Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Impreza Microsoftu i Nokii bez fajerwerków?

Impreza Microsoftu i Nokii bez fajerwerków?

Q! 4 Sierpnia 2011 10:16

0 0

Na 17. sierpnia zapowiedziana została wspólna impreza Microsoftu i Nokii, na której, według nieoficjalnych informacji, miał zostać zaprezentowany telefon Nokii z Windows Phone 7 Mango. Jednak według najnowszych informacji, uczestnicy spotkania nie zaznają smaku Mango - informuje serwis ThiIsMyNext.

O planach imprezy Microsoftu i Nokii pisaliśmy w tej wiadomości. Teraz okazuje się, że spotkanie nie ma być poświęcone telefonom, ale programistom tworzącym aplikacje na platformę… Windows Phone 7 Mango.




Informacje te zdają się potwierdzać wcześniejsze doniesienia, według których produkcja pierwszego telefonu Nokii z Windows Phone 7 ma ruszyć we wrześniu, ale pierwszych jego dostaw należy się spodziewać nie wcześniej niż przed świętami Bożego Narodzenia.

Jak będzie w rzeczywistości? Niedługo się o tym przekonamy.

Źródło tekstu: ThisIsMyNext, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2011-08-04 10:17:58  host: acvq192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie ta impreza ma się odbyć?

  • 4

    2. ~Longman  2011-08-04 10:31:48  host: adda129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2, w domu pogrzebowym. To stypa na cześć Nokii...

  • 0

    3.  2011-08-04 10:40:48

    Hahaha :D. No cóż, tak mi przykro ;>.

  • 0

    4.  2011-08-04 10:53:02

    a może w szpitalu - narodziny nowej potęgi telekomunikacyjnej hehe a tak poważnie jesteście już nudni z tym nabijaniem się z Noki i wywyższaniem innych marek czy też systemów operacyjnych. Zauważyłem że co niektórzy wpadli już w swego rodzaju nałóg z tym związany, aż strach pomyśleć co się stanie jeśli nokia się pozbiera - stracicie wtedy swój cel w życiu? Trzymam kciuki by wtedy szybciutko inna marka zaczęła podupadać np Samsung by część naszego lubiącego narzekać społeczeństwa nadal miała zajęcie ;D

  • 0

    5.  2011-08-04 11:35:49

    @4 ja tu widzę zalążek fanatyzmu religijnego. Zaobserwowan@4 ja tu widzę zalążek fanatyzmu religijnego. Zaobserwowano to już u pewnej grupy ateistów którzy są agresywni wobec wierzących. Oczywiście grupa marginalna ale wiadomo, że to margines najgłośniej krzyczy. @4 ja tu widzę zalążek fanatyzmu religijnego. Zaobserwowan@4 ja tu widzę zalążek fanatyzmu religijnego. Zaobserwowano to już u pewnej grupy ateistów którzy są agresywni wobec wierzących. Oczywiście grupa marginalna ale wiadomo, że to margines najgłośniej krzyczy.

  • 0

    6.  2011-08-04 11:39:39

    coś się chrzani system komentarzy przez operę.

  • 1

    7. ~Zalezi  2011-08-04 11:41:45  host: host-46-186-71-147.dynamic.mm.pl

    Alumix, a co Ty się dziwisz, że ludzie tak drwią z Nokii? Ta firma, widząc postępy konkurencji, śpi w najlepsze i ciągle odkłada premiery swoich modeli. Wypuszczają e7 za 2,5 k, ale bez auto focusa. N9 cholera wie kiedy będzie, a modele na WP7 to chyba nadal temat tabu i znając życie, wyjdą po nowym roku.

  • 1

    8. ~......  2011-08-04 12:28:51  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @5/6 nie to Twój symbian umiera...

  • 0

    9. ~PatrykOS  2011-08-04 12:30:27  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    A tam WP7, ja czekam na jakąś Nokię z qwerty na Meego!

  • 0

    10. ~x  2011-08-04 12:35:14  host: public109937.xdsl.centertel.pl

    @9, poczekasz sobie wieczność ;)

  • 0

    11. ~rookie  2011-08-04 13:05:43  host: 167.202.201.5

    Nigdy nie miałem Nokii. Kiedyś o niej marzyłem ,ale była za droga. Teraz nie marzę bo jej telefony są za tanie i to badziewie w porównaniu do Samsunga czy LG.

  • 0

    12.  2011-08-04 14:40:54

    @10 N950 już istnieje ale skąd taki ktoś jak Ty miałby o tym wiedzieć? @11 skąd wiesz, że badziewne skoro nie miałeś?

  • 0

    13.  2011-08-04 15:03:37

    11- trafny komentarz - nigdy nie miałem ale badziewie :)

  • 1

    14. ~  2011-08-04 15:07:03  host: v12-16.opera-mini.net

    Już wielokrotnie pisałem, że nie ma się co zbyt szybko spodziewać Nokii z WP7 bo inaczej nie inwestowaliby w Belle. #6: Niemożliwe - chrzani ci się opera? Przecież reinstalacja ma wystarczyć? No chyba, że nie umiesz jej obsługiwać? #12: Oceniasz kogoś na podstawie 3 słów i wiesz jaki on jest? Widzę, że znów zaczynasz swój "intelektualny popis" sprzed kilkunastu komentarzy?

  • 0

    15. ~Gustavus  2011-08-04 15:29:34  host: 93.166.121.107

    Ja trzymam kciuki za Nokię i życzę powodzenia tej firmie! Nie rozumiem za to tego anty-Nokiowego fanatyzmy, a wręcz agresji wobec tej marki, które przejawiają co niektórzy na tym portalu - przecież to chore! Nie podoba się...?, nie chcesz...?, masz coś innego...? Spoko, twoja spraw i twój wybór... ale po co szczekasz na Nokię?! ;-p Jak komuś się podoba..., jak tego chce..., jak go zadowala... itd. to z kolei jego wybór i jego sprawa!

  • 1

    16.  2011-08-04 16:16:33

    15 poprostu mamy za duży wybór ;) kiedyś to było proste - kupowałeś najwyższy model nokii i miałeś najlepszy telefon. Teraz jest masa rożnych kombinacji ale my dalej chcemy mieć to co najlepsze, wtedy kupujemy wybrany przez nas produkt np. najdroższy ... no ale co zrobić jeśli przyjdzie ktoś i powie, ze to mu się nie podoba i on wolałby coś innego bo ma inny gust i potrzeby. Wtedy mamy problem okazuje się, ze nasz produkt może nie być najlepszym skoro jest ktoś kto woli coś innego... trzeba na sile wmawiać, ze wcale nie wolisz czegoś innego, ze potrzebujesz tego samego i znowu mamy najlepszy produkt hehe

  • 0

    17. ~Ktuś  2011-08-04 17:14:17  host: 212.160.172.70

    @16 Teraz niektórzy postulują to samo, z itelefonami ;)

Dodaj swoją opinię