Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości INEA zdobywa rynek B2B

INEA zdobywa rynek B2B

LuiN 31 Sierpnia 2009 17:16

0 0

INEA funkcjonuje na rynku B2B od początku swojej działalności, jednak do tej pory koncentrowała się na dostarczaniu usług klientom indywidualnym. Obecnie klienci biznesowi mogą liczyć na obsługę specjalnie przeszkolonej kadry i nową ofertę telekomunikacyjną.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw (z segmentu SOHO i SME) oferta zawiera szerokopasmowy dostęp do Internetu ze zmiennym i stałym IP oraz usługi telefoniczne. Dużym firmom INEA oferuje wysokiej wydajności łącza światłowodowe o praktycznie dowolnych przepustowościach i cyfrowe linie telefoniczne.

Do obsługi Klientów biznesowych został powołany w INEA odrębny zespół. W jego skład wchodzą specjaliści z zakresu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych związanych z Internetem, telefonią oraz transmisją danych. Nad niezawodnością świadczenia usług czuwa Centrum Nadzoru Sieci, które monitoruje sieć telekomunikacyjną INEA 24 h/dobę.
  Od 1. września klienci zainteresowani ofertą biznesową będą mogli znaleźć standardową ofertę na usługi internetowe i telefoniczne na stronie www.inea.pl/biznes i w Biurach Obsługi Abonenta INEA.

INEA jest największym regionalnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Obecnie posiada 132 tys. abonentów. Wśród nich znajduje się 63 tys. odbiorców usługi internetowej oraz ponad 16 tys. abonentów usług telefonicznych.

Źródło tekstu: INEA     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ukenamuniu  2009-08-31 20:50:54  host: 86-59-n1.aster.pl

    Luin: jeszcze jak napiszesz czym się różni bitubi od bitusi, to będę au courant..

  • 0

    2. ~  2009-09-04 15:34:37  host: dpk68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiem czy nie zrozumiałem artykułu czy nie ma w nim nic napisane ale czy inea będzie dostarczała mobilny internet? Bo chciałbym taką bezprzewodową wersję założyć i jedną z opcji jest buisness ewerywhere z racji cdma i dobrego zasięgu a teraz bym nad inea się jeszcze zastanowił bo może coś taniej mają.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet