Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości INEA zdobywa rynek B2B

INEA zdobywa rynek B2B

LuiN 31 Sierpnia 2009 17:16

0 0

INEA funkcjonuje na rynku B2B od początku swojej działalności, jednak do tej pory koncentrowała się na dostarczaniu usług klientom indywidualnym. Obecnie klienci biznesowi mogą liczyć na obsługę specjalnie przeszkolonej kadry i nową ofertę telekomunikacyjną.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw (z segmentu SOHO i SME) oferta zawiera szerokopasmowy dostęp do Internetu ze zmiennym i stałym IP oraz usługi telefoniczne. Dużym firmom INEA oferuje wysokiej wydajności łącza światłowodowe o praktycznie dowolnych przepustowościach i cyfrowe linie telefoniczne.

Do obsługi Klientów biznesowych został powołany w INEA odrębny zespół. W jego skład wchodzą specjaliści z zakresu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych związanych z Internetem, telefonią oraz transmisją danych. Nad niezawodnością świadczenia usług czuwa Centrum Nadzoru Sieci, które monitoruje sieć telekomunikacyjną INEA 24 h/dobę.
  Od 1. września klienci zainteresowani ofertą biznesową będą mogli znaleźć standardową ofertę na usługi internetowe i telefoniczne na stronie www.inea.pl/biznes i w Biurach Obsługi Abonenta INEA.

INEA jest największym regionalnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Obecnie posiada 132 tys. abonentów. Wśród nich znajduje się 63 tys. odbiorców usługi internetowej oraz ponad 16 tys. abonentów usług telefonicznych.

Źródło tekstu: INEA     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ukenamuniu  2009-08-31 20:50:54  host: 86-59-n1.aster.pl

    Luin: jeszcze jak napiszesz czym się różni bitubi od bitusi, to będę au courant..

  • 0

    2. ~  2009-09-04 15:34:37  host: dpk68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem czy nie zrozumiałem artykułu czy nie ma w nim nic napisane ale czy inea będzie dostarczała mobilny internet? Bo chciałbym taką bezprzewodową wersję założyć i jedną z opcji jest buisness ewerywhere z racji cdma i dobrego zasięgu a teraz bym nad inea się jeszcze zastanowił bo może coś taniej mają.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-91-16-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.