Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inea: internet 250 Mb/s dostępny na prawie całej sieci

Inea: internet 250 Mb/s dostępny na prawie całej sieci

sirmark 14 Kwietnia 2014 19:36

6 3

Od 14. kwietnia Inea prowadziła nową ofertę internetu o przepływności do 250 Mb/s, dostępnej prawie na całej sieci kablowej. W ramach oferty prędkość wysyłania wynosi 10 Mb/s.




Do tej pory oferta z łączami 250 Mb/s dostępna byłą tylko dla abonentów korzystających z sieci światłowodowej. Oferta posiadała tez wolniejszy upload - 4 Mb/s.


Poniżej dostępny jest regulamin promocji oraz cennik zestawów usług.


Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: cennik zestawów usług

Źródło tekstu: Inea, wł     

Dodaj do:

Tagi: inea | internet

w sumie: 29
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-04-14 20:42:25

    Normalne, że nie dają większego uploadu. Do tego są oferty biznesowe. Zwykłemu Kowalskiemu tyle wystarczy. Nikt normalny, nie produkuje co dziennie videoblogów i nie wrzuca ich na youtube.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-04-14 20:45:18  host: node-2.pool-1-179.dynamic.totbb.net

    @10 nawet gdyby produkował to przecież 10mbit to 1MB/s więc 1gb vlog wrzuca się całe 18minut. O upload płaczą gimbusy które chciałyby torrenty wysyłać dniami i nocami. Od tego są dedyki czy vpsy w ovh już za 20zł miesięcznie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Mateusz  2014-04-14 20:53:57  host: e111-78.icpnet.pl

    @11 1 MB to 8 Mb, a nie 10 :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-04-14 21:22:29

    Już widzę te reklamacje... Panie - czemu mam tylko 100 Mb/s, a miałem mieć 250 :P. Oczywiście chwyt marketingowy dobry, ale przeciętny Kowalski i tak wykorzystuje maksymalnie 15-20 Mb/s. Ja mam 100/5 i to mi wystarcza. Co z tego, że asymetria.... Ciekawe, czy ktoś pamięta sprawę Klienta innej sieci, co złożył doniesienie w prokuraturze odnośnie tego, że usługodawca nie gwarantuje mu pełnej przepływności łącza. Ktoś zna finał tej sprawy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~arczi  2014-04-14 21:29:06  host: jedenzero7-dwapiec.echostar.pl

    INEA... sorry, o mało nie dałem się skusić ich ofertą, na szczęście PH byli tak niesłowni i niekompetentni, że szybko im podziękowałem... obsługa i załatwienie sprawy na infolinii masakra... nie polecam!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~konio  2014-04-14 21:31:19  host: host-91-222-118-20.myslenice.net.pl

    10Mb/s to około 1,2MB/s tak na maje oko jest to wystarczający upload. I 1GB wyślesz wciągu 16-17min. Nie jest to zły wynik. Pracuję w domu i dosyć często wysyłam tej wielkości spakowane do zip-a pliki! Ale w tej cenie 149zł mogli by dać więcej!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2014-04-14 21:31:34  host: public-gprs517046.centertel.pl

    Wolę już np. 15/5 niż 250/10...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-04-14 22:05:14

    kolejna sponsorowana reklama, szkoda, że nie zajmą się jakością i obsługą klienta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-04-14 22:05:45

    Od 4 lat mam 50/2 Mbps i wprawdzie usługa działa idealnie, nawet gdy zgłosiłem piszczący zasilacza modemu to przysłali technika i wymienili zasilacza nowy, ale ten upload to prawdziwy żart, a o zwiększeniu nie ma mowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-04-14 22:22:26

    @11: gimby se nie kupią dedya bo im Mama nie zrobi przelewu z konta na jakieś tam OVH (pewnie myli z innym trzyliterowym skrótem - LSD) Pozatym gimby wolą wydać te 20zł na paczkę fajek albo prezerwatyw, o ile w ogóle te drugie stosują (odpukać)

    @13: W umowie mają zapis, że "do" a do może być spowodowane m.in niewystarczajaco wydajnym sprzętem (komputer lub router) więc infolinia reklamacji nie przyjmuje. Pozatym kto by płakał mając chocia zby te 150mbps (bo na tyle realnie pozwala Wifi w technologii n) zamiast 250 za śmieszne 50zł?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~gabratar  2014-04-14 23:28:57  host: s16-10.opera-mini.net

