Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Inea aktywnie działa w Lesznie

Inea aktywnie działa w Lesznie

Q! 14 Marca 2012 18:23

0 0

Inea oficjalnie została właścicielem telewizji kablowej TVK "Środmieście" w Lesznie. W planach ma m.in. modernizację jej sieci.

Dzięki temu użytkownicy TVK "Środmieście", która dociera do około 4 tys. gospodarstw domowych, zyskają dostęp do usług szerokopasmowych - telewizji cyfrowej, szybkiego Internetu oraz telefonii stacjonarnej. Zakończenie prac modernizacyjnych przewidziano na przełom 2012 i 2013 roku.
Inea zamierza również rozbudować sieć bezprzewodową WiMAX, dzięki której świadczy usługi Internetu i telefonii stacjonarnej w Lesznie i okolicach. Do posiadanej obecnie 1 stacji, na przełomie lipca i sierpnia 2012 dołączą trzy kolejne. Dzięki temu z takiego dostępu skorzystać będzie mogło do 1 tys. abonentów.

Obecnie z usług Inea korzysta w Wielkopolsce ponad 150 tys. gospodarstw domowych oraz firm.

Źródło tekstu: Inea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet