Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inea przyspiesza Internet, za darmo

Inea przyspiesza Internet, za darmo

msnet 4 Września 2017 14:52

3 1

inea dobrzy ludzie od internetu

W ramach nowej kampanii "Dobrzy ludzie od internetu" operator przyspiesza wszystkim internautom swoją usługę bez żadnych dodatkowych opłat. Średnia prędkość łączy internetowych oferowanych w sieci Inea to teraz 140 Mb/s.

"Dobrzy ludzie od internetu" to nie tylko hasło naszej nowej kampanii. Stoją za nim konkretne działania, które, mam nadzieję, przełożą się na jeszcze wyższą satysfakcję klientów z naszych usług i obsługi. Jednym z nich jest podziękowanie dla obecnych klientów za to, że wybrali INEA. Mamy nadzieję, że przyspieszenie będzie dla nich miłą niespodzianką, podobnie jak zapowiedź, że to nie koniec pozytywnych zmian. Cały czas pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które będą usprawniały korzystanie z naszych usług - powiedział Michał Bartkowiak, Członek Zarządu Inea.




Klienci mogą sprawdzić nową, dotyczącą ich prędkość Internetu w portalu Moja INEA lub w aplikacji mobilnej INEA. Jak informuje operator, zwiększenie prędkości świadczonej usługi nie wpływa na długość trwania umowy czy inne jej warunki. Aby z niego skorzystać, nie trzeba resetować modemu. Ze względów technicznych zmiana przyspieszenia Internetu obejmie wszystkich, u których jest taka możliwość techniczna - ok. 95 proc. internautów.

inea przyspiesza internet plakat

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Inea     

Dodaj do:

Tagi: inea | internet

w sumie: 33
  • 0

    14.  2017-09-04 17:46:53

    6: miałeś 50/2 ? Bez sensu. Kompletnie za niski upload.

  • 0

    15. ~  2017-09-04 18:07:49  host: public-gprs139623.centertel.pl

    A warto kupić Fritz boxa? Czytałem że mają wan 1 Gb? Tylko który model kupić?

  • 2

    16. ~  2017-09-04 18:21:36  host: user-94-254-177-237.play-internet.pl

    @3. neosraczka za darmo podwajała prędkość jakieś 12 lat temu

  • 0

    17. ~  2017-09-04 18:23:52  host: user-94-254-177-237.play-internet.pl

    @13 jaka sieć?

  • -1

    18. ~  2017-09-04 18:25:27  host: user-94-254-177-237.play-internet.pl

    @14 dokładnie skoro jest światłowód to nie ma ograniczeń i powinien być symetryk http://tlp.is/eoy

  • 0

    19.  2017-09-04 18:36:56

    17: mała osiedlowa. Nie dawno zrobili upgrade. Nie mają dużej bazy klientów. Strona internetowa jeszcze nie jest zaktualizowana - nie spieszy im się hehe. Wszędzie powinny być takie ceny. Mam światłowód w domu. Dzwoniłem do upc i pytam się przedstawiciela kiedy będą w bloku puszczać do ludzi kable światlowodowe a on na to że nie będą oferować takiego czegoś.... z czym do ludzi. Taki moloch urósł i oszczędzają jak mogą. Wolę małego opa który ma wszystko i tv jak bym chciał i porządny net.

  • 0

    20.  2017-09-04 18:40:07

    18: widzę że podałeś link do systela. Mam z dabnetu internet. Być może znasz. Oni ze sobą współpracują.

  • 0

    21.  2017-09-04 18:47:00

    @20: też zastanawiam się nad Systelem- jest na moim osiedlu i w bloku, a ja jestem już na bezterminowej umowie z Vectra. Ale czekam na lepsze promocje- nie śpieszy mi się.

  • 0

    22. ~marcellove  2017-09-04 18:58:15  host: user-94-254-134-44.play-internet.pl

    @19 i 20 Panowie,kiedy takie łącza dotrą na Pomorze?! Ja moge liczyć jedynie na cuś takiego i to max. co u nas oferują kablówki! http://tlp.is/6f5

  • 0

    23.  2017-09-04 19:56:49

    21: wątpię żebyś taniej znalazł. U mnie 150 jest o 5pln drożej niż u nich (49pln). Bez przesady za to co dostajesz nie ma się nad czym zastanawiać. U mnie za 62pln jest 300/300 w rzeczywistości jest pełne 320/320.
    22: znowu to samo. Ten upload w gawexie jest za niski.

  • 0

    24. ~dav  2017-09-04 19:59:05  host: 088156240136.warszawa.vectranet.pl

    w Vectra 150Mb/s działa idealnie, tylko wifi 802.11n już nie wyrabia :)

  • 0

    25. ~marcellove  2017-09-04 20:07:10  host: user-94-254-134-44.play-internet.pl

    @23 Osobiście korzystam z Play i DL mam na poziomie 50Mb/s a UL to około 30Mb/s. Dla mnie to w zupełności wystarczy.

  • 2

    26. ~  2017-09-04 20:18:54  host: user-94-254-177-237.play-internet.pl

    @21. popytaj sąsiadów, może ktoś cie "zakabluje" dzięki czemu obaj dostaniecie po zniżce. A instalacje w mieszkaniu masz? Gdy wchodzili na kolejne bloki na tauzenie to gniazdka i kable podłączali każdemu bezpłatnie nawet jeżeli nie planował nigdy korzystać.

  • 0

    27.  2017-09-04 20:24:50

    @w26: Dzięki za info Kolego. Jest ich instalacja na korytarzu, a u mnie pozostałości po NGM co go Vectra wykupiła- cieniutki kabelek obecnie nie używany bo przez modem leci. Muszę na Górne do biura podejść i popytać o sprawy techniczne. Pozdrawiam z Tauzena. :)

  • 0

    28.  2017-09-04 20:59:15

    Jestem miło zaskoczony, miałem 50/2, a obecnie wychodzi mi 62/10 :)

  • 0

    29.  2017-09-04 21:19:41

    @9 Tkd prawdopodobnie masz starą ofertę z modemem Motoroli, wtedy to jest maks i więcej bez zmiany modemu nie będzie.

  • 0

    30.  2017-09-04 23:08:34

    Ja jestem ż Inotela którego Inea przejęła już jakiś czas temu na kladce jest przewód. Coś zaczęli grzebać netu niekiedy niema telewizja się wiesza mówili że wina routera trzeba by wymienić Ale to by się wiązało z przejściem do nich i wyższym albo. teraz jest korzystniej. W zeszłym tygodniu dzwonią że często reklamowalem telewizję podłącza mi światłowód bez rzadnych dodatkowych kosztów i problemy znikną. Ciągną światłowód Ale niby jeszcze nie odpalił czegoś i mam na korytarzu tylko mała puszkę. Wiec moze bym mial tez taka prędkość. Tylko w tym problem ze sami nie wiedza co maja.

  • 1

    32. ~Tkd  2017-09-05 01:01:18  host: 188.146.103.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @29 PawlusG - modem mam cisco 3925, oferta jest z tych zeby zatrzymać klienta po złożeniu wypowiedzenia 15Mbit/1,5Mbit za 15zl/mies, po cichu liczylem, że zwiększą do 20Mbit/2Mbit. Na pewno byłoby to bardziej odczuwalne niż np. zwiększenie 150->180 czy nawet 50->60. No, ale przy tym koszcie miesięcznym nie ma co wybrzydzać ;-) mimo wszystko jakąś nadzieję miałem

  • 1

    33. ~Flej  2017-09-05 07:22:19  host: 188.146.1.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Neostrada ostatnio "przyśpieszyła" mi Internet z 10Mbit/s na 8Mbit/s ze względu, na pogarszający się stan linii :D. Że o "przyspieszaniu" do 1,5Mbit/s w wydmuszce sieci nie wspomnę...

  • 0

    34. ~zapytajnie  2017-09-12 13:51:11  host: d97-231.icpnet.pl

    witajcie
    czy komus z was zwiekszyla sie nagle predkosc internetu ze 150 (140 realnie) Mbps do 180 (nawet 186) Mbps?
    pozdrawiam

Dodaj swoją opinię