    Nie każdemu będzie się dało uruchomić max prędkość. Zależy od zapchania sieci. Wiem bo sprzedaję ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~fuck  2014-04-14 23:37:12  host: public-gprs675668.centertel.pl

    pierdolocie od rzeczy 1. torrenty na ovh szybko wam dedyka zamkna :D upload jest przyciety bo maja marne łacze i oszczędzaja, na zachodzie daja znacznie wiecej zazwyczaj symetrycznie, wystarczy wybrać sie na sląsk tam za 180zł macie łacze symetryczne 1Gb/s za 180zł mc+instalacja. Do Pana co te idiotyzmy pisze>wiekszego buraka nie widziałem :D chłopie router z wi-fi N i tak ograniczy WAN do 100Mbps... do takiego internetu potrzeba routera sredniej klasy typu tp-link 1043ND się nie nadają gdyż ma porty 1Gb lecz na wan jest i tak 100Mbps. Lepiej jak by dawali 50/25 100/50 niż 250/10 co jest smiechem bo 250 i tak nie wykorzysta a 10uploadu to mało, przeciętny kowalski jak będzie walił film na yt to bez obróbki jak zapcha materiał na yt to pół dnia będzie szedł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~  2014-04-15 00:01:50  host: node-2.pool-1-179.dynamic.totbb.net

    Mnóstwo hostów w torrencie widzę na ovh więc coś słabo się starają - większość pewnie na biedackich kimsufi które chodziły po 12zł. Virgin UK - 152/12, UPC NL 200/10, kabel deutschland 100/6, UPC Rumunia 200/6. 1043NDv2 tplinka routuje wan>lan 900mbit www.tp-link.com.pl/article/?faqid=465

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-04-15 00:45:45

    ROTFL, przedtem mieli 250 Mbit downloadu z 4 Mbit uploadu?! Niezłe jaja :D Minimalny sensowny upload to 10% downloadu. Wymusić na operatorach podawanie w ofertach i reklamach taką samą czcionką i wielkością liter uploadu co downloadu to może wreszcie zacznie się konkurencja w tej kwestii.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2014-04-15 04:16:09  host: user-94-254-147-30.play-internet.pl

    250 Mbit/s jest dla firm przy takim żałosnym uploadzie? Chyba raczycie żartować, specjaliście od firm, którzy są na samym dole łańcucha pokarmowego... Te 250 to nic innego jak epatowanie cyferkami, które nijak mają się do życia. Internet to tylko w połowie download, jest jeszcze druga strona tego medalu. Kto jest w temacie, ten wie o czym mówię. Kropka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Gość  2014-04-15 07:19:26  host: 195.205.121.131

    250/4 To musiała być jakaś porażka. Z moich obserwacji na FTTH wychodzi, że dla ściągania po FTP (jedna sesja TCP) rzędu 319 Mbps same potwierdzenia wysyłane w górę zajmują 6,6Mbps. Więc w tamtej opcji słaby upload mógł wpływać na download. Niestety nie ma co lekceważyć słabych uploadów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~gość  2014-04-15 08:13:56  host: 87-207-165-165.dynamic.chello.pl

    NIe "....na prawie całej sieci", tylko " ...w prawie całej sieci". Panie sirmark. Niech Pan choć jeden artykuł spróbuje napisać po polsku. W poprzednich Pańskich też same błedy. Innym się zdarzają, u Pana to reguła.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-04-15 14:24:02

    co za idiota wkleja caly cennik!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Derick  2014-04-15 16:51:03  host: n13-08-01.opera-mini.net

    W czasach gdy robi się popularne trzymanie swoich plików na wirtualnych dyskach taki nędzny UL? Inea jak i UPC zaczynają mnie wkurzać. Po co komu tak wielki DL? Telewizję w ultra HD ktoś chcę oglądać przez neta i jeszcze 4 inne streamy 4K równocześnie nagrywać? Aby wysycić łącze? Na Mundialu będzie rejestrowanych (nie transmitowanych) tylko kilka meczy w ultra i to tylko na ekstra płatne serwisy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2014-04-15 20:07:13  host: ip-93-154-250-53.free.aero2.net.pl

    @10 na szczęście nie ty decydujesz co wystarczy przeciętnemu kowalskiemu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-20-104-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~abc | 2016-09-26 10:46:10

no to wiele się dowiedziałem z artykułu ;-)


applefan_ | 2016-09-26 10:45:54

@3 iOS i Mac OS X - bazują na Unix/linux.


~ąab | 2016-09-26 10:44:12

1i2 a które systemy są dopracowane?


~Templariusz | 2016-09-26 10:39:23

A może przeróbcie stronę na responsywną?


~izi | 2016-09-26 10:36:22

@Jan, masz 100% racji

Ankieta

Jak oceniasz Supernet, nową ofertę abonamentową T-Mobile?

Supernet - nowa oferta abonamentowa T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (36)

Archiwum Ankiet