Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Indyjska Motorola

Indyjska Motorola

WitekT 26 Sierpnia 2005 11:12

0 0

Motorola rozważa możliwość uruchomienia produkcji komórek w Indiach, zapowiedział prezez firmy Edward Zander. Amerykanie chcą w ten sposób zwiększyć swoją obecność na jednym z najszybciej rosnących rynków.

Motorola była jedną z pierwszych firm, która weszła na indyjski rynek. Zaczęła sprzedawać tam swoje komórki już w 1997 roku. W następnych latach jej udział jednak stopniowo się zmniejszał. Zander zapowiedział, że w październiku-listopadzie Motorola przedstawi swoją nową ofertę, konkurencyjną pod względem ceny.
O możliwości uruchomienia produkcji w Indiach informowały niedawno także Nokia i Ericsson.

Źródło tekstu: MD, AFP, PB     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet