzja. a infinity blade jest rzeczywiście przednia - wiem bo mam.

  • 1

    2. ~...  2010-12-14 13:13:08  host: 178.182.78.118.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    News o gierce, ale już pierwszy komentarz (już w pierwszym zdaniu) o pieniądzach. Co wy ludzie macie w głowach? I jeszcze jedno. Były robione badania w UK na temt właścieli jabłek. I wyszło z nich że głownie kobiety postrzegją ich właściecieli jako zamożniejszych (ja to nazywam syndrom blachary). Jednocześnie wyszło z tych badań że właściciele jabłek są MNIEJ zamożni niż właściciele innych smartfonów. Radzę to sobie zapamiętać, pozwoli to w przyszłości uniknąć ośmieszania się. A co do reszty wpisu. Pasuje ci ten czy inny tel i ok. Niech tak będzie, ale po co do tego dokładać ideologiczną otoczkę?

  • 0

    3. ~Rzezniol  2010-12-14 13:27:35  host: 178235201193.unknown.vectranet.pl

    Trzeba tak mowic... jestem/czuje sie bogatszy niz byle jaki tam wlasciciel galaxy, x10 czy tam innego HTC ... miusze miec jabłko ... bez wojen systemowych nie bylo by o czym pisac pod takimi newsami. Kazdy system ma swoje wady i zalety dla jednego zaleta jabłka jest ich sklep dla innych wada jabłka jest jego cena ... A to ze ktos nie kupi jabłka wcale nie oznacza ze jest biedny ... moze zwyczajnie oznaczac ze chce jego zdaniem w lepszy sposob wykorzystac te pieniadze ... Moim skromnym zdaniem dzieki temu ze w andka bawi sie wiecej firm to predzej czy pozniej jabłko zostanie wyrażnie przeskoczone ... Juz czuja presje i probuja co słabszych zastraszac procesami patentowymi o MT w telefonach.

  • 0

    4.  2010-12-14 13:50:30

    Gra nie powiem udana. A co do iPhone, miałem owszem i przesiadłem się na HTC Desire HD. Jakoś nie czuję się biedniejszy a Android daje mi dużo więcej możliwości niż OS Apple.

  • 0

    5. ~robertnik  2010-12-14 14:01:39  host: as2-226.swic.dialup.inetia.pl

    Jasne że chodzi o kasę, a właściwie jej niedosyt. Wszyscy będą się utwierdzać w własnym wyborze bo musieli ją podjąć właśnie ze względu na jej brak... Obrzydliwie ;) bogaty będzie miał i to i to a całą tą dyskusje głęboko w... Argumentacja z zaznaczeniem że mnie na to stać jest jak najbardziej właściwa(przecież se kupiłem), choć "buracko" nie skromna. Takim panom życzymy stada dziewczyn tracącym głowę na widok jego smartfona :D, za "pussymagnet" trzeba zapłacić :D:D:D Biedny właściciel X1 :D

  • 0

    6. ~code  2010-12-14 14:06:25  host: 212.160.172.70

    @2; były badania w Polsce, z wynikiem, że iPhone jest najlepszy na świecie. zrobiłem właśnie w pokoju w pracy.

  • 0

    7. ~rain86  2010-12-14 14:10:51  host: 213.155.179.66

    ja pierwsze zdanie bym nieco zmienił: "zwykle największymi krzykaczami są ludzie", którzy po prostu nie mięli z nim nigdy do czynienia (zresztą każdy tel ma swoje plusy i minusy - ale niewątpliwie ilość i często jakość takowych na iOS jest plusem)...a co do samej gry jest naprawdę przednia, a grudzień obfituje jeszcze w kilka innych ciekawych premier :D

  • 0

    8. ~...  2010-12-14 15:12:24  host: 188.146.237.174.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @6 Jak zwykle nie błyszczysz, ale ja się do tego już przyzwyczaiłem, lubię różnorodność;]

  • 0

    9. ~  2010-12-14 16:04:13  host: z06-15.opera-mini.net

    @2 @8 były badania w NY że iPhone to telefon ładny więc wybierają go brzydale, wiesz? Zebrało sie grono zacnych naukowców... I badali. Skąd tyś te pseudo statystyki wrzasnął? :P Nawet jeśli prawdopodobne to zmyślone.

  • -1

    10. ~...  2010-12-14 16:39:33  host: 178.182.9.16.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @9 Z D. je wyjąłem. Chciałem zdyskredytować ludzi, którzy mają jabłko.lol Czy ta odpowiedź jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami (czytaj projekcjami)? PS Krytyka na podstawie braku wiedzy to zwykła ignorancja.

  • 1

    11. ~vvilk  2010-12-14 21:05:36  host: 89-74-121-151.dynamic.chello.pl

    No to teraz nie wiem kim jestem... Mam IPhone'a i HTC Hero. W takim wypadku jestem bogaty czy biedny, ładny czy brzydki??? Proszę pomóżcie, bo jak nie to zapytam na samosi! Tam przynajmniej dowiem się coś sensownego...

  • 1

    12.  2010-12-14 21:15:21

    Krytyka tyczy się braku źródła. Zawsze dokładam wszelkich starań, by zejść ze słowami i polotem do komentarza, na który odpowiadam. Inaczej interlokutor mógłby mieć trudności ze zrozumieniem :(

  • -1

    13. ~...  2010-12-14 21:49:23  host: 188.146.127.141.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @11 Niepotrzebnie się bronisz, to nie był atak... Poza tym te badania nie mówią nic o Tobie, o mnie czy o Kowalskim a pokazują kierunek-myslenia-działania. Sugerują a nie świadczą. A jak dysponujesz odmienną WIEDZĄ to ją przedstaw. @12 Już to pisałem, ale się powtórzę. Nie błyszczysz. Doskonale rozumiem czego dotyczył "prztyczek" w @9. Szkoda że muszę napisać ponownie to co napisałem w @10. To że Ty nie masz o czymś wiedzy, świadczy tylko o tym że nie masz o czymś wiedzy. O NICZYM WIĘCEJ. A Twoje oczekiwania co do sposobu prowadzenia dyskusji mnie zupełnie nie interesują. Staram się nie popełniać błedów argumentacyjno-znaczeniowych, których klasyczny przykład mamy w Twojej wypowiedzi @9. Na koniec dodam, że często bywam złośliwy ale nikt nie jest idealny. Co jeszcze? W @12 zrobiłeś ponownie błąd logiczny (poważnie mówię) a pomio to nie byłeś nawet trochę złośliwy. Warto zawsze poświęcać coś kosztem czegoś, bo inaczej to zwykłe rozdawnictwo. pzdr

  • 1

    14. ~andek  2010-12-14 23:59:57  host: 87-204-165-158.ujscie.net

    Raany - wyluzujcie trochę. To tylko internet...

  • 0

    15. ~.  2010-12-15 00:37:14  host: public-gprs29732.centertel.pl

    Również pozdrawiam, fajne przedstawienie, bez wyobraźni. Reżyser.

  • 0

    16.  2010-12-15 10:30:14

    Lubie jak tak się kłócicie, zawsze to jakaś atrakcja :P

  • 0