Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inea: Taryfa Diamentowa, pakiety minuty i nowa oferta TV

Inea: Taryfa Diamentowa, pakiety minuty i nowa oferta TV

sirmark 21 Maja 2010 17:45

0 0

Od 1 czerwca wielkopolska Inea wprowadza Taryfę Diamentową w telefonii stacjonarnej dla klientów indywidualnych oraz nową ofertę dodatkowych pakietów minut dla abonentów tej usługi. Zmienia się takżę oferta telewizyjna.W ramach miesięcznego abonamentu za taryfę diamentową operator oferuje 10 tys. minut do wykorzystania na rozmowy lokalne i międzymiastowe bez względu na porę połączenia czy dzień tygodnia - jest to 5,5 godziny dziennie. Naliczanie jest sekundowe.
Abonament Taryfy Diamentowej w promocji Nowy Cyfrowy Dom, przy zakupie oferowanej usługi telewizji cyfrowej i Internetu wyniesie 50,10 zł przez cały okres trwania umowy. Taryfa Diamentowa będzie dostępna także w promocji Tani Telefon w cenie 79,90 zł miesięcznie. W promocji Nowy Cyfrowy Dom będą dostępne także Taryfy Złota 60 w cenie 15,10 zł oraz Złota 300 w cenie 20,10 zł miesięcznie. Odpowiednio w promocji Tani Telefon będą kosztować 34,90 zł i 44,90 zł.

Inea wprowadza także nową ofertę dodatkowych pakietów minut dostępnych dla posiadaczy usługi telefonii stacjonarnej. Zakupienie dodatkowych minut na rozmowy zgodne ze swoimi potrzebami i przyzwyczajeniami pozwala obniżyć koszty połączeń.

W ofercie znajdą się następujące pakiety: - 100 minut do sieci komórkowych,
- 2000 minut do krajowych sieci stacjonarnych do wykorzystania od poniedziałku do piątku w godz. od 20.00-8.00, a także przez całą dobę w sobotę, niedzielę i dni świąteczne,
- pakiet 300 minut na połączenia stacjonarne do większości krajów UE i USA.
Cena abonamentu każdego pakietu to 29,90zł miesięcznie. Minuty są naliczane sekundowo, przed minutami z abonamentu. Będzie istniała możliwość śledzenia wykorzystania minut z tych pakietów w elektronicznym BOA.

Z dniem 1 czerwca Inea całkowicie odświeża swoją ofertę usługi telewizji cyfrowej. Wprowadzane zmiany to m.in. tańszy dostęp do tej usługi, nowe przystępniejsze nazwy podstawowych pakietów telewizyjnych i zmiana oferty cyfrowych pakietów w standardowej rozdzielczości. Abonenci będą mogli wybierać pomiędzy "Pakietem Wygodnym" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy), "Pakietem Wygodnym HD" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD) czy "Pakietem Wygodnym PVR" (wcześniej: Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD PVR). Bez zmian pozostają ceny tych pakietów.

Inea planuje zwiększenie wachlarza dostępnych pakietów telewizji cyfrowej w standardowej rozdzielczości. Od czerwca br. w ofercie pojawi się "Pakiet Oszczędny", stworzony dla Abonentów dotychczas wybierających ofertę analogową. Będzie on zawierał 30 podstawowych programów telewizyjnych w jakości cyfrowej (24,90 zł/m-c). W promocji, przy umowie na 18 miesięcy, "Pakiet Oszczędny" będzie dostępny w cenie 19,90 zł przez okres pierwszych 6 miesięcy. Abonenci otrzymają możliwość skorzystania z opcji Multiroomu, czyli możliwości odbioru programów telewizji cyfrowej na drugim telewizorze w gospodarstwie domowym za pomocą dodatkowego cyfrowego dekodera SD.

Z początkiem czerwca wprowadzony zostanie także promocyjny, telewizyjny Pakiet Ekskluzywny. Został on stworzony z myślą o najbardziej wymagających Abonentach, którzy chcą skorzystać z pełnej telewizyjnej oferty oraz wszystkich programów Premium Canal+ i HBO. To pierwsza taka propozycja przygotowana przez operatora. Pakiet będzie zawierał łącznie ponad 150 programów w jakości cyfrowej, w tym 17 programów w jakości HD. Jego cena promocyjna będzie o ok. 30 proc. niższa od sumy cen wszystkich pakietów wchodzących w skład Pakietu Ekskluzywnego i wyniesie 189,90 zł/m-c. Jeśli Abonent skorzysta z dwóch usług INEA, Internetu i telefonu stacjonarnego w ramach nowej oferty Cyfrowego Domu, będzie miała możliwość uzyskania upustu aż do 169,90 zł.

Z usługi telefonii stacjonarnej Inea korzysta już ponad 20,1 tys. , a z oferty telewizji cyfrowej korzysta już blisko 64 tys. gospodarstw domowych w całej Wielkopolsce.

Źródło tekstu: Inea     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~  2010-05-21 23:56:08  host: dci212.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Inea mam tylko dla netu.Teraz korzystam z mobilnego i rezygnuję z Inea. Ot postęp techniczny.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2010-05-22 00:32:48

  kablowka w promocji za 190zl... i chyba bym nic innego nie musial robic tylko ogladac TV, by mnie potem nie nazywali jeleniem. a juz myslalem, ze to cyfra+ ze swoim prestizowym HD jest droga (w promocji 133zl z dekoderem) :D

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~  2010-05-22 17:03:09  host: public-gprs21284.centertel.pl

  ja mam w n minifull gdzie sa wszystkie pakiety tematyczne + nfilm hd + pakiet hbo..w tym jest lacznie 18kanalow hd..koszt? 68pln miesiecznie..umowa? 14miesiecy:p

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~  2010-05-22 17:05:41  host: public-gprs21284.centertel.pl

  do tego net w vectra..8/16Mbps w cenie 64,90 a jako stacjonarny jest telefon w taryfie firmowej 70 w play..w cenie 15,25brutto mam 70min na komorki i 1000 na stacjonarne;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-250-49.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet