Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inea: Taryfa Diamentowa, pakiety minuty i nowa oferta TV

Inea: Taryfa Diamentowa, pakiety minuty i nowa oferta TV

sirmark 21 Maja 2010 17:45

0 0

Od 1 czerwca wielkopolska Inea wprowadza Taryfę Diamentową w telefonii stacjonarnej dla klientów indywidualnych oraz nową ofertę dodatkowych pakietów minut dla abonentów tej usługi. Zmienia się takżę oferta telewizyjna.

W ramach miesięcznego abonamentu za taryfę diamentową operator oferuje 10 tys. minut do wykorzystania na rozmowy lokalne i międzymiastowe bez względu na porę połączenia czy dzień tygodnia - jest to 5,5 godziny dziennie. Naliczanie jest sekundowe.
Abonament Taryfy Diamentowej w promocji Nowy Cyfrowy Dom, przy zakupie oferowanej usługi telewizji cyfrowej i Internetu wyniesie 50,10 zł przez cały okres trwania umowy. Taryfa Diamentowa będzie dostępna także w promocji Tani Telefon w cenie 79,90 zł miesięcznie. W promocji Nowy Cyfrowy Dom będą dostępne także Taryfy Złota 60 w cenie 15,10 zł oraz Złota 300 w cenie 20,10 zł miesięcznie. Odpowiednio w promocji Tani Telefon będą kosztować 34,90 zł i 44,90 zł.

Inea wprowadza także nową ofertę dodatkowych pakietów minut dostępnych dla posiadaczy usługi telefonii stacjonarnej. Zakupienie dodatkowych minut na rozmowy zgodne ze swoimi potrzebami i przyzwyczajeniami pozwala obniżyć koszty połączeń.

W ofercie znajdą się następujące pakiety: - 100 minut do sieci komórkowych,
- 2000 minut do krajowych sieci stacjonarnych do wykorzystania od poniedziałku do piątku w godz. od 20.00-8.00, a także przez całą dobę w sobotę, niedzielę i dni świąteczne,
- pakiet 300 minut na połączenia stacjonarne do większości krajów UE i USA.
Cena abonamentu każdego pakietu to 29,90zł miesięcznie. Minuty są naliczane sekundowo, przed minutami z abonamentu. Będzie istniała możliwość śledzenia wykorzystania minut z tych pakietów w elektronicznym BOA.
Z dniem 1 czerwca Inea całkowicie odświeża swoją ofertę usługi telewizji cyfrowej. Wprowadzane zmiany to m.in. tańszy dostęp do tej usługi, nowe przystępniejsze nazwy podstawowych pakietów telewizyjnych i zmiana oferty cyfrowych pakietów w standardowej rozdzielczości. Abonenci będą mogli wybierać pomiędzy "Pakietem Wygodnym" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy), "Pakietem Wygodnym HD" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD) czy "Pakietem Wygodnym PVR" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD PVR). Bez zmian pozostają ceny tych pakietów.

Inea planuje zwiększenie wachlarza dostępnych pakietów telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości. Od czerwca br. w ofercie pojawi się "Pakiet Oszczędny", stworzony dla Abonentów dotychczas wybierających ofertę analogową. Będzie on zawierał 30 podstawowych programów telewizyjnych w jakości cyfrowej (24,90 zł/m-c). W promocji, przy umowie na 18 miesięcy, "Pakiet Oszczędny" będzie dostępny w cenie 19,90 zł przez okres pierwszych 6 miesięcy. Abonenci otrzymają możliwość skorzystania z opcji Multiroomu, czyli możliwości odbioru programów telewizji cyfrowej na drugim telewizorze w gospodarstwie domowym za pomocą dodatkowego cyfrowego dekodera SD.

Z początkiem czerwca wprowadzony zostanie także promocyjny, telewizyjny Pakiet Ekskluzywny. Został on stworzony z myślą o najbardziej wymagających Abonentach, którzy chcą skorzystać z pełnej telewizyjnej oferty oraz wszystkich programów Premium Canal+ i HBO. To pierwsza taka propozycja przygotowana przez operatora. Pakiet będzie zawierał łącznie ponad 150 programów w jakości cyfrowej, w tym 17 programów w jakości HD. Jego cena promocyjna będzie o ok. 30 proc. niższa od sumy cen wszystkich pakietów wchodzących w skład Pakietu Ekskluzywnego i wyniesie 189,90 zł/m-c. Jeśli Abonent skorzysta z dwóch usług INEA, Internetu i telefonu stacjonarnego w ramach nowej oferty Cyfrowego Domu, będzie miała możliwość uzyskania upustu aż do 169,90 zł.

Z usługi telefonii stacjonarnej Inea korzysta już ponad 20,1 tys. , a z oferty telewizji cyfrowej korzysta już blisko 64 tys. gospodarstw domowych w całej Wielkopolsce.

Źródło tekstu: Inea     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2010-05-21 23:56:08  host: dci212.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Inea mam tylko dla netu.Teraz korzystam z mobilnego i rezygnuję z Inea. Ot postęp techniczny.

 • 0

  2.  2010-05-22 00:32:48

  kablowka w promocji za 190zl... i chyba bym nic innego nie musial robic tylko ogladac TV, by mnie potem nie nazywali jeleniem. a juz myslalem, ze to cyfra+ ze swoim prestizowym HD jest droga (w promocji 133zl z dekoderem) :D

 • 0

  3. ~  2010-05-22 17:03:09  host: public-gprs21284.centertel.pl

  ja mam w n minifull gdzie sa wszystkie pakiety tematyczne + nfilm hd + pakiet hbo..w tym jest lacznie 18kanalow hd..koszt? 68pln miesiecznie..umowa? 14miesiecy:p

 • 0

  4. ~  2010-05-22 17:05:41  host: public-gprs21284.centertel.pl

  do tego net w vectra..8/16Mbps w cenie 64,90 a jako stacjonarny jest telefon w taryfie firmowej 70 w play..w cenie 15,25brutto mam 70min na komorki i 1000 na stacjonarne;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Internet?

Nowa oferta Play Internet

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet